Spermie som si dala rukou dnu. Môžem otehotnieť?

18. jún 2020

Dobre rano.som tu nova a neviem ako to tu funguje.ide o to ze sme s priatelom mali v noci sex a urobil sa mi na brusko a spermie som si rukou dala 'dnu'.mam plodne dni a je mozne ze by som mohla z toho otehotniet? Asi sa to neda vsak? :( Dakujem kazdej babe za odpoved

simsalabim
18. jún 2020

@jaskolka suhlasim...nikto neurazal, 1) len sme tomu nejak nerozumeli a 2) upozornili sme ju na zakernost takehoto spravania, ked je jeden partner oklamany a vysledkom je mozno nechceny dozivotny zavazok.

h2
18. jún 2020

Tak len pre upresnenie: z prerušovaného styku je možné otehotnieť, aj keby si autorka nezavádzala spermie dovnútra. Takže písať o tom, že je to podraz na chlapa, je trošku mimo. Ak by chlap deti nechcel (čo už autorka vysvetlila), tak by mal v prvom rade používať spoľahlivú antikoncepčnú metódu. Som šokovaná z toho, že ste tu niektoré schopné želať jej, aby ju po otehotnení nechal. Každý, kto má sex, by mal byť pripravený znášať dôsledky v podobe prípadného neželaného tehotenstva. Keď si ona dáva dnu spermie, je zákerná mrcha a on má plné právo ju nechať???! Zobuďte sa! Keby ona dieťa nechcela a on áno a úmyselne by sa do nej spravil, zase by len ona bola za zlú, že sa mala chrániť zodpovednejšie. Žienky, niekedy sa fakt najprv zamyslite, než niekomu ublížite hnusnými rečami.

patulka0507
18. jún 2020

@h2 ja si myslím ze hlavný problém bol v tom ze autorka príspevku sa vôbec nevyjadrila jasno. Nebolo nikomu jasne, ci teda dieťa chce alebo nechce. Samozrejme priať by sa nemalo nikomu nič. Ale keď človek ide s takouto témou na internet musí rátať so všetkým.

evamea
18. jún 2020

Ak by to aj šlo.. Ako mu potom vysvetlíš oplodnenie? Že do teba vstúpil duch svätý? Radšej sa spolu porozprávajte, zvážte pre a proti pri prípadnej liečbe a otehotnení s odborníkom a potom to skúšajte normálnou cestou "ako sa deti robia"...

h2
18. jún 2020

@patulka0507 Tak podľa mňa, chlap, ktorý dieťa nechce, sa nebude spoliehať na prerušovaný styk. To je ten najnespoľahlivejší spôsob ochrany, ako aj tu, na koníku často čítame.

judar
18. jún 2020

Dalsia tupa husa co si chce chlapa jak alimentaka uviazat na krk

h2
18. jún 2020

Bože, baby, som prekvapená, koľko z Vás si myslí, že ak sa chlap urobí mimo, žena nemôže otehotnieť. Môže. A stáva sa to.

emiliamilka
18. jún 2020

Ak viete niekto pracovať s archívom na nete tak pôvodná diskusia bola tu https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/mozem-otehotniet-nepriamou-cestou/

h2
18. jún 2020

@judar Prečítaj si to celé, kým niekoho urazíš.

patulka0507
18. jún 2020

@h2 ja ti rozumiem, ale tu ide o logiku že ak nechce naco to robili? Ak chce aj tak nemôžu lebo je to momentálne pre ňu nebezpečné... Ja sa hádať nejdem.. Ale ak momentálne nemôžem mať dieťa kvôli zdrav. Stavu vyskúšam inú ochranu než prerušovaný sex. A z toho prvého príspevku ktorý napísala som to naozaj pochopila aj ja ako väčšina dievčat, že jej priateľ nechce a ona chce 🙂

korunka1
18. jún 2020

@h2 joj, ale šak on je možno majster v tomto odbore, nebol by prvý ani posledný😂
ja takým vravím" neboj sa"...ja si dám pozor

evamea
18. jún 2020

@h2 tak ale on asi nečaká, že keď sa jej spraví na brucho, že si to bude hrabať kade tade do svojich "útrob" 😄

h2
18. jún 2020

@evamea To určite nečaká, ináč by to tam spravil sám. 😁 Ale ak s ňou sexuje, mal by rátať s tým, že možnosť otehotnenia tam je vždy.
Ja neviem, ako to je, on by možno dieťa chcel, ale bojí sa kvôli jej zdravotným problémom. 🤷🏻‍♀️

gladys_07
18. jún 2020

@h2 a nebolo by lepsie sa s nim o tom porozpravat a zistit, nie hrat sa na inseminatora? Toto neznie ako situacia z ktorej by sa malo narodit babatko...

evamea
18. jún 2020

@h2 samozrejme, nedá sa spoliehať na to, že niekto na dobré slovo len vytiahne.
Ja si tiež myslím, že v tomto dosť hra rolu opatrnosť partnera, nakoľko sa dieťaťu tiež podľa slov autorky nebráni a malo by to byť prejednané s odborníkom, ktorý uvedie veci na pravú mieru a odporučí inú liečbu alebo potvrdí, že otehotnenie môže prebehnúť za týchto okolností. (nie zhrabovanie výlučku samozrejme 😄)

emiliamilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
18. jún 2020

@emiliamilka Tak toto dosť mení situáciu.

autor
18. jún 2020

@h2 dakujem ti velmi pekne.aspon niekto ma tu chape

autor
18. jún 2020

@emiliamilka to co ma znamenat, ze porovnavas moju diskusiu s uplne inou? Si v poriadku?

daganov
18. jún 2020

ale no tak! Nerob sa! Aj tá predošlá diskusia bola tvoja, neverím, že by po svete chodilo ešte jedno stvorenie, ktoré by sa toto pýtalo a chcelo otehotnieť takýmto spôsobom.

jaskolka
18. jún 2020

Neviem, skrátka len na začiatku v prvom príspevku si neopísala celú situáciu. Úplne z neho vyplynulo, že on dieťa nechce, ty áno. Preto si aj dostala také odpovede. Potom si viac objasnila veci, že on aj chce, ale boji sa, lebo momentálne berieš silné lieky, kvôli možno zhoršeniu SM, preto samozrejme ma, obavu. Teda nasledovali odpovede k tomu, že treba použit radšej lepšiu ochranu, ako prerušovany styk, nie riskovať a už vôbec nie si zamerne "zhrnúť" všetko dnu.V jednej diskusii si dala dve protichodné veci. Jednoducho nikto neporozumie, ak povieš len A a potom az B. Navyše keď si úplne protirecis, v zmysle, že chceš si to "zhrnúť dnu"teda chceš teraz už otehotniet. A jedným dychom potom povies, že dieťa teraz ešte mat nemôžte.To by nik nepochopil, neber to v zlom..

karpina
18. jún 2020

@emiliamilka Ako sa dá dohladať vymazaná diskusia?

sunny8
18. jún 2020

@ave17 co praješ druhým aby sa nestalo tebe ;) otrepané klišé ale funguje - karma je zdarma

misa11111
18. jún 2020

Ty si nezodpovedá

rebellefleur
18. jún 2020

Takže takto. Som dlhoročná pacientka s sm, mam dve deti, plánované. Ty máš sm, bohvie aké lieky berieš a riešiš tu ako otehotnieť, keďže chlap, kt. Sa o teba stará ako o princeznú, sa ti spraví na brucho, lebo očividne dieťa ešte nechce. Úplne totálne celé zle!!! Neviem, či ti je známe, ale lieky kt sa berú na sm by sa mali vysadiť ešte nejaký čas predtým nez sa začnes snažiť otehotnieť.. Toto je úplne totálne celé zle, v prípade ze by si otehotnela je to brutálny podraz na chlapa a zároveň hazardovanie so zdravim dieťaťa. Nemám slov, naozaj

katarinka89
18. jún 2020

@evora to je asi jedna a tá istá osoba 😂

katarinka89
18. jún 2020

Trošku sa ukľudní, zhruba pred týždňom tu jedna pacientka takto chcela otehotnieť proti vôli partnera, takže buď ste sestry, príbuzné ale ste stali posledné dve na konci radu keď Pánbožko rozdával rozum

daganov
18. jún 2020

@katarinka89 určite a pochybujem, že je to v jej živote tak, ako opísala. Ona sa úplne zúfalo snaží otehotnieť

ildiko36
18. jún 2020

@daganov keď je podobna diskusia nemusite hneď obe spojiť..nemusí ist o tu istu osobu aj ked je velka moznosť.ja som dnes tiez napisala moje myslienky ale ta osoba ktora potrebuje si poradiť asi nema sa skym poradit preto zvolila tuto diskusiu..netreba hned kazdeho odsudiť ..kazda sme robyli nejaku hlupost pocas zivota len mozno nikto o tom nevie..ale rozkuskovat cloveka koho nepozname je fakt nepekne

zuzkaz91
18. jún 2020

Krava