Sportsdirect - poštovné

Prosím Vás žienky máte niekto skúsenosť?
Dnes som si stiahla aplikáciu a zaregistrovala som sa tam len neviem ako to je s poštovným a platbou.
Môj nákup je za £88.48 tak či sa poštovné odvíja aj od výšky sumy alebo ako to je
Ďakujem za všetky rady

hettinka
4. mar 2018

@tatianavyskocilova poštovné sa odvíja od váhy tovaru a kuriera, to ti tam naskočí, ked pojdeš ďalej k platbe. Ja zvyknem platiť okolo 10€ poštovné.

tatianavyskocilova
autor
4. mar 2018

A s vecami si bola spokojná ? Prišli v poriadku ?

tatianavyskocilova
autor
4. mar 2018

A ešte koľko sa asi zvykne čakať na dodanie ?

kofilka33
4. mar 2018

@tatianavyskocilova ja platím poštovné zvyčajne 10€ a dojde mi to tak za cca 2 týždne.Kvalitovo ok.

hettinka
4. mar 2018

@tatianavyskocilova mne prišli veci aj do týždňa. Kvalita v poriadku, ale ja objednávam značky adidas, nike. Tie iné značky menej, skôr overene.

deti95060810
4. mar 2018

tovar nám chodí to týždňa, kvalita - ako čo...😉

tatianavyskocilova
autor
4. mar 2018

A prosím vás čo to znamená pre-order?

viskupovaandrea
4. mar 2018

@tatianavyskocilova Predobjednat - tovar nieje na sklade takze zaplatis a ked bude na sklade tak ti ho poslu 😄

tatianavyskocilova
autor
4. mar 2018

Ďakujem za odpovede 🙂

rastika
4. mar 2018

Vela veci zo Sportsdirect nájdeš aj na bezvasport.sk. tu nad 20 eur neplatis poštovné. A ceny podobné.

hettinka
4. mar 2018

@tatianavyskocilova ako píše @viskupovaandrea , je to predobjednávka, ale ak kúpiš taký totovar, celý balík ti príde, až ked bude kompletný, takže na všetko budeš čakať dlhšie. ja také neobjednávam nikdy.
A ešte, neobjednávaj parfemy a kozmetiku, neprídu (nejaký zákon to je).

tanyan
5. mar 2018

objednávala som už skoro všetko, prišlo väčšinou do týždňa. máme doma aj značky ako Slazenger, Donnay, Lonsdale, Everlast... ja som spokojná. máme odtiaľ pánske spodné prádlo, ponožky, tepláky, mikiny, topánky (zimné, kopačky, do vody), kopačky, brankárske rukavice, boby, bublifuk...