Športujete? Ako získať späť kondíciu?

malaskoricka
9. jún 2008

ahojte...žienky venujete sa nejakému športu??...
mňa po minule roky bavil volleyball, a cyklistika len toho roku sa k tomu neviem akosi dokopať tohto roku k športu moja kondička je vproste preč☹
ak ste náhodne niektora niekedy sportovali ale bo sportujete aj teraz trocha na "vyssej" urovni neviete poradit nejaky trik ako sa vratit k starej kondicke??🙂 dik

mimikyky
30. mar 2009

felixko, tak túto hračku doma ešte nemám

terezka044
30. mar 2009

felixko, podla mna uplne rovnako ti zaberie ked budes posilnovat nohy tak, ze si lahnes na bok, spodnu nohu pokrcis v kolene a vrchnu dvihas co najvyssie hore, pomaly, pomaly dole.. opakovat cca 20x, 2-3 serie, striedat nohy... postupne mozes dokupit gumu, ktoru das na nohy - bude to tazsie, ale ucinne. a myslim ze ucinnejsie ako nejaka masinka leg magic. to su take sprostosti ktore to akoze ulahcuju, ale clovek sa bez toho uplne v pohode zaobide 😉

miriamkac
30. mar 2009

terezka ......jeden z upolovych sportov.....ale teraz na take nieco nemam cas, mozno, ked deti trosku vyrastu tak sa k tomu vratim....ono to je na tom krasne, ze k tomuto sportu ked sa vratis tak nikdy nie si "za zenitom" 😀 ....
A co sa tyka...cvicebnych strojov...tak to ja nemusim nikdy som tomu neprisla na chut, ani klasickej posilnovni.... 😝 😝 😝 😝