Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

zoe_a
25. apr 2013

@olganr dakujem ti za info. Mam z toho stres, lebo ja tam auto mat nebudem a neviem si predstavit co tam budeme robit takmer 3 tyzdne..takze urcite pojdeme kupit ten listok a pochodime kade tade, dufam teda ze mi bude zvladat aspon mensie tury 🙂 a naco take speci sa tam mam pripravit coby ma mohlo prekvapit, dakujem ti za odpovede, ideme prvykrat takze vobec neviem ako to tam choti.. nevies ci by sme sa pripadne ako rodicia mohli na pobyte vystriedat?

olganr
25. apr 2013

@zoe_a ahojky posli mi cislo zavolam ti lebo nechce sa mi toho vypisovat ale urcite sa nudi nebudes neboj

zoe_a
25. apr 2013

@olganr si zlata, dakujem ti, poslem ti do IP

marsys
25. apr 2013

nastupujeme 4.6 odd 1.A kategoria D ... huraaaaaaa 😀 😀 😀

zoe_a
25. apr 2013

@marsys aj my presne vtedy len na ine oddelenie 🙂

jazminn
25. apr 2013

tak moja dcéra už je tam, už nám aj teraz volala domov je na 1C, na izbe sú 5 slečny. Dnes tam bolo veľmi pekné počasie, mamičky s detičkami boli na hojdačkách v parku...uvidíme čo nám zavolá zajtra, budú už prvé odbery....

marsys
25. apr 2013

@zoe_a ja som tam bola so syncekom pred rokom..tak viem do coho idem...bola som velmi spokojna...

zoe_a
25. apr 2013

@marsys tak to je super, ja som tam este nebola takze sa trosku bojim, ale snad tam bude fajn a hlavne nam to pomoze..

zuzankaak
25. apr 2013

@jazminn v akom veku su tam slecny ? moja neter ma 15 .. a boji sa ci tam nebudu len male deti

jazminn
26. apr 2013

@zuzankaak neviem aké slečny tam sú, večer nám bude volať tak sa jej popýtam...Keď sme ju priviezli izby boli prázdne nikoho nebolo...len vonku som videla maminy s malými detičkami, tých bolo naozaj neúrekom...
Naša má osem rokov a večer od 18-20 hod. im dávajú mobil, tak nám hneď včera volala, že na izbe sú 5 a dve sú mladšie ako ona a dve staršie....uvidíme čo bude dnes...už boli prvé odbery a isto aj slzičky.... ja to doma prežívam... ☹

skvele
26. apr 2013

ahojte, neviete nahodou kedy poistovna schvali detom doprovod?

marsys
26. apr 2013

@skvele male deti maju doprovod automaticky tusim do 6r .My cakali na schvalenie teraz 3tyzdne...od podania ziadosti.mame doveru.

skvele
26. apr 2013

no keby to tak bolo tak je to super, lebo inac by som tam s nim nemohla ist a deti tam chodia len od troch rokov?
@marsys

marsys
26. apr 2013

@skvele chodia tam deti od 0-18r deti do 6r v sprievode rodica.mamiky tam mali aj viac svojich deticiek.. tusim to maju napisane aj na stranke...

marsys
26. apr 2013

Deti je možné hospitalizovať v sprievode svojho rodiča (starého rodiča, sprievodcu). Pre vyšiu kvalitu pobytu si môžete vybrať z celej škály nadštandardných izieb.
http://www.srobarovustav.sk/sk/laicka-verejnost...

skvele
26. apr 2013

@marsys dakujem musim si to prestudovat, mam deti 5r a 1r, tak to musim nejako skombinovat, pre obidvoch by sa to zislo

petra122
26. apr 2013

Dobry den mamicky je tu niekto kto ma termín 13.5. A ide na 4.b.my ideme s dcerkou ale na 2tyzdne...a nevie nahodou niekto ci v skupině d bude dcerka so mnou spat alebo nie...

marsys
26. apr 2013

@petra122 samozrejme ze bude s tebou na izbe... kategoria D je na prvom poschodi,na izbach su nemocnicne postele ...ale nove,velka skrina,stol a stolicky.

skvele
26. apr 2013

@marsys aj tak som z toho jelen, ked mi poistovna schvali doprovod, co ma to bude stat ako sprievodcu, nemozem najst cennik

marsys
26. apr 2013

@skvele http://www.srobarovustav.sk/download/Cenniky/Ce...

platis si ubytko podla kategorie,strava 7,50e ,1,50e kupelny poplatok a sluzby pre sprievodcu 3,32e NA DEN
prvy a posledny den sa plati ako jeden den

petra122
26. apr 2013

@marsys dakujem velmi pekne...bo som tomu trocha nechápala...

zuzankaak
26. apr 2013

@jazminn a to im ani len mobily nenechaju ?

olganr
27. apr 2013

@skvele ahojky do 18r mozes ist ako doprovod do vtedy je to dieta sme sa pytali ked sme tam boli 🙂

jazminn
28. apr 2013

@zuzankaak mobily máju odložené u sestričky, dávajú im ich od 18-20 hod. Každý večer nám telefonuje...

jazminn
28. apr 2013

@marsys 1,50 eur sa platí, aj keď ide dieťa samé... ináč všetko prepláca poisťovňa...

skvele
28. apr 2013

a este jedna otazocka, kebyze mi pojdu obidve deti, tak mozme ist dvaja sprievodcovia?

matax
28. apr 2013

@skvele neviem urcite, ale tak som pocula, ze dvaja sprievodcovia az od troch deti, over si to v prijimacej kancelarii

marsys
28. apr 2013

@jazminn detom preplaca vsetko poistovna...doprovod si vsetko hradi sam....

zuzankaak
28. apr 2013

@marsys nieje to celkom tak...deti do 6r maju vsetko hradene poistovniou ...ale deti starsie ako 6r od 1,6,2013 si budu za den hradit 1,5 eura

zuzankaak
28. apr 2013

@jazminn a zistili ste ake velke deti tam su ? je tam aj niekto okolo 14-15