Sny s mŕtvym ockom

25. feb 2023

Ahojte, je to rok co mi zomrel otec, bol chory a teda sme to cakali, ja som sa s nim pekne rozlucila, mali sme krasny vztah a doopatrovala som ho az do sameho konca. Casto sa mi s nim sniva, su to v podstate pekne sny o tom, ze este zije a ja si vzdy v tom sne poviem, ze ako je to mozne, ze ved bol taky chory a teraz mu nic nie je. To su sny, ktore sa mi snivaju najcastejsie. A potom sa mi este parkrat snivalo, ze mi povedal, ze uz ho nic neboli a citi sa ako zdravy. (V chorobe sa velmi trapil)
Co myslite, znamena to nieco, alebo sa to len moje podvedomie so mnou hra?

ankare
25. feb 2023

Jeeej,to je krásne. Ver svojim snom. Ocko Ťa veľmi ľúbi a ďakuje Ti za krásny život s Tebou. ♥️ Verím,že raz sa opäť stretnete. ♥️

adzy
25. feb 2023

Ahoj nie nehrá...toto je skutočne, prišiel ti povedať ze sa ma tam dobre toto som mala presne takto isto aj ja keď my zomrel svokor prišiel mladší a povedal my ze aha nič my už nieje môžem aj chodiť ,dávajú vedieť týmto spôsobom a to cez sen nijak inak to nevedia...

bona69
25. feb 2023

Neviem či to niečo znamená,ale keď sa mne sníva s mojím, normálne v sne viem že už tu nie je, ale stiskam ho tam čo najdlhšie lebo viem že keď sa zobudím už tu nebude, my sme sa ale nestihli rozlúčiť, preto som vždy rada keď sa mi o ňom sníva, i ked to nieje často

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
krkavcia_mater
25. feb 2023

Aj ja by som chcela, aby sa mi co najviac snivalo s mojim tatom. Zomrel pred mesiacom a zatiaľ sa mi snivalo s nim len 2x...

lindusss2016
25. feb 2023

Mavam velmi podobne sny o otcovi, vzdy sa v tom sne cudujem, ze to zvladol, ze sa zrazu uzdravil a je dobre. Myslim, ze su to nase podvedome tuzby a to moj otec zomrel pred 9 rokmi a zrovna vcera sa mi zas take snivalo 🤷

adzy
25. feb 2023

@bilberryday ako pre koho ako kto si to zoberie takže tebe podľa mňa zbytočne niečo písať aj alebo vysvetľovať lebo sama si napísala, že sú to len sny ale pre zaujímavosť zvláštne ze sa veľa ľuďom presne sníva toto iste a to poznám takých veľmi veľa ak by to bol len sen nič viac,niekto nad tým mávne rukou však len sen a niekto sa nad tým pozastaví .Premna je sen od mŕtveho veľmi dôležitý odkedy ma prišla varovať moja mama pred hrozbou alebo chorobou a vždy sa to splnilo takže ja verím áno

birika
26. feb 2023

moj ocino zomrel v nemocnici, boli sme s nim par hodin pred zomretim a velmi som sa trapila, ze som nebola s nim prave vo chvili odchodu - tiez sa mi po case snival tento sen, navyse, ja som chcela zostat s nim...poslal ma naspat, ze mam este cas a male deti. ano, verim, ze ma prisiel upokojit. casto, ked mam starosti, citim pri sebe vonu jeho cigary - u nas nikto nefajci....pomodli sa za neho - je s tebou 🙂

sofia1979
26. feb 2023

Môj ocko zomrel niečo pred vyše mesiacom náhle je to obrovská bolesť zo začiatku sa mi snívalo len o tom, že mi vravel, že tu so mnou je vždy potrebovala, som to počuť a prosila ho o to. Teraz sú aj také sny ešte ako keby žil. Sníva sa ti pretože v podvedomí naňho myslíš a stále sa uisťuješ, že je mu dobre a neopustil ťa.

ivanaks
26. feb 2023

Ahoj, môj otec zomrel pred 4 rokmi a tiež sa mi s ním zvykne snívať (už menej často, ale predsa). Všimla som si, že sny sa objavujú najmä v termíne jeho sviatkov - narodeniny, meniny, prípadne okolo výročia úmrtia. Vtedy naň myslím častejšie aj v bdelom stave, takže mozog to spracúva aj v noci... Nemusíte sa báť, je to súčasť Vášho vyrovnávania sa so smútkom a pocitom straty.

bloger
26. feb 2023

Nie nehrá verím, že ti to naozaj prišiel povedať. Práve preto, že ste mali taký krásny vzťah. Chcel ťa ubezpečiť, že je všetko v poriadku. A hlavne, že je vždy s tebou.

andrejkap123
26. feb 2023

@adzy ja tiez ked mám sen s niekym kto umrel. Su extremne živé, ako keby to ani sen nebol, ja verím tomu že reálne za tebou príde a dá ti tak najavo ze mu je dobre a nic ho nebolí. Mavala som to s mojim psíkom ktory umrel a neustale ho v sne objimam a on lezi pri mne, alebo ujo ktory ma mal velmi rád.

adzy
26. feb 2023

@andrejkap123 ano mne príde mama málokedy do sna väčšinou sú to sny ktoré neviem pochopiť ktoré sú také nezvyčajné divne až keď porozmýšľam poriadne ze to tam všetko bolo tak si uvedomím ze ma čaká choroba alebo ma varuje pred niečím zlým, napríklad my aj povedala v sne ze hodiny a ja stále prečo hodiny a to my dala najavo,že my týkajú biologické hodiny ,že je na čase mať este jedno dieťa, a veru aj sa stalo mam 9 mescaneho syna v 37 rokoch čo som vôbec nečakala, že ešte budem mat a bola v sne aj voda čistá znamená plač alebo dieťa, špinavá choroba

adzy
26. feb 2023

@adzy alebo vždy keď prišla v sne a to nanu nemyslím, že by si to človek sugeroval snom ako niekto napísal pretože je už veľa rokov po smrti tak sa stane ,že niekto unas zomrie

krasolienka1
17. apr 2024

Mne sa to tiež často sníva
Také bežne dni ako sme trávili
Bolo pre mňa ľahšie sa stym úmrtím vysporiadať že som ho
Videla v sne
Bratovi povedal v sne že ďakuje že sa zaňho modlil ruženec lebo je už vnnebi