Som tehotná a rodičia chcú, aby som sa vydala

emisko555
27. apr 2020

Ahojte, otehotnela som a rodičia hovoria že sa mám vydať, lenže ja niesom pripravená takto žiť. Ľutujem, že som partnera neopustila kým sa dalo. Ako mám s ním vydržať celý život?

klaris621
27. apr 2020

Rozhodni sa podľa seba. Manželstvo nebude asi len o tom, že vziať sa kôli dieťatu....

aylinn
27. apr 2020

@emisko555 tak sa snim roziď teraz, radšej nech dieťa vyrastá s rodičmi ktorí su od seba ako s rodičmi ktorí sa nelubia. Nebudes ani prva ani posledna. A tvoji rodicia zateba rozhodovať nemôžu. Mali vela priležitosti rozhodovat sa vo vlastnych životoch.

catherine1989
27. apr 2020

Si s tehotenstvom už ďaleko? Pokial sa.na to necitis, partnera neľúbiš a nemáš poriadne zázemie, aj umelé prerušenie je riešenie

osky
28. apr 2020

@catherine1989 ze sa nehanbis jej take nieco radit!!!!

Ked uz je dieta na ceste,treba znasat nasledky.
Manzelstvo je o laske kompromisoch,nie vzdy je to jednoduche...
Ak si s partnerom uz teraz nerozumiete,radsej sa rozidte.brat sa koli tehotenstvu je uz prezitok.
Len nechapem,ked si vedela ze vam to neklape,mala si sa chranit...teraz u je neskoro.
A potrat vyriesi vec na chvilku..

pieksamaki
28. apr 2020

@emisko555
Ja v tehotenstve nevidim problem....tak mozes byt alobodna mamicka....dietatko je radost...nechapem preco musi clovek pocuvat rodicov ...a byt do niecoho tlaceny....
Vies predsa povedat nie.

kulumulu123
28. apr 2020

@emisko555 kolko mas rokov 15 aby za teba rozhodovali rodicia??? Otehotniet s clovekom s ktorym to vo vztahu neklape asi nie je velke terno a napad ze dieta mi pozliepa nefunkcny vztah asi tiez nebol az taky skvely..... No co uz Vela zdaru

lenuliatko84
28. apr 2020

Zaujimalo by ma kolko mas rokov?asi tak max.25.podla názoru a zivota.nechces byt s niekym a das siburobit decko. Preboha zeny,tobste naozaj take hlupe?

jaskolka
28. apr 2020

Tak vydávať sa len kvôli dieťatu, a zvlášť keď si chcela opustiť priateľa, význam nemá. Síce je fakt, že celkovo bolo nezodpovedne od vás, že ste vôbec splodili bábätko, ale čo už, môžeš byť slobodná mamička,a on ti bude platiť na dieťa. Rodičia ta donútiť nijako nemôžu, skôr je otazne, či sama bez ich pomoci to zvládneš. Normálne sa porozprávať, vysvetli im, že to nebol vhodný partner, ale dieťa za vašu nezodpovednosť nemôže, ono sa na svet nepýtalo a prvoradé je teraz postarať sa on

miriamik77
28. apr 2020

Ak s ním nechceš žiť, tak sa za neho ani nevydávaj. Rodičom to vysvetlí a s ním sa rozíď. Radšej vychovaj dieťa ako slobodná mamička, lebo takto budeš trpieť len ty a hlavne to dieťa a ono si to nezaslúži!

catherine1989
28. apr 2020

@osky je to jedna z možností

sheila72
29. apr 2020

@osky ako vieš že sa nechránila? Takéto rady milujem, ako keby ochrana mala 100 % účinnosť. A čo že by mala ísť na potrat? Znášať dieťa ako následok zlého rozhodnutia je v poriadku? Takých sú plné detské domovy.

osky
29. apr 2020

@sheila72 ano presne tak.zodpovedne by bolo znasat nasledky.
To dieta sa na svet nepytalo...
Ja zase zboznujem,ked si niekto vrzne bezhlavo
A potom to len tak odhodi...ci do kosa,ci do domova.nevidim v tom rozdiel😉