Som nemožná keď neviem variť?

bielavlcica
10. aug 2018

Baby asi sa potrebujem len vyzalovat. Poslednu dobu to s partnerom trocha skripe. Chodi z prace utahany bez nalady. Je nastvany lebo doma neni navarene (varit neviem az tak) potrebuje nabrat lebo je chudy. Myslela som,ze ked budeme spolu byvat ake to bude super ale mam pocit ze nas vztah sa zhorsuje. Podporujeme sa ale neni to take ako na zaciatku. Uz ani sex ho nebavi vraj nema chut. Je to mozne teplom tym stresom atd. Ale dufam, ze sa to zlepsi lebo naposledy sme mali taky poriadny krasny sex pred asi mesiacom a to aj tak musim zobronit. Predtym sam prisiel a chcel sa mojkat teraz uz ani to. Ina baba v tom neni na to ho poznam az moc dobre aj ked viem ze baby po nom idu ale on ked nema chut tak nrma a moze okolo neho chodit aj sexbomba.
Neviem co mam robit som zufala. Dnes uz padli aj slova o rozchode co on si mysli ze by bolo asi vraj lepsie ale ja viem ze by ho to znicilo. Co mam robit.
Ono kamenom urazu je hlavne asi to varenie lebo mi sam povedal ze ked neviem varit naco budem u neho byvat ze navarit si vie aj sam.

zuzzuzi909
28. aug 2018

@nikk3y knihu po prastrakej mam tiez a poviem ti ze z nej varim najradsej. niektore tieto novodobe recepty zo surovin, ktore musim hladat kade tade po obchodoch sa im ani z daleka nevyrovnaju 🙂