• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

1. decembra 2016 
@antonelka no že si alergická musia zohľadniť a papiere ti neprišli žiadne?to ti len nečakane zavolali že nastupuješ či ako?vyberať si asi nebudeš keďže na tento termín majú plno, ja som chcela zmeniť izbu no nedalo sa už
22. nov o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neposlali lebo sme menili adresu a dnes rano volali ze zajtra nastupujeme a nic ine ani nepovedali ani som sa nestihla spytat ze co ako z izbou tak som teras na nervi
22. nov o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Evka1247..a ta izba za 2e na noc to je aka kategoria
22. nov o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@antonelka tak to teda neviem, ale ak si si nežiadala nič drahšie tak budeš v najlacnejších aj aj my budeme hádam dáko prežijeme...veď zavolaj nazad ja som tam už pár krát volala keď som niečo nevedela
@antonelka to je kategoria D ale oddelenie neviem my máme 4B
@beka22 no tá škola z toho mám troska stres ked sme boli predtým este nebol školák ale hádam to bude fajn.
22. nov o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim nema tu niekto skusenost s tym ze si v srobarovom ustave dal len obed?.. A zaplatil len za obed a izbu..ak ano tak kolko vas vysiel na den len obed??
22. nov o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liana sú tam veľmi dobré učiteľky nemusíš sa báť
22. nov o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@antonelka obed je okolo 3€
22. nov o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Diky kocany...mame ist 28 zmenili nam termin.tak dufam ze to zladneme do 12decembra..len mije luto ze tam bude mali na mikulasa ale co uz...
22. nov o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby PROSIM co sa stane ak nestihneme prist na veceru?
23. nov o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domi1988 myslim ze ti prepadne ak jes v jedalni, no my mame na oddeleni lebo mame karantenu cele oddelenie, tak nam nechavaju v kuchynke ked by sme dobehli z von neskor ;)
23. nov o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domi1988 no ked sa skocis do jedalne spytat tak mozno daju ;)
23. nov o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domi1988 no teraz nam doniesli a poviem ti je to take cudojudo na veceru- tak neprides o vela ;) len aby ste hladni neboli
23. nov o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renicka21 a na akom ste oddelení ? To celé oddelenie nechodíte do jedálne ?
23. nov o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankakurcinova ame na 1A zatial nechodime, ale mozno v piatok uz nas pustia- stale len izba vysetrenie, do herne nesmieme, len von mozeme
23. nov o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domi1988 nič sa nestane, len budete bez večere ,resp keď prídete kým tam sú kuchárky tak oni to balia , ja som pár krát tak bola a dali mi zabalené..
23. nov o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renicka21 a prečo máte karantenu?
23. nov o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim ma tu niekto skusenosti 28 mame nastupit na srobarov ustav len sme ochoreli ja aj syn mame silnu chripku neviem ci nas vezmu aj tak alebo nie
24. nov o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@antonelka s chrípkou určite nie treba tam zavolať dajú iný termín.
24. nov o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@antonelka treba tam zavolať čím skôr aby mohli volať niekoho iného
24. nov o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@renicka21 a co máte?že je zavreté cele oddelenie?hnačky?to mate oddelenie d?
24. nov o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby prali ste tu niektora? V akom stave je pracka?
27. nov o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domi1988 ja som prala, práčka je v pohode... Máš tam aj susiak. Dole vrátnik ti dá kľúče.. Ja som prala hore na 2A, neviem ako to funguje na iných oddeleniach.
27. nov o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kvietocek55 a aj ju budem vediet pustit? Je tam nejaky navod? :joy:
27. nov o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domi1988 je tam papier kde je popis programov.. Určite ju budeš vedieť pustiť, princíp je rovnaký, je to klasická práčka.
27. nov o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domi1988 jedného času išla aj sušička neviem ako je teraz. Keď som bola na posledy som nabrala oblečko a prať som nebola
29. nov o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, som tu nová, a nastupujem s detmi 7.12. Na odd.2A...a chcem sa Vás opýtať, ako je to tam s návštevami?
30. nov o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kat21ka3 na izbách sú zakázané :disappointed: môžete ísť maximálne do bufetu alebo sedieť na chodbe dole vo vestibule..
30. nov o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kat21ka3 a bufet je otvorený do 14.30 a cez víkend zatvorené. Ale môžete ísť niekde na výlet alebo do Smokovca do cukrárne napr.
30. nov o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok