Ellaone a pichanie v podbrušku

nninussa
12. dec 2021

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať 28.11 mi skončila menštruácia 4.12 som mala nechránený pohlavný styk(cez plodné dni) približne po 8 hodinách po som užila ellaone , momentálne mám divné pichanie v podbrušku, bolesť krížov , niekedy aj strvdnuté podbruško do menštruácie mám stále ešte 9 dní.. je možné byť tehotná ? Má niekto podobnú skúsenisť ?

sabca_m3
12. dec 2021

@nninussa mozne je vsetko , nic nieje 100% . Mne viackrát tieto tabletky "PO" viac uskodili. Cely cyklus rozhádaný a este aj silný a bolesti silné

akinom0077
13. dec 2021

@nninussa ak si uzila ellaone v case ako pises pravdepodobnost tehu je velmi miziva. Je to vysoka davka hormonov samozrejme ze mozes mat uvedene problemy. Je to velky zasah do organizmu. Ale uz si uzila ok, len to neuzivaj casto🙂 no a menstr pride neboj

petka1402
13. dec 2021

@nninussa no pokiaľ viem, keď prebiehala ovulácia, tak tabletka ani nemusí zabrať, takže áno takych POtabletkovych deti je plno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre