Spadnuté zrkadlo

9. jún 2021

Spadlo mi zrkadlo, verite na poveru že je potom 7 rokov nestastia ?

janka1011
9. jún 2021

Nemyslíš vážne toto dúfam 🙈

mariejenka
9. jún 2021

Ale kdeže!! Jedine co je po tom keď spadne zrkadlo,je bordel z črepín,a strach aby sa zatúlana črepina neocitla v mojej päte ✌️✌️

trixi12
9. jún 2021

no ak si to nahovoríš tak to tak bude. ale inak nie :D mi to pripomenulo Alfa, ako raz omylom spálil knihu, odvtedy všetko zle, tak sedel nešťastný vo svojom koši na bielizeň, že sa odtiaľ ďalších 7 rokov nepohne, dokiaľ to nešťastie nepominie :D

olivia1425
9. jún 2021

Mam nato nazor ako na ciernu mačku🤣🤣🤣🤣

alvaluka
9. jún 2021

Jasne, aby si to prelomila/prelomil potrebujes odvar z netopierieho kridla, zubu zmije, chuchvalca srsti vygrckanej mackou, hrst hliny a zaliat mliekom nadojenym od kravy pocas splnu, varit aspon 76 hodin a potom pocas mesiaca uchlipkavat zo stamprliku a nic na nestane ziadne nestastie 🤷‍♀️

kkovacovak
9. jún 2021

Rozbi ďalšie nech sa to anuluje 😄

dzulli1980
9. jún 2021

Tak to závisí od toho, ako si nastavená ... ja takýmto poverám síce neverím, no keď som zrkadlo rozbila, trikrát som si odpľula ponad plece ... pre istotu 😀

leuchtturm
9. jún 2021

Ja som si to premenila na sedem rokov stastia a potom odpracem crepiny s este lepsim pocitom.

66bublinka66
9. jún 2021

@dzulli1980 len na odľahčenie situácie neviem prečo ma prvé napadlo že ako sa dá odplut ponad plece 😂😂 pri mojej šikovnosti by som mala chriachel niekde na lopatke 😂🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A potom by ma už rozbite zrkadlo vôbec netrápilo 😃😃😃