Spermie som si dala rukou dnu. Môžem otehotnieť?

18. jún 2020

Dobre rano.som tu nova a neviem ako to tu funguje.ide o to ze sme s priatelom mali v noci sex a urobil sa mi na brusko a spermie som si rukou dala 'dnu'.mam plodne dni a je mozne ze by som mohla z toho otehotniet? Asi sa to neda vsak? :( Dakujem kazdej babe za odpoved

tomikejt
18. jún 2020

Keď sa ti spravil na brucho tak asi nechce dieťa 🤦‍♀️ a k otázke, myslím ze sa to nedá, zdá sa mu ze som niekde čítala že spermie na vzduchu umierajú do par sekúnd

evora
18. jún 2020

A ty chceš otehotnieť bez toho, aby on o tom vedel? Alebo čo tým správaním vlastne chceš docieliť nerozumiem...Ale k odpovedi, áno, je nejaká minimálna šanca, že sa dokážeš oplodnit aj takto, hoci bežní ľudia to väčšinou robia inak 😉🙃

mimimiruska
18. jún 2020

Preco sa nespravil do tebe ked se snazite o babo ? ?????? Ale jinak odpovim ano pokud si byla taka ze sis to dala dnuka rukou tak by si mala byt lebo obcas staci trocha...

emiliamilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ildiko36
18. jún 2020

Uprimne..keby chlap chcel mať stebou dieťa tak sa ti nepravy na bruško..je malá šanca že ostaneš tehotna lebo spermie rychlo umieraju na vzduchu ale tá možnosť stále je..ale keď náhodou ostaneš ..je to veľký podraz od teba a len sebe s tým skodíš..neni isté že ten chlap bude chcieť to dieťa a bude ťa tlačiť na abortus alebo ešte horsie nebude ti dvôverovať že to je jeho dieťa..
Radšej by ste sa maly porozpravať s priatelom o tom že ti túžiš po babetku a možno najdete spoločne cestu k vytúženemu babetku

mimimiruska
18. jún 2020

A jinak pro informaci nektere partneri spi spolu roky mesiace aby se jim zadarilo a ani tak se treba nedari... mala moznost tam je.... ale jeste ti poviem ze ponektore zeny robi aj cviceni aby se udrzela v nich spermie jogu nohy vystru hore a tak.... ale to jen pro zaujimavost pokud chces otehotnet.... ale prvni to nejdulezitejsi SI O TOM PROMLUV S PARTNEREM...

ave17
18. jún 2020

Naozaj ti želám, aby si ostala tehotná a následne Ta bez mihnutia oka, kopol do riti. Toto je maximálna úbohosť ženy a podraz najväčšieho zrna.

korunka1
18. jún 2020

Prečo toto chodí po svete?

sense
18. jún 2020

Aby si potom nepisala som tehotna.aa chlap ma posiela n.apotrat al som tehotna a chlap ma.opustil. musis byt riadne zufala ked robis taketo podrazy, ale chlapa.si dietatom nepriputas .

janinah
18. jún 2020

už vam šibe z toho čučania doma,už aby vám tie školy otvorili....minimálne v biologii zaostávaš veľmi...

gladys_07
18. jún 2020

Ak by sa Ti to aj nahodou podarilo, co mu potom povies? “Vstrebalo sa to az po vajcovody”? 🤷‍♀️

simsalabim
18. jún 2020

Jasne ze sa tak da otehotniet, bezne tak funguju lesbicke pary, ktorym material daruje kamarat... aj nahradne matky takto fungovali - mala som v Anglicku pred asi 30 rokmi znamu, ktora takto vynosila dieta inemu paru. On sa spravil do poharika, ona si ta zaviedla dnu. Po porode ho uviedla ako otca a dietata sa zriekla, on si ho vzal a mazelka nasledne osvojila. To bolo v case, ked to este nebolo legalne. On bol Sved a tvrdili, ze mali spolu aferku. A k autorke - je to neskutocne podle, nanutit niekomu dieta, ked ho nechce. Ako by si sa citila ty v jeho situacii???

jaskolka
18. jún 2020

Je to veľmi nepravdepodobne, že by si takto otehotnela, spermie musia byť vstreknute do krčka maternice, teda rukou to ťažko urobíš a po druhé, prečo chceš takú blbosť, že "oplodnit sa bez vedomia" partnera? To je dosť podraz... Aj kebynaaaaahodou sa to dáko podarilo, keď on deti nechce,bude ti potom skákať od šťastia?

autor
18. jún 2020

Ahjaj

korunka1
18. jún 2020

A teraz jajkáš nad čím?

autor
18. jún 2020

On dieta chce, lenze teraz este mat nemozme lebo beriem lieky proti bolesti.mam sklerozu multiplex a preto som sa sem prisla opytat na nazor.skoro kazda ma tu odcudzujete a pritom ma nepoznate.

simsalabim
18. jún 2020

Tak ked nemozes otehotniet, naco si to davas dnu? Vies mi toto vysvetlit?

jaskolka
18. jún 2020

Tak dupľom potom ani náhodou neskusaj dačo také a poriadnu ochranu si zabezpečte. Skôr opačne by som dala otázku, či je prerušovany styk vôbec bezpečný, aby si neotehotnela.Reakcie sú tu také preto, že z tvojej otázky logicky vyplynulo, že ty chces otehotniet, proti vôli partnera. Keď máš SM, tehotenstvo treba konzultovať s lekárom, aby si bola pod zvýšeným dohľadom, kvôli liekom, aby nebol poškodený plod

autor
18. jún 2020

@ave17 neboj neposle ma do riti.miluje ma aj napriek mojej chorobe.a predstav si,ze by mi zniesol aj modre z neba a mam sa pri nom ako princezna.neodcudzuj 😉😉😉

autor
18. jún 2020

@simsalabim lekari mi povedali, ze mozem otehotniet kludne

simsalabim
18. jún 2020

Jazykove okienko: Odcudzit-ukradnut. Odsudit- vyslovit nepriaznivy usudok.

simsalabim
18. jún 2020

Ved vyssie pises "teraz este mat nemozme lebo beriem lieky proti bolesti." Tak mozes ci nemozes? Nejak sa v tom stracam.

patulka0507
18. jún 2020

Trošku nerozumiem, pokiaľ nechcete teraz dieťa alebo teda nemôžete mať kvôli chorobe, na čo bolo dobre si rukou pchať spermie dnu? Nebolo by vhodnejšie použiť ochranu?

evora
18. jún 2020

Kks, niektorí ľudia nerozumejú ani sami sebe, nie aby ich pochopili ostatní.. tak si to zhrnieme: máš vážnu diagnózu, otehotnieť by si nemala ( ale ty chceš, preto si strkas zaschnuty ejakulat dnu), partner dieťa zrejme nechce, lebo ma trochu viac zodpovednosti ako ty...nejako som sa stratila 🙄

korunka1
18. jún 2020

@simsalabim nie si sama stratená.....sama autorka je totál mimo😂

autor
18. jún 2020

Pozeram,ze kazda zenska je tu taka mudra, ze az. Skoda reci. Kazda len pouraza, praje nieco zle.... Pekny den vam prajem aby ste sa mali len a len dobre.

veronikaszabova
18. jún 2020
ildiko36
18. jún 2020

ked mas taku chorobu obvzlast treba dat pozor lebo sa ti môže zhorsiť tvoj zdravotny stav.napis mi internu postu..ja pracujem s pacientami so sklerozou mult.v nemecku

evora
18. jún 2020

Nikto ti nič zle neprial 🙂 ale tvoje príspevky nemajú hlavu ani pätu, takže sa na ne nedá reagovať normálne.

jaskolka
18. jún 2020

Neviem, kto ťa urazal, pretože skutočne ani jedna zrejme nepochopila pointu , na čo sa vlastne pýtaš...