Sociálne siete - dotazník

lienka.7
5. aug 2021

Maminky i nemaminky, prosim Vas o vyplnenie kratkeho dotaznika pre kamarata.
Je to ohladom vyuzivania facebooku a instagramu.
Dakujem kazdej jednej 😘💞

https://www.survio.com/survey/d/sukromnaosoba

elenka74
5. aug 2021

@lienka.7 Hotovo

sara07
5. aug 2021

🙂

lienka.7
autor
5. aug 2021

@elenka74 dakujem 😘

sara07
5. aug 2021

aku ste dali sumu za vzdanie sa fb a instagramu len ma to tak zaujíma 😖

fifina75
5. aug 2021

@lienka.7 chýba v moznosti žilinský kraj

sarinka2012
5. aug 2021

@lienka.7 zaujimavy dotaznik 🙂 vyplnené

maca1984
5. aug 2021

vyplnené

sarinka2012
5. aug 2021

@sara07 FB 500 a Insta 100 ale to som len tak trepla 😂 , insta kludne aj za nič, nepotrebujem ho, skor tam len čerpám išpirácie na výlety, trávenie času, recenzie na výrobky, reštauracie a pod. , FB využivam ako komunikačný kanal, mám tam priateľov s ktorými nemožem byť v kontakte osobne pretože su príliš ďaleko, zdielam fotky s priatelmi (mam 60 priatelov z toho 25 ľudí je rodina, takže žiadne nahananie likov ani nič podobné 😀 ) ale ocenila som ho viac, zase, na komunikáciu by mi ostal ešte whatsaap 😇 tak ten rok by som prežila

lienka.7
autor
5. aug 2021

@fifina75 dakujem... odkazem

anka2015
5. aug 2021

Hotovo - skončila som hneď po prvej otázke 😉 vážne som až taký exot, keď nemám ani instagram ani facebook?

sara07
5. aug 2021

@anka2015 o nič si neprišla ja ho mám napr hlavne pre školu a škôlku lebo sa dávaju do skupin oznam/ fotky
a pravidelne hlavne od matky a svokry som hubované že nedávam fotky a je nechapem načo by som ako mala nemám potrebu proste

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenka74
5. aug 2021

@beata_k Tri, ani ja nemám facebook, ani instagram 😀

dayanare
5. aug 2021

@lienka.7 Vyplnené, len odkáž kamarátovi, že dotazník je ako z automatického prekladača; v otázkach je zlé skloňovanie, chýbajú slovesá, predložky. Napr.: "Aký je počet sledujúcich Vaše súkromne konto na Instagrame?" (správne: "aký je počet sledujúcich vašeho súkromného konta..." alebo "...na vašom súkromnom konte...") alebo "V prípade že ste podnikateľ, (...), ktorí sociálne siete na vlastné podnikanie a prezentáciu, teda nie je poskytovateľom marketingových služieb prosím vyplniť dotazník" (tu už sotva rozoznať čo autor mal na mysli).
Upozorňujem, že to nemyslím v zlom, som len prefekcionista a nemožem si pomocť 🙂

babababka
5. aug 2021

rada by som to vyplnila,lenže nemám nai fb,ani insta.Zaujímali by ma ostatné otázky.Škoda,možno na budúce.

spadnutaslivka
5. aug 2021

ja som chcela vyplniť aj to podnikateľské, ale už mi nechce ukázať odkaz :D (ale to čisto len zo zvedavosti, že aké tam boli otázky)

1sally12
5. aug 2021

Hotovo

miranhazar
19. aug 2021

@lienka.7 má pekný dotazník , avšak som muž dúfam,že som pomohol a nie poškodil 🙂. Prajem krásne letné prázdniny.

magnetka
19. aug 2021

Dotazník vyplnený

taskataska
19. aug 2021

to fakt je toto dotaznik doktoranda? 👎

buba6542
Odpoveď bola odstránená
Zobraz