Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
5. feb 2009

2x za den - kazdy den... mas co robit... nezavidim... 😀

pralinka25
5. feb 2009

no mu pekne povedz ze potom nebude mat dostatok kvalitnych spermii. Malo by sa to robit ako som pisala kazdy druhy den aby sa stihali tvorit a dozrievat kvalitne zabicky

kikina666
5. feb 2009

no ved to ... ☹ ja tiez hovorim, ale ekd si to zobral do hlavy no co s niim mam robit ...

pralinka25
5. feb 2009

to mu musis tak vysvetlit. Potom ich bude mat slabe a malo a teprv sa nezadari. Muisi mysliet aj na kvalitu 😉

adrianka127
5. feb 2009

No bambulky, ja uz pojdem pomaly domov... dnes po dlhej dobe koncim skor.... 🙂 budem oddychovat, pozriem telkiu... mozno nalakujem nechtiky, ked sa mi bude chciet... 🙂 Tak pekny vecer vsetkym. paaaaaaaa

pralinka25
5. feb 2009

ahoj adi.
Ja to tiez za chvilku zabalim

uankab
5. feb 2009

ahojte, ako sa mate? my sme boli dnes na scane, babatko ma 48mm, krasne mu bilo srdiecko a vrtelo sa o 106 🙂 ... kopalo nozickami, mavalo ruckami, prevracalo sa na chrbatik, no hotovy akrobat 😀 tusim mi da neskor zabrat, ked ho uz budem citit...

jankabo
6. feb 2009

dobré ránko,
jej Unakab 😉 😉 To je krásne, len tak dalej nech bábätko rastie.

Baby vidím že ste včera rozoberali Valentína. Ja ked budem mať takýto cyklus ako minulý tak na Valentína budem mat možno ovulku, alebo budem pred alebo po lebo budem 17DC 😉

cukruska1920
6. feb 2009

Ahojte..... som citala ze rozmyslate na valentina.... ja mam uz darcek vymysleny a bude to // 😅

adrianka127
6. feb 2009

Ahojcek,
Uanka - super...tesime sa s tebou... 🙂 Aj my sa o chvilku budeme tesit z takychto zazitkov, vsak snazilky... 😉 ?
Cukrus - to by bol super darcek... v to aj ja dufam... 🙂
Ako sa dnes mate?

cukruska1920
6. feb 2009

adi..ahoj...no aj ja v to dufam...len ma boli teraz hrdlo a dost ma to stve 😠

jankabo
6. feb 2009

Cukruska ukáž nam graf aj my sa chceme potešiť a inšpirovať.
Adrianka a ty tiež . Tak baby ukážte ako to má vyzerať a ja sa nechám vami inšpirovať 😉

adrianka127
6. feb 2009

Ahoj jani,
posielam grafik.... zatial stale nizke teplotky... 😔 http://www.fertilityfriend.com/home/23e1bf

cukruska1920
6. feb 2009

jani.... este taky nevyznaceny... lebo graf to vyznaci az ked je viac dni po sebe zvysena teplota... ale tu je http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... vyznaci mi 18.19.20

adrianka127
6. feb 2009

cukruska, vyzera to u teba velmi dobre... takze o 8 dni mozes testovat... 🙂

cukruska1920
6. feb 2009

adi..nebudem...az ked mi bude meskat...nechcem stresovat skor 😖

adrianka127
6. feb 2009

a dobre robis - to len ja som akasi nedockava... zacinam byt nervozna...zacinam mat strach 😒

cukruska1920
6. feb 2009

adi...ja som si po tich mojich skusenostiach zvykla uz na vselico...

adrianka127
6. feb 2009

ja viem moje... mame to vsetky tazke...uz chcem aby sme vsetky boli v oktobrovkach alebo najneskor v novembrovkach... 🙂 Kazdy den zacinam mat strach ked meriam teplotky, ze pojdu dole... 😒

cukruska1920
6. feb 2009

adi... mne sa drzia hore do mrchy a potom to klesne takze si robim nadeje a potom bum... ale tento mesiac vlastne skusame len druhy takze aj ked to nevyjde do decembra snad hej

adrianka127
6. feb 2009

cukrus - do vianoc uz aj porodis - nic sa neboj... 🙂

cukruska1920
6. feb 2009

myslela som decembrovky 😀

jankabo
6. feb 2009

Bab super, teším sa že mate také krásne grafy, len tak dalej.
Obdive máte nádej že to výjde tak držím palce.
Baby strašne by som chcela aby som porodila ešte tohoto roku ale to netusím či sa to podarí. To by som asi musela otehotnieť asi bud tento alebo budúci cyklus lebo neskôr je už asi január však???

cukruska1920
6. feb 2009

jani... keby si chcela tento rok tak to by si muselo zostat tehotna bud teraz alebo v marci 😵

jankabo
6. feb 2009

Boze, tak to asi nestihnem, aspoň ja mám taký pocit že sa mi porodiť do konca roka nepodarí.
Dúfam, že aspoň otehotniem do koca roka ak už neporodím.
ALe vy máte šancu - tak nech to výjde. 😵

adrianka127
6. feb 2009

Jani - dakujem, si zlata... ale musime to stihnut... ved nas plan hovori, ze vsetky otehotnieme v najblizsom cykle..., nie? 😉

pralinka25
6. feb 2009

dobre ranecko.

No ja uz asi tiez nestihnem rodit tento rok.
Ale dufam ze tento rok aspon otehotniem lebo inak bude zle nedobre

kikina666
6. feb 2009

dobre ranko, uz som sa vratila z nemciny ... zase som si dokazala aky som debil

alicao
6. feb 2009

Ahojte dievcata..som chora, ale uz sa vladzem trosku pozerat na obrazovku....vidim, ze ste vysmiate, tak to ma byt🙂

adrianka127
6. feb 2009

prali - a ako si ty na tom dnes? Mrcha sa rozbehla, alebo nie?
kiki - ahoj...
alicka... ahojcek. Ty si dnes ktory DC? - no vysmiate sme, ked este nemrchujeme... 🙂