• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

13. januára 2017 
@jankasz jasné, že ak bude všade zima, bude aj tam. ale inak je v Tatrách horúčava. a ak sa chystáte aj na nejaké túry, tak chodníky sú teraz mokré, tak dobrú obuv pribal :slight_smile:
10. júl 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcem sa vas spytat kolko tasiek respektive veci ste mali so sebou na lieceni s detmi,lebo moj muz kruti nadomnou hlavu,ze ci idem na mesiac...ja len nechcem nic zabudnut,hadam za mnou nepoleti 300 km,ked nieco zabudnem.. :sweat_smile:
11. júl 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasz veľa :sweat_smile: :grinning: nech nekrúti a nosí do auta :wink: :slight_smile: :grinning:
11. júl 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami OK,odkazem :grinning: :sweat_smile:
12. júl 2011 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jednu otazocku...platili ste pobyt ked ste isli domov alebo v den nastupu? a daju sa izby aj zamykat,ked idete von na prechadzku? :sweat_smile:
12. júl 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasz Platí sa záloha pri príchode a zbytok pri odchode, ale neviem ako na platených izbách, ale na D sa nezamykalo nič.
13. júl 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nechystáte sa tam teraz niekto? My nastupujeme v pondelok :slight_smile:
5. aug 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, SOS , neviete niekto, ako je to s nástupom, ak dieťa ochorie? treba odhlásiť? ja teda dúfam, že je to len reakcia na kosenie trávy a zajtra sa dá dokopy (má obštrukciu priedušiek a teplotu) , ale ak by náhodou nie? pozerala som papiere, tam je len, že ak nemôže nastúpiť z rodinných dôvodov :unamused:
6. aug 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka - 3 dni pred nastupom sa podava info, ci dieta nastupi alebo nie. bud pisomne alebo telefonicky. najjednoduchsie je zavolat aj zajtra, vsak ak ides do Horneho tak, vratnica je v ramci prijimacky
6. aug 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko , do Dolného ideme. Volala som tam v týždni, že nastúpime, včera nám dala lekárka papier, že sú OK... ako píšem, stále verím že to je alergia, boli sme dnes na chate a kosili trávu a ona má aj alergickú astmu, len ma trocha zmiatla tá teplota :unamused: uvidím ráno, a keď, tak tam zavolám v pondelok ešte pred odchodom z domu, joj, akokeby už nemohla tých pár dní vydržať :rolling_eyes: Ale zas by aspoň presne videli a počuli, prečo tam ideme :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka - no tak pockaj do pondelka. no pri teplote neviem, ale my sme tam isli tak, ze mala prave doberala atb, a bolo to v pohode. akurat krv na imunitu jej vysetrovali az za 2 tyzdne
6. aug 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko , dík, tak budem dúfať, že teplota bola len jednorázová a keď nie, tak sa s nimi v pondelok ráno spojím.
6. aug 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neviete o koľkej sú cez týždeň budíčky?
8. aug 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samulko1 7.30 sú raňajky, prvé 3 dni chodíš na odbery, tam treba prísť okolo 7hod, ale to môžeš ako si, prezlečieš sa a bežíš, netreba ti nejak moc skôr vstať. Po raňajkách už máš program. Ak chceš, na strane 13 som to písala, prečítaj si.
8. aug 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami ďakujem ti veľmi pekne :slight_smile:
8. aug 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samulko1 ahoj. ako ti píše @alami prvé 3 dni sú odbery tak sme vstávali skôr. Ja som deti ani neobliekla, ale v pyžamách a župane sme išli. Ostatné dni som deti vôbec nebudila, niekedy spali aj do 9.00 a ja som okolo 8.00 išla pre raňajky a doniesla ich do izby. Tam sa po zobudení v klude najedli. My sme mali len cvičenie o 10.45 a nič viac, tak sme sa nemali kam ponáhlať :slight_smile:
8. aug 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko ďakujem za odpoveď a to ste teda toho moc neabsolvovali...a kde ste boli ubytovaní, že ste si mohli vziať raňajky na izbu?
9. aug 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samulko1 my sme boli v hornom smokovci a vôbec ma nenapadlo opýtať sa, že či si môžem vziať raňajky do izby :grinning: Moje deti aj tak nevedia jesť hneď ráno. Aj teraz napr. vstali okolo 8,30 a raňajkujú práve teraz. Inak my sme boli na diagnostike a boli sme 8 dní. Mali sme byť 10, ale keďže sme už mali všetky vyšetrenia za sebou, tak som sa pýtala domov kôli menšej dcérke. Ona bola z toho celého dosť vystresovaná. Staršia zas plakala že nechce ísť domov :sweat_smile: Aj ja by som ešte v pohode zostala. Bolo perfektne.
9. aug 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samulko1 no oni asi preto nemali žiadne iné procedúry, lebo sme neboli akože na liečení ale na diagnostizácii a ani v tom čase náhodou neboli choré. Možno keby sme tam išli na tie 3 týždne, tak by sme aj mali nejaké inhalácie.
9. aug 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko no my máme ísť tiež na diagnostiku a ideme tiež na 10 dní sama som zvedavá ako bude..
9. aug 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samulko1 neboj, bude perfektne. Poobede si budete chodiť na výletíky vláčikom, alebo pešo. je tam aj jedna p.učitelka - hoci neviem či aj teraz cez prázdniny, ale robí deťom doobeda vždy nejaký program.
10. aug 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte viete mi niekto poradiť kto išiel autom z BA ako dlho asi trvá cesta, kedy treba vyraziť?
21. aug 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mse boli v Srobarovom ustave od 15.8.-5.9.2011-bolo tam super,lekari,sestry,vsetok presonal,ubytovanie,strava uplne super.malemu sice zstili reflux,zvacsene nosne a krcne mandle(nosne musime dat von)-aspon vieme,koli comu sme byvali casto chori...som rada,ze som tam bola,naucili nas dychat,upravili stravu malemu,dokonca previedli aj zakrok,ktory vobec nemuseli...dakujem im vsetkym.len vrelo odporucam,hlavne koli diagnostike
11. sep 2011 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcem sa opytat, vypisuju tam aj PN?
19. sep 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nana11 nie, musíš si dať vypísať svojej obvodnej
19. sep 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Mate niekto skusenosti so Srobarovym Ustavom V Tatrach? Rad by som sa opytal ci niekto siel vyberat operacne uzlinu v podpazusi sposobenu Vakcinou TBC u svojho babatka. Priebeh a za aky cas sa to vsetko zahojilo. Mame 9 mesacneho synceka a asi nas operacia neminie:(
Dik
14. okt 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...chystá sa niekto do Horneho Smokovca najbližšie? .... my sme boli vo februari teraz by sme mali ist znovu doktorka mi akurát ide vypisať papiere a som zvedava kedy nám dajú termín :slight_smile: ... prvýkrát sme boli na 21 dni teraz sa chystám maximálne na 10 tak uvidime ....
20. okt 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
@jenn - my :grinning: . do IP ti napisem kedy. btw na 10 dni sa uz neda, minimalne na 14 dni
20. okt 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to prečo len na 14 najmenej ??? riadna sprostost tých 21 dni som myslela že ma tam už porazi ak mi bolo dlho a reku 10 je tiež dost ale v celku sa da a ty mi napišeš že najmenej 14 si ma potešila ti poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...inak maš ip :wink:
20. okt 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo mi vôbec nejde otvorit stranku srobarovho ustavu??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: som myslela že mali dáky vypadok ale stale nejde :confounded:
20. okt 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok