Spoje do O2 arény v Prahe

siska012
18. sep 2017

Ahojte , je tu niekto kto sa vyzná v Prahe ??? potrebovala by som poradiť čo sa týka o2 arény a spojov - vlak , bus , taxík a pod.

deti95060810
18. sep 2017

však na nete sa to dočítaš....my sme tak naštudovali Olomouc, ale aj Bratislavu...

siska012
autor
18. sep 2017

@deti95060810 je iné pozerať na nete ako od niekoho kto to osobne pozná ... Chceme ísť na koncert , v Prahe som nikdy nebola a nemám tušenie ako sa kde dostať , budem rada že nájdem vlak zo slovenska tam 😀

sissy27
18. sep 2017

@siska012 https://www.o2arena.cz/cz/arena/parkovani-a-dop...

Tu to máš dosť jasne rozpísané, presne tak, ako by ti to napísal hocikto iný. Veď si ani nenapísala odkiaľ pôjdeš do haly - priamo zo stanice? Ktorej? Z hotela? Z ktorého?

elenajezova
19. sep 2017

Ja som bola v máji na koncerte Andre Rieu v O2 Aréne v Prahe. Išla som do Prahy z Prievidze nočným vlakom, aby som sa vyspala, v Prahe som si zabezpečila ubytovanie na jednu noc v hoteli Aréna. Bolo to super, lebo keď skoro o polnoci skončil koncert, mala som to len kúsok do hotela. A domov som tiež išla v nocí vlakom, takže som mala vlastne aj výlet na plné dva dni v Prahe.

elenajezova
19. sep 2017

V Prahe je najlepšie sa presúvať metrom. Aj ten hotel je blízko stanice metra.

vetva99
19. sep 2017

A kde budete byvat? Ja odporucam sa vsade kde sa da presuvat metrom, je to ovela rychlejsie a jednoduchsie, pretoze linky metra su iba tri takze sa nema clovek ako pomylit. Ked pridete do Prahy, v prvom turistickom centre co zbadate si vypytajte mapu prahy a tam mate nakreslene aj linky metra. A potom uz staci sledovat sipky v metre aby ste sa dostali na to "poschodie", ktore potrebujete 🙂

alexi2211
19. sep 2017

Nájdite si ubytovanie niekde blízko O2 arény a stačí keď sa budete vedieť dostať tam. Inak keď si na google mapách zadáš miesta odkiaľ a kam sa potrebuješ dostať a zvolíš MHDčku tak ti tam popíše celú cestu do podrobna, ešte to aj uvidíš na mape

siska012
autor
19. sep 2017

bývať nebudeme nikde . ráno alebo poobede prídeme a večer je koncert , ten ked skončí tak neviem čo bude , bud si nájdeme nejaký nočný vlak , alebo najskorší ranný , naozaj neviem , ešte nikdy som takto sama nebola, vždy s niekým kto sa v tom vyzná 😀 ja sa hlavne bojím dostať zo stanice k aréne, je písané že je to cca 6 km , ale nerada chodím takými mestskými spojmi, metrom a pod. vôbec sa v tom nevyznám

siska012
autor
19. sep 2017

Akože ono to má ešte vééľa času, možno si medzi tím urobíme aj len taký výlet nech sa s Prahu oboznámim , ale chcem mať vo všetkom radšej istotu