Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

mima22
14. máj 2014

Chcem sa vas spytat kolko trvalo kym
Vam prisiel termin pobytu?

veqa
14. máj 2014

@mima22 nám cca dva týždne ale to bolo v decembri 🙂

zelka7
14. máj 2014

Ahojte, m ysme čakali najprv na odsúhlasenie poisťovňou mesiac a hneď na to nám aj volali, aby sme dohodli termín.Ponúkli mi veľmi skorý, nástup možný o dva týždne, lenže na nadštandard za 16 eur na noc, čo som odmietla,príde mi to ako zderstvo, toľko peňazí, čo nemajú sliečenímničspoločné, keďže je to suma za moje ubytko a stravu
tak čakám čo sa uvolní na D-čku, lebo sú vraj obsadení až do augusta.

kasine
18. máj 2014

Dobry deń zatial som sa docitala o skusenostiach v Srobarovom ustave s mensimi detmi . mate prosim niekto skusenost s mladezou ? Tie uz totiz radi bez sprievodu idu 😉 Prvy krat tam ide 16 rocny syn

peta131
20. máj 2014

@kasine mladez je tam velmi spokojna 😉 maju samostatne svoje oddelenie, v jedalni svoje miesta, neni su v kontakte ani s malymi detmi, su tam vychovavatelky ktore im robia program, su tam v areali 3 futbalove ihriska na ktore chodia kazdy den, vylety im organizuju, takze si myslim, ze bude spokojni 😉 a ked ide v case skoly, tak aj skola je tam, velke decka tam maju pocitacovu ucebnu s internetom, urcite sa mu bude lubit 😉

zelka7
27. máj 2014

Takže nástup 7.7.2014, už teraz som v strese, ide niekto vtomto termíne s malým dieťatkom?

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexatami
29. máj 2014

Ahojte, idete niekto v termine od 23.6. Ja idem s dvoma detmi 8 mesiacov a 3 roky. Uz teraz stresujem ako to tam s nimi zvladnem

pistala1
29. máj 2014

Mozem sa spytat kedy ste si podavali papiere na liecebny pobyt? A ako rychlo nas zoberu ked ide leto?

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelka7
2. jún 2014

Ubytko kategória D, snáď to nebude také strašné, ale nemienim zbytočne vyhadzovať peniaze, za nejaký nadštandard.

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelka7
2. jún 2014

Ubytko kategória D, snáď to nebude také strašné, ale nemienim zbytočne vyhadzovať peniaze, za nejaký nadštandard.

adriana7284
2. jún 2014

ahoj zelka7 my sme prisli pred tromi dnami domov, tiez som mala ubytovanie D, a mozem povedat ze som bola spokojna, izbu sme mali sami dvaja, kolektiv sme tam boli dobry deticky sa navzajom respektovali, cize ja mozem povedat ze bolo fajn az na posledne tri dni pretoze sa tam rozsirila viroza a dostavali sme to postupne izba po izbe ale trvalo to len 24 h, cize potom zasa pohodicka, boli sme 24 h izolovany aby to deticky nedostali ale sirilo sa to aj tak, tak dufam ze Vás také nepostihne, ale inak bolo fajn, moj maly ma 4 roky cize mi sme boli stale vonku ak sa dalo, chodili sme na vylety kazdy den niekam, do 12 00 sme museli byt na odeleniach lebo boli vysetrenia atd. ale potom sme sa naobedovali a uz sme isli vlacikom kade tade.

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adriana7284
2. jún 2014

zuzanavazanova pocasie bolo da sa povedat super len sem tam nam prsalo ale to tak poobede prisli prehanky ale to tie hory ono to tam je take nevyspytatelne, ale inak podla mna bolo dobre(nemali sme velke teplo a to bolo pre nas fajn lebo aj na tury sa nam lepsie chodilo) vzdy som si do vaku zbalila prsiplast a bundu navyse keby nieco. A chodili sme niekedy sami niekedy spolu s niektorymi mamickami z ustavu, rycho sme sa zoznamili a ak sa nam pacil neaky ten napad spolocny kam by sa mohlo ist tak sme chodili spolu, bolo nam aj veselsie, a ja som sa zasa ucila ze co a kam sa da ist nakolko som tam bola teraz prvy krat, a po dalsie vela zalezi kolko ma dietatko rokov a ci je zvyknute chodit na tury, ale tak ak aj nie pretoze mi sme prechodili vela moj maly je uz vecsi a vela zvladne ale ak je aj mensie dietatko da sa ist vlacikom do Stareho Smokovca ked len na kolacik, a mamicky chodili z detickami na ihriska su tam dve vonku pred a za ustavom, a je tam aj herna vo vnutry ale mi sme chodili hlavne po vyletoch, a kazdy utorok organizuju z ustavu neaky ten vyletik, zavesia oznam na nastenky a kto chce sa moze prihlasit na recepcii, a chodia mamicky aj s kocikmi vzdy to zorganizuju tak aby mohli ist aj ty najmensi, a su to krasne vyletiky mozem odporucit, pre deticky tam vzdy zorganizovali neake malicke sutaze co sa detom velmi pacilo,aspon mi co sme boli na vyletikoch mozem odporucit.

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelka7
3. jún 2014

No aj my budeme mat premieru, ale citam tu len same chvaly. problem mam viac menej sama so sebou,kedze z nemocnic mam fobiu, ale musim to koli malemu zvladnut. Ideme na 16 noci, co je minimum takze domov pojdeme 23.7.

adriana7284
3. jún 2014

zelka7, to zvladnete nie je to ako nemocnica nie sme tam zatvoreny, moze sa chodit kade tade, len do 12 00 sa musia spravit vysetrenia,cvicenia,vizity, a potom sa chodi, to zvladnete, a dokonca vikendy su uplne volneee.

veqa
6. jún 2014

@zelka7 neboj, nevyzerá to tam ako v nemocnici...teda na tých D izbách trošku..ale zvládneš, mne to tam prišiel iný holubník 😀 poobede si môžeš robiť čo len chceš...

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veqa
6. jún 2014

@zuzanavazanova dá sa tam kúpiť na určitý čistý čas...podľa toho na koľko chceš, ale ak si v odd.4B, 4A,neviem ktoré oddelenia sú na tej strane ešte... teda na pravej strane od recepcie tak tam nie je na izbách dostupný, musíš ísť k škole 😒 akože fakt služba na úrovni 🤐 na tej druhej strane sú pokryté aj izby, tam chytíš ten platený internet aj na izbe 😉

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veqa
7. jún 2014

@zuzanavazanova oddelenie D či kategória D 🙂 tuším oddelenie C a D boli na ľavej strane a tam bolo pokrytie wifi 🙂

miroslavap
8. jún 2014

@zuzanavazanova my ideme 🙂

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ada30r.
9. jún 2014

@veqa Keď sme boli v decembri, bol signál len v herni - takže pokrok - ale inak brutálne pomalý

veqa
9. jún 2014

@ada30r. Jj v tej spodnej herni 🙂 ako v dnesnej dobe...mne sa ani nedal spustit,som to potom darovala babe co tam zostavala dlhsie

miroslavap
9. jún 2014

@zuzanavazanova od 22. jula do 7.augusta .... chceli sme ubytovanie C ale to je obsadené až do novembra, tak ideme na D ... Ideme aj s manželom (on si bude platiť doprovod a stravu) pretože ideme s dvojčatami a majú iba 1 rok 🙂.......