Ahojte,pracuje prosím niekto v Sky Medical v Šamoríne? Zaujímala by ma pracovná doba,v inzeráte píšu na 2 zmeny ale nepíšu presný čas.

avatar
kofilka33 založila diskusiu
31. máj 2026    

Zľava 10 eur na Ploom: kód na prvý nákup

Ponúkam 10€ zľavu na prvý online nákup Ploom ,kód : u3rfgAGrAW

Ahojte ,máte skúsenosť s mopom z Lidla? Oplatí sa? Mne sa páči, že má dve samostatné vedrá.Zaujíma ma kvalita.

Ahojte ,ako spracúvate černice , broskyne,figy na zimu? Zatiaľ som robila iba džemy a kompot,ale mám ich veľa tak by som uvítala nejaký ďalší nápad.Dakujem

Ahojte dievčatá,chcem prvý krát vyskúšať orechové rezy so žltkovou polevou.Ako dlho vydržia? Myslím kôli tej poleve.Vajíčka mám čerstvé domáce.Treba potom držať v chladničke?