Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
9. feb 2009

Kika zavidim🙂 , my sme este neboli na svadobke...mozno v lete..chceli by sme ist do kanady, alebo na aliasku...takze setrime🙂

alicao
9. feb 2009

Kika,sorry, ze ta s tym stale otravujem, ale ty si si tym celym presla tak sa ta budem vypytovat... 😝
Ked si bola prvy krat v heliose( viem, ze to bolo uz davno , ale zaspominaj si🙂), robili ti uplne vsetky vysetrenia, ktore su na ich webovskej stranke? aj priebhodnost vajecnikov, aj laparku proste vsetky?

pralinka25
9. feb 2009

alicka prisla na 26 den co je totalna haluz lebo mne nikdy ani kedysi nechodila skor ako 30 den

jankabo
9. feb 2009

Prali, viem že žiadna útecha, ale dôležité je a hlavné aby ti chodila mrcha. Takže aj to je veľké plus. Aspoň u mna to tak je.
Baby predstavte si že v marci bude rok čo sa snažíme. Takže u mna tej 4-tý cyklus nezabral. 🤐

Kde je Cukruska aj s grafom???

kikina666
9. feb 2009

alicao kludne mozes

robili mi vsetko ale laparku mi dal urobit moj gynekolog lebo tam ti oni daju odporucenie ale oni tam nerobia laparoskopie, lebo to lezis 3 dni v nemocnici ale ostatne protilatky to sa berie z krvi a na genetiku nam napisali ziadanku a objednali sme sa v centre pre genetiku a ostatne vsetko co bolo treba si urobili oni

alicao
9. feb 2009

kika, dik🙂, a ta genetika je aj tu v ziline?
Pralinka...ako janka vravi, to je uspech, ze ti prisla sama a 26dc je v pohode...este jeden normalny cyklus a potom ziadny jasne🙂!

kikina666
9. feb 2009

alicao hej je v nemocnici oddelenie genetiky v heliose ti daju doporucenie a tam si zavolas a objednas sa
hej ostatne vsetko zobrali krv, muzovi spermie na ten trailwash test, ci ako sa tomu hovori, potom testovali priechodnost cez krcok maternice, to bolo ze do dvoch hodin po pohlavnom styku tam nabehnes a oni zistia ci su spermie v maternici , potom testovali hlien v posve ci nie je moc agresivny a nenici spermie

pralinka25
9. feb 2009

no ved ja to aj povazujem za uspech. Len keby este ovulka chcela zacat chodit.

Kiki to je teda narocne, takto to vsetko absolvovat. A este aj to do tych 2 hodin od sexu

alicao
9. feb 2009

kika, dik za info, chcela som vediet co ma caka buduci mesiac..no krasa🙂.. to niekde po ceste si dame tutu mutu z drahym a nech skumaju 😀 .
Potom sa priprav na moje dalsie otazky🙂

kikina666
9. feb 2009

no je toho vela, ale zase sa to zvladnut ... je to o par odberoch krvi a to je ok, akurat ta laparka bola na figu, ale vtedy som vajcovody mala priechodne ale ci to tak aj dnes po 2 rokoch to tazko povedat

jankabo
9. feb 2009

Boze Kiki tak to je fakt čo musí žena všetko absolvovať. No ale pre bábo urobíme všetko no nie,????
Prali tento mesiac prišla mrcha, neboj onedlho príde aj ovulácia a uvidíš že ani sa nenazdáš a budeš sa tu vytešovať z // paličiek.
Naše tehulky by nám tu mohli prispieť tehu vírusmy, lebo to potrebuje ako soľ.

Marti ma v sobotu svadbu tak určite na nás pozabudla, ale to sa jej ospravedlňuje.

pralinka25
9. feb 2009

no keby sme sa tak uz vsetky vytesovali a najlepsiew aby sme sa spolu presunuli do spolocnej temicky v tehulkach

adrianka127
9. feb 2009

no to by bolo vsetko super, len kedy uz to bude...? ☹ fnuk

kikina666
9. feb 2009

no musime si pockat ... ja akosi stracam uz nervy , ale teraz to akosi dobre zvladam, no uvidime co sa bude diat

pralinka25
9. feb 2009

no najlepsie teraz hned 😀
Mali by sme sa posnazit. Viete ze ked otehotnieme buduci mesiac je pravdepodobnost ze Mikulasa, vianoce alebo Silvester stravime v porodnici?

kikina666
9. feb 2009

pralinka no to je sila, taky darcek , moj muz ma 23.11. narodeniny .. tak to by bol super darcek

adrianka127
9. feb 2009

ja uz si len prajem nech je to cim skor a je mi akosi jedno ci to bude na Vianoce, alebo Mikulasa...

kikina666
9. feb 2009

adrianka ... zial sprosta veta ale trpezlivost ruze prinasa

adrianka127
9. feb 2009

ja viem. 😔 Prepacte, ze som dnes taka depresivna...snad ma to prejde...

alicao
9. feb 2009

adrianka, kazdy ma pravo byt smutny ....ale len chvilku dobre🙂

adrianka127
9. feb 2009

dobre...fnuk... 😔

pralinka25
9. feb 2009

a coze ta tak rozosmutnilo?????

jankabo
9. feb 2009

Adi, ešte nemáš dovolené byť smutná, lebo mrcha nie je. Takže žiadne fnuk, lebo bábo príde iba do veselého bruška.
Adi vy sa koľký mesiac snažite??? Akosi mi to uniklo.
Aj moj manžel ma 8.12. narodeniny tak to by bolo super. 😵 😵 😵
Boze, baby ved raz sa predsa budeme aj my vytešovať. Kedy???? To nevie nik. Raz určite 😒

kikina666
9. feb 2009

no baby ja idem domov do postele sa potit ...

adrianka127
9. feb 2009

prali neviem... asi tie nizke teploty a drahy je na sluzobke, tak som z toho akasi smutna...
jani - snazime sa aj s tymto cyklom 7 mesiacov... ☹
kiki - oddychuj. Aj ja by som sla, ale este aspom do tretej musim vydrzat.

jankabo
9. feb 2009

Kiki šup, šup do postele - to musíš vyležat a nezabudaj že to treba poriadne vypotiť 😀 😀 😀

Adi no my tento mesiac 11, neboj ono sa to blíži a onedlho sa dočkáme.

Baby včera poobede sme sa boli s manželom prejsť a vonku bolo plno párov na precházdke s kočiarmi, môj manžel troška zosmutnel a vravi: Boze, kedy my sa tak budeme prechádzať s kočiarikom??? A či vôbec niekedy budeme???
Takže vidím, že on je na tom rovnako ako ja.
ALe ja verím, že určite budeme a to nielen my, ale aj vy všetky snažilky 😉

adrianka127
9. feb 2009

jani - aj moj manzel bol dnes smutny, ked som mu povedala, ze teplota klesa...Co narobim...Viem, ze aj on uz je z toho smutny. Keby sa to dalo nejak ovplyvnit, tak to urobim...

jankabo
9. feb 2009

Ved to, maximálne môžme robiť to, že sa nejako budeme snažiť na to nemyslieť, aj ked celkom sa to nedá a snažilkovať. Viac nemôžeme zatiaľ urobiť nič.
Adi kedy čakáš, vlastne nečakáš mrchu???

pralinka25
9. feb 2009

no aj ten moj stale o tom sniva. Dokonca mozno aj viac ako ja.

adrianka127
9. feb 2009

jani mrchu cakam o tyzden v pondelok. inak dnes tu fakt skoro nikto nie je...