Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
24. feb 2009

no jedine ak tak... 😀

kikina666
24. feb 2009

alicao ... zeby ??? do teba vzstupil duch svaty 😀 😀 😀 😀

alicao
24. feb 2009

uvidime 6.3...mozno sa niekto tam hore, ci dole zlutoval, a povedal si "Ked uz ma ten jej manzel narodku, nakreslim aj tu druhu ciarku" 😀

adrianka127
24. feb 2009

to ti ju dokreslim kludne aj ja... 😀

alicao
24. feb 2009

adrianka... 😀 😀 😀 ok..6.3 cakam obalku s pozitivnym testikom, jasne? 😀

kikina666
24. feb 2009

alicao fixkou ruzovou on si to nevsimne alebo mu strc pod nosom ocikany ovulacny test ... 😀

baby to co idete dokreslovat a to akoze pomoze tak ja narobim take ploty ze sa az do bratislavy potiahnu

alicao
24. feb 2009

kika ked to nejde po dobrotky, tak musime po zlotky,nie? 😀 Mozno o devet mesiacov aj skutocne porodim nakreslene babo 😀

kikina666
24. feb 2009

alicao no tak to aj ja zacnem malovat plotiky do testov
😀
vcera nasa suseda .. mala predtym boxera a ten im zdochol tak jej syn kupil boardeuxdogu, ked to narastie tak to ma dobre cez meter a taku pokrcenu kozu, riadne hovado, ale teraz je to krasnucke, zlatucke ani poriadne to chodit nevie sa mu nohy plantaju a usi a ma ovela vacsiu kozu tak je taky krasnucky na zjedenie .. a zastekala po nom civava ..to je take male, co ma asi kilo a ten pes sa zlakol tej civavy ... a to bol od neho asi 5x vacsi a ta pani povedala, ze on sa boji vsetkeho a hlavne malych psov, lebo ze on este nevie ze bude velky, tak sme sa s muzom smiali ... ze ako sa bude chovat ked bude vediet ze uz je velky a je teraz bez zubov 😀 lebo mliecne mu vypadali a normalne este nema 😀 no uzasny, a keby ste ho videli ako sa potkyna o vlastne nohy, by ste sa urehotali ... sa s muzom vzdy smejeme ked ich stretneme

asi takto to vyzera to steniatko :

http://www.bordeauxskadoga.sk/index.php?td=sten...

pralinka25
24. feb 2009

ahojte. Tak teda kreslene babence sa tu budu rodit. Hm. Ale aspon to bude hladky porod 😀 😀 😀

jankabo
24. feb 2009

boze Kiki tak to budeš mať poriadku ochranku u susedov čo???? 😀 😀 😀 😝 😝 😝

kikina666
24. feb 2009

pralinka .. no to bude ina sranda ... ked si ich nakreslime a vystrihneme 😀

alicao
24. feb 2009

Baby...len ako to budeme kupat??? 😀 😀 😀

alicao
24. feb 2009

kika potom to kreslenen babenko nepustaj k tomu havinovi, lebo ten havo bude straaaaaasne slintat ked bude velky, a mohlo by sa stat, ze sa babovi rozvazu saticky 😀 !

kikina666
24. feb 2009

alica namocime a ususime na radiatore 😀 😀

pralinka25
24. feb 2009

noooooooo alic to moze byt problem. Budeme si to musiet nakreslit na nieco nepremokave. Asi na igelit 😀

alicao
24. feb 2009

pralinka 😀 😀 😀 keby si ma videla jak sa rehocem...to je super naaaaaapad 😀 !

cukruska1920
24. feb 2009

ahojte...od rana sa len flakam..teraz som prisla domov....fuj vonku je riadna cvachtanica..som prisla domov premocena jak mys

alicao
24. feb 2009

kika.... 😀 😀 😀

juuuuuuj kocky takto sa mi pacite..tusim som Vas nakazila..uz ste aj vy trdielka 😀 😀 😀

susann83
24. feb 2009

aj ja sa pridavam ku kresleniu =)
prali mas pravdu, aspon to bude bezbolestny porod 😀

alicao
24. feb 2009

cukruska, si vystrihnuta zo zleho materialu..teraz ti nezostava nic ine nez sa ususit na radiatore 😀
Ked ti nedava zmysel, co to tu taram tak si precitaj par prispevko dozadu 😀

alicao
24. feb 2009

neviem sa prestat smiat, mam zachvat 😀 😀 😀

kikina666
24. feb 2009

a co tak fukacie fixy na latku ... to mozete prat aj v pracke a ked ho budete nosit na sebe tak ho budete mat na bruchu 😵 😀 😀

pralinka25
24. feb 2009

cukruska je vystrihnuta z plysu, lebo ma v pase aj plysovu spermijku 😀
A plys lahko premokne

cukruska1920
24. feb 2009

kolko stran dozadu???? 😀

alicao
24. feb 2009

prali, kika...uz nevladzem 😀 😀 😀 😀

alicao
24. feb 2009

este ma napadlo, ze ked bude fukat vietor? bude lietat ako sarkan? 😀

cukruska1920
24. feb 2009

vy ste ale dory blazniveeeee 😀

alicao
24. feb 2009

cukrus...nie dory..trdla..neplet si to 😀 !

jankabo
24. feb 2009

baby vy ste ale potvorky, dnes máte skvelu náladičku - som veľmi rada, že je to tu plné optimizmu 😎 😎

kikina666
24. feb 2009

jankabo ... no ako kto ... ja som odrovnana na totalku najradsej by som sa slahla do postele, ale do postele nemozem lebo moj muz by si to vysvetlil po svojom a zase by ma chcel pretiahnut ... no ale budem sa musiet obetovat pre klud v rodine 😀 😀 😀 😀 😀 😀