Sny o bývalej kamarátke

12. aug 2021

Ahojte je to asi divne pisat to tu ale velmi by ma to zaujmalo. Pred par rokmi som sa pohadala s mojou kamaratkou dost dlhu dobu som bola na nu nastvana a bola som rada ze sa nebavime ale v poslednej dobe mi zacala hrozne chybat a takmer kazdu noc sa mi o nej snivalo teda presnejsie ze sme sa znovu bavili. Nepisala by som to tu ale je to fakt noc co noc vkuse asi 4mesiace a taky ten hnusny pocit ked sa zobudim a uvedomim si ze to bol iba sen. Co to moze znamenat?vemi rada by som sa s nou zacala znkvu bavit

denda007
12. aug 2021

V otázke je odpoveď 🙂

deti95060810
12. aug 2021

myslíš na kamarátku, tak sa ti o nej sníva...
však skús jej napísať , možno aj ona bude rada...

apolka77
12. aug 2021

Tak asi Tá to trápi že ste pohadane a rada by si to napravila. Inak ja mám tak isto takúto kamarátku boli sme najlepšie kamošky na strednej škole a nejak sa to pokazilo keď sme sa vydali...tiež na ňu občas myslím.,,,koľko sme sa nasmiali, aké sme si boli blízke...
Ako sa volala tá tvoja? Moja Marika.

h2
12. aug 2021

No tak sa jej ozvi, čo Ti bráni?
S tými snami to často býva tak, že sa Ti úplnou náhodou niečo sníva, ale ak je to živý sen, ktorý Ti neschádza z mysle, tak si to tým, že o tom premýšľaš, zase privoláš a sníva sa Ti to znovu a znovu.

emmeke
12. aug 2021

Ozvi sa jej. Za vyskúšanie nič nedáš.

ewka9
12. aug 2021

Kiežby si bola tou mojou kamarátkou, s ktorou sme sa pár rokov dozadu tak zbytočne od seba vzdialili..tiež na ňu dosť často myslím, aj sa mi v poslednej dobe o nej sníva..napíš jej správu🤗podľa mňa bude rada..🍀

diusqa761
12. aug 2021

Napíš jej , nič za to nedáš ❤️ tiež som mala kedysi úžasnú kamarátku, poznali sme sa od základnej, celú strednú ale ako sme dospeli sme sa odcudzili a niekedy rozmýšľam ako sa má a aké by to bolo keby sme boli stále v kontakte. Veľa šťastia ❤️

autor
13. aug 2021

@ewka9 kolko mas rokov? Bola by haluz keby si to ty aj ked pcohybujem

autor
13. aug 2021

@h2 vzdy som sa bala ze uz mpzno nemame toho vela spolocneho a konverzacia skoncu u ako sa mas

hapkova
13. aug 2021

Hovori sa, ze o com sa ti sniva, to by si chcela mat v zivote. Skus kamoske napisat a uvidis

autor
13. aug 2021

@hapkova len neviem prave ako zacat a com sa s nou bavit tak aby to nebolo divne

ankare
13. aug 2021

Áno,ozvi sa jej a vyjasnite si všetko. Uvidíš,ako ľahšie na duši Ti zrazu bude. Držím palce!

hapkova
13. aug 2021

Staci ked budes uprimna, mozes jej napisat ze na nu jednoducho myslis, ze ti chyba a ze by si bola rada, keby ste znovu obnovili kontakt 🙂

ewka9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. aug 2021

@ewka9 tak to asi nie😅

nikolasnik
19. dec 2022

Dobrý deň. Viem ze to sem nepatrí ale mal som dnes sen o mojej vzdialenej kamarátke ze sme sa dali do partnerstva proste bolo tam všetko ohľadom vzťahu ale zrazu to prestalo a už som ju tam nevidel. Chcem sa opýtať čo to môže znamenať bola mi to spolužiačka par rokov do zadu ale nebavili sme sa len sme sa pozdravili
Strašne ma to zaujíma ak by ste boli ochotný poradiť mi ďakujem