Som tehotná?

michaella97
6. máj 2019

Ahojte. Mam taky problém. Cez plodne dní som mala nechránený pohlavný styk. To bolo nejak okolo 26.4..o 4 dní potom som dostala bolesti podbruska a krizov ktore trvali nejak 4dní. Na ďalší deň (včera) som dostala menštruaciu ale nie takú silnú ako inokedy. A dnes mi to príde ako krv a výtok. A taka bledo červená krv. Dnes ráno som sa zobudila o pol 6 a hneď mi bolo na vracanie a aj som vracala. Celý deň mi je blbo. Taka som unavena a zle mi je. Môžem byť tehotná?

zulumilo
6. máj 2019

ano mozes.... nie nemusis.... 🤦

olivia_0309
6. máj 2019

@michaella97 mozes byt pokojne tehotna, nie je zriedkave “spinenie” co sa tvari ako MS, ale nie je to krvacanie...naistejsie bude urobit si tehotensky test (10tkovy) a z ranneho nech to mas na 100%... ale ja som to takto mala pri cyste na lavom vajecniku(neprasknutom folikule) aj s bolestami a hroznou unavou az do dalsej MS,ktora nedosla lebo cysta bola velka. Tak drzim prsty!😉

michaella97
autor
6. máj 2019

@olivia_0309 bola som u gyn piatok. A cystu nemám. Robila mi Sono zvnútra. A povedala ze mam niečo zväčšene(nenapadne ma názov) ako keď ma prísť menštruácia alebo ako keď som tehotná. A teraz neviem ci je to teda menštruácia alebo nie. Pretoze inokedy mam dosť silnú a dnes je to dosť slabé

lienka737
6. máj 2019

Test si si nerobila?

michaella97
autor
6. máj 2019

@lienka737 štvrtok som si robila. Bol negatívny ale tak to bolo len pár dní po pohlavnom styku. Niekde je písané že tie bolesti mohli byť aj uhniezdovanie vajíčka. Ale neviem

diaalex
6. máj 2019

@michaella97 nemusíš mat vždy takú istú ms, nieked mozes mat silnejšie inokedy slabšie 🙂 väčšinou potrebuješ 10 dni na uhniezdenie a podľa toho čo si písala to bolo cca 8 🙂 sprav si test, ale inak kľudne to môže byt MS ;)

lienka737
6. máj 2019

@michaella97 tak od stvrtku uz ubehlo par dni. Urob si rano dalsi

beky1813
6. máj 2019

Neriesila si to uz? Nesil to, nastiduj si dačo o cykle a urob test o týždeň

michaella97
autor
6. máj 2019

@beky1813 prvý krát sa mi takéto niečo stalo a preto píšem sem ci nemá niekto podobnú skúsenosť..

michaella97
autor
6. máj 2019

@beky1813 skúsim ten test teda ešte

ankaevka
6. máj 2019

Pre pana jana zeny..ved mozes byt tehu a nemusis, stale je to 50 na 50..ja nerozumiem takym otazkam..ved pockaj par dni, nedojde ms, urob test..bude negat, hladam pricinu inde, bude pozit super podarilo sa..co pomoze, ked ti niektora napise, ze mala to podobne, ked ty nemusis byt tehu

michaella97
autor
6. máj 2019

@ankaevka tak ja viem ze nič mi to nepomoze. Len som nervózna z toho všetkého.. Skúsim ešte ten test a uvidím co bude ďalej.. Ja som bola aj u Dr že či nemám zápal obliciek kvôli tomu ze ma boleli kríže. Pretože ten zapal mávam často... Ale to nemám....

mirkava
6. máj 2019

@michaella97 ja som to tak mala bolesti podbruska a krvavy vytok. Ten vytok bol asi jeden den. U mna to bolo uhniezdovanie

michaella97
autor
6. máj 2019

@mirkava u mňa to bolo včera akoby slabé krvácanie... A dnes výtok a teraz nič už.. Divne celé. Fakt len pockat a urobiť test

mirkava
6. máj 2019

@michaella97 hlavne klud.... urob si testik a nech to dopadne akokolvek, vsetko bude OK. Chcela by si babo?

beky1813
6. máj 2019

@michaella97 4.maja si zalozils tuto istu diskusiu a potom si ju zmazala. Bud sa moc sledujes a nevies, ako funguje uhniezdenie a vylučovanie hcg, alebo sa nudis a robis si srandu

michaella97
autor
6. máj 2019

@beky1813 ja som diskusiu zmazala pretože mi prišla menštruácia. Tak ze vyriešené všetko... Lenže dnes po jednom dni zrazu nič....

michaella97
autor
6. máj 2019

@mirkava áno chcela. Uvidím ako bude. 🙂

diaalex
6. máj 2019

@michaella97 sprav si test, keď je biely je negatívny, keď sú tam // tak je pozitívny 🙂 zbytočne riešiš veci horúcou hlavou 🙂

michaella97
autor
6. máj 2019

@diaalex tak viem ze toto mi možno nepomôže. Ze jedine test a vyšetrenie. Len no písala som preto ze ci náhodou niekto nemá takú alebo podobnú skúsenosť..

diaalex
6. máj 2019

@michaella97 zatiaľ s každou čo som sa stretla a chcela babo, tak testovali o život 🙂

dopolbokaodrata
6. máj 2019

@michaella97 haha, do týchto tém ja neprispievam lebo pýtať sa žien ci boli tehotné keď sa dialo toto a tamto mi príde na hlavu, lebo na tvoj prípad ma každá veštecku guľu, ale tiež mi tak jedného dňa prišla červená, a na druhy deň už nebola, no a teraz mam z toho doma 16 mes. dievčatko. A keď máš sex bez ochrany v plodných dňoch tehotná byť určite môžeš, na to sa nemusíš ani pýtať na internetoch.

michaella97
autor
6. máj 2019

@diaalex lenže mne moja doktorka povedala ze žiadny test mi to tak skoro neukáže.. Preto som nerobila toľko lebo mi to povedala takým spôsobom že až..

kvetulienka253
6. máj 2019

Ja sa uz aj prestavam čudovať, ze tu zeny popisu priznaky mozneho a nemozneho a cakaju nejaku odpoveď, co kto ako mal. Tisic tem o duchoch na testoch, kde nic nevidieť. Vsetky zazili, ze test negativny, menzes prišiel, hcg z krvi negatívne a boli tehu 🙂)) tolko zazrakov na konikovskom fore, ze fakt kazda potrebuje vlastnu tému

michaella97
autor
6. máj 2019

@dopolbokaodrata tak prvý krát sme išli do toho, ako sa hovorí naplno... Len mne pár dní potom začali bolesti krizov podbruska. Zle mi bolo napínalo ma ale tieto príznaky mi prišli také ze príliš skoro kebyže aj tehotná môžem byť. Potom som myslela ze nič sa nedeje. Asi to bolo niečo iné keďže včera prišla menštruácia a dnes teda konkrétne už teraz večer nemám nič. Len priesvitný výtok trochu.

12didi12
6. máj 2019

@michaella97 ahoj takže to s tebou ešte vyzerá nádejne? 😊

michaella97
autor
6. máj 2019

@12didi12 ahoj. Tak no myslela som si ze to je už vyriešené. Ostala som taká sklamaná že menštruácia prišla. Ale ako prišla tak aj odišla. Nebola ani silná a dnes to prešlo na bledo červený vytok a teraz večer až priesvitný.. Tak no uvidím

evaachesa
6. máj 2019

@michaella97 no neviem, nikto ti tu neda 100% odpoved .. jedine co mozes urobit je testovat a cakat...nic viac, nic menej. Ked budu // tak za gyn 🙂 drzim palce

michaella97
autor
6. máj 2019

@evaachesa ďakujem 😊

12didi12
6. máj 2019

@michaella97 tak ti budem držať palce aby to dobre dopadlo 😊a testovať chceš kedy?