• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

18. júla 2017 
to ste pri našom stole, to vaneske ani nevravím :grinning: ani postieľku pre šimonka nedovolila sestričkám preniesť a museli doviezť z iného oddelenia :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ináč by sme boli susedy, by sme si mohli cez stenu vyklopkávať :sunglasses:

na krčnom sme my prežili OK, robili vaneske aj endoskopiu nošteka a hrdla a v pohode :sunglasses:
25. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anouchka, a deti sú radi, že sú už doma? ja som včera poobede ani o veve nevedela, lebo sa hrala ako keby tie hračky nikdy nevidela :grinning:
25. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale,maly je happy,len by hral ten stolovy futbal ale decka su zive,hlavne ta stredna karinka tej pani s kocikom,ta ho hned oplieskala hlavu o zem.tiez to deliace na zemi v herni,tam sa potkyna a medzi hrackami furt najde panacika z cloveca abo plastelinu,tak vytahujem z ust
25. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Cairka. Pozdravujeme Vanesku
25. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej, karinka je živel, hádam aj väčší, ako to moje čertíča :sunglasses:

anouchka, dakujeme, tiež pozdravujeme deťúšiky. :dizzy_face: dali vám nejaké závery lekárske?
25. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tej pani z kočíkom som uvolnila miesto ja.Sedela som skoro pri okne.Syn Ondrej,mala dcérka Ivanka.
25. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sestricka vravela,ze mame inu izbu,bo nestihli nasu pripravit
25. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deti sa velmi domov tešili.Už spinkajú.
25. mar 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste asi mali byť v našej :sweat_smile: ked nám dali prepúšťací list o pol jedenástej, tak som nemohla izbu uvoľniť o desiatej :angry:
25. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ondrik alergik s nábehom na astmu,dostal sprey,Ivanka už sprey mala takže nič nové.Po roku nas pozývajú na preliečenie.
25. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anouch-no neviem,nepamatam.prvy den som predychavala,hlavne to leco na veceru,ked doniesli mne aj malemu.inac je tu strasne horuco!a v bazene ste niektora boli?a ta endoskopia jak prebieha?
25. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako mu zisťovali nábeh na astmu, nám dali do diagnózy Astma bronchiale okrem iného, ale pri tom mi hovorila, že potvrdiť definitívne sa dá až kolo 5 rokov, ked deti vedia nafúkať spirometriu :unamused:
25. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A cez vikend ste boli na vylete?ja chcem do tanapu
25. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v bazéne sme neboli, ked sme prišli, bol kvôli chrípke vypustený, a ked napustili nás nepustili, lebo bola veve po chorobe.

tá endoskopia - dali vanesku ležať na také lehátko s hlavou dole, dali jej nejakú mastičku do nošteka a strčili hadičku s kamerou, asi to nebolelo, malá bola relatívne v pohode, pekne spolupracovala, ked kukali krk mala dýchať ako havko, tak jej to bolo smiešne. a tá krčná dr. bola veľmi príjemná vtedy, asi mala zlý deň, ked vyšetrovala ondríka.
25. mar 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak hadam nas to obide.a co tym vysetrili?
25. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandle a sliznice v nose, lebo ked kukla len bez toho, tak daleko nevidela. že má mala strašne opuchnuté sliznice, že to môže byť prejav alergie.
25. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj,ta to jak hlboko sprala?
25. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no až dole ku krčným mandliam
25. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to neni daleko,to nam vydiet ked reve.som myslela ze niekam k prieduskam az
25. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie, to len nos a hrdlo.
tá phmetria šla podstatne nižšie :wink:
25. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A boli ste niektora prat?ako funguje susicka?to hned vysusi?
26. mar 2009 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, asi hodinku a pol program B, iný som neskúšala
26. mar 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ciarka, ako bolo ? ako ste sa mali ?

no ja som videla ze si pisala do mojej starej temy ... inak neviem preco ju neuzavru .... ja som ju zakladala este minuly rok, ked som mala ist s malym prvy krat do Smokovca, teraz uz sa chystame druhy :grinning: a nejak to tam teraz obzivlo :grinning:
26. mar 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dalsi den za nami,zajtra mame mozno potny test
26. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Deni,

a kde to vlastne byvas ?

ja tomu nerozumiem, ja som bola v Hornom Smokovci Pavilon pre matku a dieta, tam je na kazdej izbe sprcha a wecko ...
a teraz som tam volala tak by som mala ist zase tam
26. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v dolnom,v obyc.izbe.mam skrinu,2 postele spojene v letisko ,postielku.Na odd.su 4 izby s vlastnym wc aj sprchu za cca 700sk,a 3 izby ako moja-my mame 2 kupelky s vanu a sprchami spolocne.takze nikdy neni obsadene,a platim 190sk. tv mame v herni
27. mar 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co deniska je to az take zle ako si si myslela alebo sa to da zvladnut? :wink:
27. mar 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa
lebo v hornm su len take izby matka + dieta, sprcha + wc
inak telku sme mali tiez len v herni

ale super, ze si spokojna, o som fakt rada

a ako tam frcis na nete ? cez co ?
27. mar 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alon je tu parada,mozte nam zavidiet,xixi. Maly miluje tety upratovacky,zato je na noze s mladu rehabilitacnu,dnes s nami skoncila-vraj maly je na mna naviazany,cele cvicenie vresti az mu vybehnu petechie,a co ze z neho vyrastie,ked som si ho tak priputala.je mi z jej slov do placu,tato jedina osoba nas tu traumatizuje.dnes prisli prve vysledky,pozit.cytomegalovirusi.neviem zatial nic viac,a frcim na mobilnom nete
27. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta rehabilitacna je krava!
sorry za vyraz.....
a co si ho mala nechat preventivne revat v postielke od malicka?
27. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok