Som frustrovaný

pekerman
22. jan 2022

Ahojte. Z nazvu diskusie vam je zrejme jasné, že som frustrovaný. Popravde som uplne strateny a nevidim v buducnosti žiadny zmysel. Najviac ma trapia ženy a to, že sa liečim na depky a uzkosti. Mam 29 rokov a nemam vztah. Dievcata ktore sa pačili mne, nepačil som sa im ja a tym, ktorym som sa pačil, som to mal zase opačne ja. Cele dni rozmyslam čo bude, ako bude, prečo je to tak, ako to je a kde bola chyba, že som sa nepačil ja im. Som trochu introvertnejši ale zoznamovanie mi nerobi problem, rad sa spoznavam so zenami, cvicim, sportujem, no akosi mam pocit že mi cely život prešiel medzi prstami a skutočnú lasku už nezažijem. Popravde laska je pre mna zmysel života , som rodinne založený. Pravda je tiež to, že ma trapi, že sa liečim na depku a uzkosti, dokažem fungovat ale myslím si, že aj žena ktorá by ma chcela, by sa od mojej osoby po tejto sprave dištancovala.
Som už ozaj beznadejny pripad a mam sa na vztahy vykašľať?

aeruginosa
22. jan 2022

Urcite nie, len si treba uvedomit, ze osoba, po ktorej tuzis a vztah s nou, ti do zivota nepridu lusknutim prsta. Niekedy to trva.

Dalsia vec, ak sa smiem spytat, nie si prilis narocny? Myslim na zeny ako take, pretoze pises, ze mali o teba zaujem take, o ktore si zasa nemal zaujem ty. A naopak. Skus si sam zhodnotit, ci tam bol naozaj opodstatneny dovod na nezaujem, alebo mozno mas len vysoke naroky…

annamalaga
22. jan 2022

Nie vždy budeme mať všetko čo chceme, musíš dať šancu ženám , čo o teba stoja, lebo ženy ktoré sa páčia tebe , asi hľadajú niečo iné , čo nemáš.

madeline1
22. jan 2022

@pekerman vztah by ti pravdepodobne zlepsil stav a liecit by si sa casom ani nemusel a ak aj ano, tak by si o tom informoval svoju partnerku, ak by na to prisiel vhodny cas. Skus internetove zoznamky,aj na tej najnavstevovanejsej na sk sa da najst aj vhodna partnerka.

pekerman
autor
22. jan 2022

@madeline1 urcite by mi zlepšil stav, ale beriem lieky od 15, bol som sikanovany aj hospitalizovany v psych. liecebni tak neviem
. :/

madeline1
22. jan 2022

@aeruginosa ak by znizil naroky, tak by len presviedcal seba, ze chce to, co nechce. Kazdeho pritahuje nieco ine, dolezite je, ze vie co chce. Vzajomna kompatibilita si ho casom najde.

madeline1
22. jan 2022

@pekerman tak mas prave teraz asi len depku. To, ze beries lieky skutocne nie je problem, to, ze si bol hospitalizovany asi v danom case bolo treba, dolezite je, ze ti to pomohlo. Liecis sa, to predsa nie je problem a predsa ty by si sa rozhodol, kedy to partnerke povedat. Zoznam sa, daj si nejake stretnutie, alebo par stretnuti, mozno najdes, co hladas ak nie, tak si aspon spestris den a com najdes.

0silvia0
22. jan 2022

@pekerman skus vnutorne prijat svoju samotu. Tym, ze sa suzujes, tuzis, trapis sa, nikoho k sebe nepritiahnes. Zufalci nie su sexi ani zaujimavi, velmi to je z nich citit. Mas nezadanych kamosov?
Obnov vztahy, chod von, normalne funguj, zi, pracuj, tes sa z toho, co mas. Moj muz napriklad stretol mna ako 36 rocny, ked uz bol zmiereny s tym, ze zostane sam.

kitycat
22. jan 2022

Mozes nam povedat co sa ti nepacilo na tych zenach, ktore o teba javili zaujem a co bolo tym, co odradilo tie, o ktore si mal zaujem ty? Zase aby si tou prilisnou tuhou po partnerke nedusil tie, ktore by aj zaujem mali

bmuller
22. jan 2022

@madeline1 treba zmyslat optimisticky, ale zas tym cakanim na osudovu pritazlivost by som si nebola uplne ista... kedze poznam 40tnikov, ktori su takto stale sami, lebo sa stale nasla daka chybka 🙄

hopsadobrandejsa
22. jan 2022

Kazdy si nesie svoj kriz....

Nesmies to brat v zlom, ale je vela inych ludi ktori su v podobnej situacii ako ty.

Su len dve skupiny ludi:
1. Ti, ktori akceptuju porazku
2. Ti, ktori napriek porazkam odmietaju akceptovat realitu, ze zivot nikdy nebude o nic lepsi nez to co zazili doteraz.

Precitaj si pribehy zien na tomto fore. Z mnohych pribehov budes prekvapeny.

To ci raz budes mat rodinu a deti nie je meradlom ci budes viest stastny zivot alebo nie.

Ja osobne ti prajem aby si nasiel niekoho s kym budes stastny, ale byt dospely znamena, ze clovek si musi vypocut aj to co pocut nechce.

Ak si myslis, ze tvoja partnerka ta urobi stastnym, mylis sa. Zena stastie neprinasa, ale znasobuje.

Predstav si, ze ty si kopka dreva a tvoja priatelka je benzin a ohen predstavuje vase stastie. Rozliaty benzin na suchom dreve nic nezmeni.

Tvoje stastie je v tvojich rukach. Nik iny to za teba neurobi. Bohuzial, tak to jednoducho nefunguje.

Zmena musi prist z tvojej strany. Good luck.

1sally12
22. jan 2022

Keď som pred rokom reagovala ani si neodpísal...🤷‍♀️

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/laska-k-zene-ktora-ma-nechce-3/

sroubek78
22. jan 2022

Čo sa týka Tvojej psychiky, máš bloky z detstva... skús FEN kineziológiu, ja som sa náhodne dostala na také sedenie (bola som 2x) a veľa mi to pomohlo, zdalo sa mi to až neuveriteľné, zmenil sa mi život k lepšiemu. Tu sú kontakty, robí to asi len pár ľudí. https://www.fenkineziologie.cz/fen-kineziologov...
A tu je video:

https://www.youtube.com/watch?v=ojVO0b_ia-Q


Najskôr potrebuješ vyriešiť seba, byť pozitívne naladený, potom sa určite začne dariť 🙂

spadnutaslivka
22. jan 2022

@1sally12 možno sem len chodí víriť debaty... alebo sa zľakol 😅

pekerman
autor
22. jan 2022

@1sally12 prepač 🙂

pekerman
autor
22. jan 2022

@spadnutaslivka nezlakol kdeže 🙂

1sally12
22. jan 2022

@pekerman nemusíš sa ospravedlňovať. Len aj týmto dávaš hneď na začiatku akýsi "nezájem". Buď máš fakt prehnané nároky ako píšú iní, alebo tu bude ako píše
@spadnutaslivka len sa posťažovať😉

kim2028
23. jan 2022

Toto aj mne sa stáva a neviem, že čo s tým? Na niektoré situácie neviem nikdy reagovat, ako napr. keď dievča sa začne ponúkať sama už na prvom stretnutí. Raz som dal tomu šancu a skončilo to vzťahom s ojedinelým sexom pri ojedinelých stretnutiach. Čo stretnutie to sex? :D Nedalo sa s ňou vôbec stretávať. Rodičia zamykali ju doma a viac menej len keď sme sa náhodne stretli raz za 3-4 mesiace. Ako dievča bolo fajn celkom na to, že šancu dať najprv som jej nechcel.... Vedeli sme sa aj veľmi dlho rozprávať a celkom aj rozumeli.... Nevidel som ju už 2 roky....

simik411
23. jan 2022

@pekerman kks @1sally12 ti pred rokom písala , iní ľudia vás tu už spájali,jasné zo srandy ale.... Prečo si jej neodpisal keď tak túžiš po láske? A ona ti píše znova a ty ze prepáč?! Wtf prečo. Asi aj zoznamka na mk je pre teba pod úroveň, že,ty hľadáš filmovu lásku ,kde do seba narazite po daždi s novinami na hlave a náveky vekov bla bla .. film. Hybaj jej napísať ihneď kto je čo je čo čakáš🧐

0silvia0
23. jan 2022

@simik411 mam takeho isteho kolegu. Jeho sebavedomie by rozbilo plafon, mysli si o sebe, aka je dobra partia, mysli si, ze je pekny, mudry, inteligentny, naroky na zeny ma modelkovske. Bali zeny hore dole, mysli si, ze ho kazda musi chciet. A ked mu poviem, ze ved oslov tamtu a tamtu tak povie, ze este nie je si isty, ci to ozaj chce🙈ale pritom je frustrovany, ze nikoho nema...

simik411
23. jan 2022

@0silvia0 to je dosť smutné ja chápem že človek za to asi ani nemôže ja neviem aký je skutočne tento týpek ,tiež sa nasilu nedá , raz mi jeden môj no ex povedal že ,, buď ti ten človek vonia alebo nie,, doslova jeho pach, pudy keď sa ti niekto nepáči no to fungovať nebude ale koľko je aj takých prípadov že sa na začiatku neznášali ako kamosi známi ale keď toho človeka viac spoznas za čo by on nič nedal tak sa to otočiť môže . Ľahko nám je radiť. Možno mu treba len dodať odvahu že zoznamovanim nič zle neurobí aj keby spozna 30 báb a nič z toho ale sú také povahy. Aj kamoš fešák pohodak má 34 a tiež sám a čaká na ňu ale pritom všetky jeho ex boli samy problém, sama s dieťaťom, druhá vydatá ďalšia nevedela ktorého ľúbi viac .. niekto potrebuje problémy mať no v živote a obyčajne im nestačí lebo nuda. 🤔 Každopádne snáď jej napíše tento náš princ na modrom koňovi 😃

1sally12
23. jan 2022

@simik411 nepredpokladám, že teraz odpíše. Takých som už tiež zažila na zoznamke habadej. Prv sa velice chcú zoznámiť a potom po prvej správe ani neodpíšu🙄 ako tu autor - aj v predchádzajúcej téme nikomu neodpísal, napísal len svoju úvodnú "sťažnosť"🤷‍♀️. Ja by som bola na jeho mieste rada, že si mám o tom s kým aspoň popísať. Nuž ale...😏

simik411
23. jan 2022

@1sally12 nechcem nikoho uraziť , ale mám názor ,sama som tu pár týždňov aj to by som povedala že nie som celkom ok keď sem chodím ozaj to o sebe pisem ale nečudovala by som sa keby ten ,,chalan autor ,, je kľudne nejaká trafená ženská ktora vytvori tému a potom sa baví na komentoch. Za tých par dní som tu videla dosť odveci všetkého.. a niekto bude nadávať na FB a IG aké zlo to plodi atď atď ale nwm no či tu nie je oveľa väčšie zlo tie komentáre ľudí niektorých.. 🙄ale okej autor dal čo dal ,dostal odpovede tak on už musí vedieť čo chcel týmto príspevkom 🤷možno to len dostať von a život ide ďalej hh