• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

18. mája 2017 
No tak mame slubenu druhu rehabilit.,som zvedava.zajtra ideme na vylet do tat.lomnice
27. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, ahoj :slight_smile: Teraz som ťa objavila :slight_smile: . Tak ako? Dá sa?
28. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvia da!je tu super,zatial sme zdravi.dnes sme boli na strb.plese :slight_smile:
28. mar 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, no ktorú rehabilitačnú vám dali?
30. mar 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dali teraz taku ciernovlasu,okuliare.maly sice plakal ,ale ho netrapila a ukazala mne ako cvicit.nakoniec zistila,ze ma deformovany hrudnik,stred ma akoby vpuceny,tympadom ma spodne rebra vypukle von a to mu robi velke brucho.doteraz mi kazdy tvrdil,ze to ma uvolnene brusne svaly alebo nafuknute celiat.brucho.som velmi rada,ze sa na to prislo,a mozem s nim cvicit,aby nebol nejaky deformovany do buducna a navzdy.vraj tuna len z celeho slovenska vedia ukazat tie cviky na respir.choroby,a hmaty na vykaslanie hlienu
30. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby,tu je dôkaz,ako nám bolo super! http://picasaweb.google.sk/forcepska/DolnySmokovec02#
7. apr 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, super fotky :dizzy_face: malá tu sedí pri mne a len vykrikovala "aha, viky ... aha karinka...aha, sestrička heňa " :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: šimon keby tu sedel,tak by len na tetku upratovačku ukazoval :grinning: ......... a teraz som až pochopila,akeho VIKI myslí mala - viktora .... vy ste ho tam asi zažili od začiatku,že, ja len kus na konci,ináč to bol strašne "dospelácky" chalan
8. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, oni prišli pár dní po nás. reční riadne dospelácky, tým bavil všetkých :grinning: ale s veve si nejak nesadli, vkuse sa handrkovali a pritom teraz ho najviac spomína z detí :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi preto, že si boli najbližšie vekom
8. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viki sa moc nevedel hrať s nikym,mal proste dospelacke nazory na tie detske hlavky tam :sweat_smile: ... a sestričku heňu som nemusela :sweat_smile: a ktoru rehabilitačnu mala malá rada?tu staršiu čiernovlasu?či tu mladu žabu?
8. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve mala rehabilitačnú ajku - tú čiernovlasú a celkom v pohode, totiž malá tiež radšej nadväzuje kontakt s dospelými ako deťmi, tak všetkých tam pozná po mene, kde bývajú a aké deti majú :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: parada, a aideš o pol roka? my sme sa partia dohodli,že by sme o polroka chceli naraz,tak uvidime či to vijde .... inač,ako sme odchádzali,tak s nachladením,teraz aj ja soplím,už ma boli celý nos a berem Sumamed a Lubica- ta ma tiež všetky tri kočky uplne chore. Erike posledne 3dni vysadili spreje,aby zistili aku ma astmu a hned sa jej pohoršilo, a nakoniec to asi nebolo z toho,ale normálne ochorela,karin ma hrlo a mala Nikolka tiež chora-ale našťastie cely pobyt bola fit. Ono určite zohralo aj to,že došli z Tatier v zimnych veciach a v BA preplesk - skoro tropicke teploty
8. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tá zmena vzduchu urobí svoje, my sme tiež ešte domov nedošli a začla kašľať a potom týždeň drhla tak, že až... :rolling_eyes:
ale všetky tri naraz choré, to musí byť zážitok...

my by sme mali ísť zhruba o pol roka-9 mesiacov, len ja už uvidím, ako budeme, robota, škôlka a tak. veve má v septembri nastúpiť do škôlky, tak uvidím, ako to zvládne, ak bude moc chorá, tak pôjdeme , ak nie, tak až o rok - ved aj tak jej na nič také neprišli, čo by liečili tam. 28. ideme na tie chloridy v pote :confounded: dúfam, že to bude OK. a na krčné, čo máme ísť o mesiac na vyšetrenie, tak že to u nás asi nerobia takou metódou :rolling_eyes: tak som zvedavá, ako jej urobia kontrolu u nás :angry:
8. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na mna na očnom aj rčnom tiež kukali čo to chcem,chloridi nam tam nerobili,bo mal zvyšenu teplotu .... ešte alerglogia 28.4
8. apr 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,od včera ma šimon teploty do 38,3 , hlieny a sople a z toho kašle. ja som tiež na antibiotikách,sople a hrdlo . to sme si teda doniesli suvenír z tatier poobede ho skočim ukazať dokyne,predsa idu sviatky .... tradične sme chorý.... ale hadam to bude bez atb
9. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tiež mam dopor.kupele v Tatrách pre oboch synov ,jeden má 7 a druhý 4.Lekárka na alergiol.mi povedala že sprevadzať dieťa možno do 6 rokov.Idem s návrhom do poisťovne/všeob/ a tam mi pani povedala že nemam nárok,len do 3 rokov,alebo z važneho dôvodu.Citova viazanosť dieťaťa na matku nieje dôvod a musela by som si to zaplatiť cele asi 400 sk na den ,viete niečo o tom?dik
21. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej,jasne,ty máš zadara len do 3rokov, tak ako som bola ja - platila som len 190 za stravu. potom si platíš sama,viem čo tam boli mamky s dvoma detmi ako máš ty,boli sami v izbe s weckom a sprchov a platili cez 600sk
22. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa len idem vyžalovať. sme boli dnes u nás na alergológii a mi teta doktorka prezradila, že čo dali v tatrách vaneske kortikoidové kvapky do nosa na alergiu a stiahnutie opuchu slizníc sa predpisujú deťom od 12 rokov :rolling_eyes: tak ma potešila, nie dosť, že má kortikoidy sirupové a inhalačné, ešte aj do nosa jej pchám bohvieakú vysokú dávku. a sa jej pýtam, či ich dávať, tak že ved sú tam odborníci, tak snád vedia, čo robia :rolling_eyes:
24. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:confounded:

mne dnes prišla ešte dodatočna sprava,že autoimunitne vyšetrenia ma na ANA - antinukleove protilatky tuším slabo pozit., to jest - niečo ako artritida,nejaky lupus či čo, do buducna neviem čo nas može čakať,može to udrieť na klby,z toho je možno anemicky,aj take červene lička mava... a skoro stale zasahuje do obličiek :unamused:
24. apr 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznate niektora odpoved na otazku,preco mne dosiel cennik s nastupom a tam som mala s farebnou fixou vyznaceny pobyt za 625sk na den? :frowning2:
2. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ziadna odpoved? nevadi,napisem priamo pani riaditelke do SU DTa RCH.
5. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nádhera prepač ,najlepšie je si zavolať normálne na recepciu a oznamiť,že nesuhlasiš - že chceš izbu za 190/sk - ale neviem či tam niesi preto,že maš 2 deti a dali ti izbu s weckom aj sprchou
5. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera,a posielala si to do horného abo dolného smokovca? totiž v hornom sú len apartmány :unamused:
5. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem deni a cairke za opoved, babenky - vsetko posielala za mna lekarka - imunoloicka - a ide len o maleho drobceka, v tom case nemal ani rocik a odpoved prisla na moje meno domov z dolneho smokovca, prilozeny bol aj cennik,ktory je na nete, ale ja som mala vyznaceny pobyt za 625sk. :frowning2: dnes som pisala pani riaditelke a uz mi prisla aj odpoved. posunula to pravdepodobne sekretarke/?/, neviem, ale odpoved zatial nemam,lebo moje dietatko ma ine priezvisko :grinning: ako ja,takze asi maju v tom zmatok. este dnes odpisem a zajtra pride odpoved.
5. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj drobcekmal problem,ze chroptil ked pil mliecko a vsetci mi vraveli,/vratane lekarov/ aby som pockala do roka. mali pravdu,ale napriek tomu nas imunologicka dala do tatier. pre istotu. pred par dnami som sa na MK docitala,ze maminy s malymi detickami do 3r maju pobyt za 190sk, mne vyznacili 625sk. :cry: malilinky rozdiel. preto som dnes pisala priamo p.riaditelke.
5. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pani riadilelka s tým nič,oni pomaly prechadzaju na nadštandarty,takže už je len zopár obyčko izieb po 190sk,takže si musíš požiadať sama,najlepšie do navrhu napísať na extra lístok.

no a ako,čo si vyriešila? nabuduce to asi bude rýchlejšie s tou pani na prijímačke,ako takto :wink:
2. jún 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, maminy, nechystate sa niekto s drobcami od 10.8.0 2009 do Horneho Smokovca na liecenie? Ja idem s 2 detmi, rada by som nasla spriaznenu dusu.
3. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo nejdeš do dolneho?
3. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem do Horneho, lebo tam sa mi to zda mensia masovka. A mam male deti do 6 rokov, tie vlastne patria tam, ak idu s matkou, vola sa to pavilon pre matku s detmi, nie? Preco? Mas nejaky lepsi tip? SIce my uz to mame vsetko vybavene tam, ale napis, ak vies nejake pikosky.
3. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikošky sme si tu popísali na 7 strn,proste v hornom to je dosť od ruky,všetky vyšetrenia musiš chodiť asi sanitkou do dolneho,a vyšetrenia sku hadam každy druhy den x 2 deti, a to nevieš ani čas kedy ťa zoberu .... no dolny je na to lešpi,všetko mas pod jednou strechou.a nedaj sa obalamutiť,že deti do 6r.su len v hornom :wink:

ale prajem krásny pobyt,ja tam už ale druhy krat asi nepojdem
3. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok