Som 25 dní po pôrode a stále silno krvácam

ardnaxela1989
24. apr 2019

Dobrý deň mám otázku už som 25 dní po pôrode a stále dosť krvacam mne sa to zdá už vela a posledne dni mam bolesti ako po pôrode keď dlhšie stojím alebo chodím myslím si ze som sa natrhla alebo niečo podobné mate dakto podobne skúsenosti

ivula0807
24. apr 2019

Ja som po prichode domov z porodnice mala taketo priserne bolesti (par dni po prichode), nemohla som stat, chodit...myslela som ze je to normalne. Nakoniec ked to stale neprechadzalo isla som sa ukazat do nemocnice kde som rodila a ukazalo sa ze mi vypadol stich a otvorila sa mi rana po nastrihu a preto tie bolesti. Neviem teda ci je to tvoj pripad, ja som to este nemala zhojene a navyse ja som mala pri porode velke poranenia...ale u mna teda tie bolesti znamenali otvorenie rany po nastrihu.

ewiculik
25. apr 2019

A u lekara si sa nebola pytat. Aj keby to nic nebolo tak by to podla mna bolo fajn a mala by si srdiecko na mieste

3petka
25. apr 2019

@ardnaxela1989 Ahoj, nepamätám sa ako dlho som po pôrode krvácala ale bolo to tiež intenzívne. A teraz tiež mávam silnejšie krámy ako predtým. Ale asi pol roka po pôrode keď som dlho stála alebo dlho chodila tak som mala pocit že mi ide vypadnúť maternica, bolo to riadne nepríjemné. A ešte niekedy mávam taký pocit práve cez menzes ale pomaly to ustupuje. No ak sa ti nezdá krvácanie tak zavolaj dr, povie ti.

arcanne2
25. apr 2019

Ahoj, ja som čerstvo po porode, krvácala som týzden, teraz už mám len slabucky svetlohnedy vytok. 25 dní je podľa mňa dost, minimálne by som volala doktorovi. Ja som mala tiež vela stehov vnútorných,aj bolo krvacanie silne ale rychlo preslo.

zeytin
25. apr 2019

Pri tretom som mala presne take stavy ako ty. Po prvych dvoch porodoch som prestala krvacat po 2 tyzdnoch, ale pri tretom som krvacala 6 tyzdnov!!! Raz slabsie, raz silnejsie s prestavkami, na konci som myslela, ze uz som dostala menzes, lebo tyzden nic a potom zasa. Lekar povedal ze je to normalne.

lavender21
25. apr 2019

@ardnaxela1989 ja som to mala podobne, stále som silno krvácala, aj 4 týždne po pôrode. Návštevu doktora som odkladala, že je to normálne a prejde to až som začala krvácať strašne silno aj s veľkými zrazeninami, sanitka má odviezla do nemocnice kde má museli hneď uspať a vyčistiť. Niečo mi tam po pôrode ostalo... Keby som prišla skôr, vedeli by to skúsiť riešiť liekmi... Takže určite pre istotu choď...

majkovicaa
25. apr 2019

@ardnaxela1989 ja som konecne prestala krvacat a byt bez bolesti asi po 5 tyzdnoch. Potom som sla na kontrolu po sestonedeli a co cert nechcel, moja gyna mi roztrhala stehy, nechtiac. A nechala tak, ze ma nebude trapit zasivanim 🤦‍♀️ Takze dalsie tyzdne som sa hojila. Teraz mam do findury vchod ako do kotla 😬

elenita
25. apr 2019

No, ja som krvacala celych 6 tyzdnov (ved sestonedelie 🤦‍♀️), potom tyzden pauza, a potom som dostala prvy menzes ... 😂😂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ardnaxela1989
autor
26. apr 2019

No nemám s kým nechať malú a som z dediny doktorku mam asi 20 km ďaleko a z malou sa nechcem trepať z autobusom takže preto som este nešla

mmoni89
26. apr 2019

@ardnaxela1989 no ale asi by si mala ak je silne a bolestive,mohlo tam aj nieco ostat a to by nebolo dobre.Ako keby si odpadla tak tiez nemozes ist od malej?🤦‍♀️