• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

13. januára 2017 
Ahojte moj drobec nastupuje 28.10. do 18.10. ale ide s mojou maminou mna nepustia z roboty :frowning2: :frowning2:
30. sep 2014 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa nam to krati, v utorok vyrazame..pocity zmiesane..hlavne vediet, co zbalit :frowning2: ake je tam teraz pocasie a co urcite vyuzijeme?poradite? :slight_smile: dakujem :wink:
2. okt 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha my nastupujeme 5.10., aku kateg. ubytovania mate..?
4. okt 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinddas sme v D-cku , teda budeme..ako tam je? :slight_smile:
5. okt 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha ja som sa pomylila, mala som napisat, ze 5.11.
5. okt 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinddas ahaaa, no to uz budeme doma :slight_smile:
5. okt 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha tak potom sem hod nejake komenty ako bolo, dakujem :slight_smile:
5. okt 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludka0610
@zsuzsula babulky, vy ste uz boli, prosim vas, budeme na 4B kategoria D, je tam aj rychlovarna konvica ci mam brat svoju?? a je mozne si premiestnit postele? ja by som si chcela spojit postel s malou, aby nespadla. dakujem :wink:
6. okt 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha Ahoj my sme boli síce na 1B oddelení tam bola ríchlovarná konvica aj mikrovlnka.Postele sa dali premiestnit tak ako ti lepšie vyhovovalo ,
6. okt 2014 o 11:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha je tam kuchynka tam je vsetko kanvica mikrovlnka postele si mozes dat ako chces aj my mame spojene mala sice spi v postielke.my odchadzame v stredu
6. okt 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha v kuchynke je všetko a baby si na "D" premiestnili postele ako chceli :slight_smile:
6. okt 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, ste niektora teraz v kategorii D? My sme dnes prisli :slight_smile:
7. okt 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem 14.10 kto tam bude?a nahodou nejaka maminka z PRIEVIDZE?
9. okt 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha ahoj ja nastupujem 14teho tak sa am mozno stretneme..mam dve deti
9. okt 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@22nikuska ja som z TN a budem rada, ked sa stretneme a pokecame :wink: sme na odd.4C kat.D vy idete kam?
9. okt 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Fuha.musim to pozriet.je tam wifi?alebo treba mat net v mobile?
9. okt 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme uz doma,..ale boli sme tam prvý aj posledný krát...málo vyšetrení, zlé určená diagnóza..zbytočne vyhodené peniaze!!!
9. okt 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vanesa10 fakt?......ako si na to prišla
9. okt 2014 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola som tam..maly ochorel a povedali mi, ze ma anginu a dali antibiotika a pritom den predtym primarka pov.ze ma krasne ciste hrdlo..a den po urceni diagnozi sme isli tam na krcne a pov.ze ziadnu anginu nema, iba obycajnu virozu..zbytocne sme brali antibiotika, vraj stacilo dat nasivin kvapky do nosa :(
9. okt 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@22nikuska zevraj je tu wifi, ale za poplatok.ja mam mobilny net.inac zatial pohoda, aj ked.....mala som vacsie ocakavania..
10. okt 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Aj my sme boli vratili sme sa v stredu...katastrofa....250€ sme mohli aj inak zuzitkovat....malej za dva tyzdne robili 3 vysetrenia inak nic....vraj je v poriadku...a pokracujeme v liecbe aku mala...jej astmu nikto neriesil...asi som ja hypochonder...mala mi je kazde dva tyzdne chora...bud atb alebo medrol lebo by sa zadusila...nikoho to nezaujma,za mesiac mi zvracala minimalne raz dva razi do tyzdna aj to som povedala nikto nic...vsetky vysetrenia v poriadku...hlave ze od stvrtka zase vkuse u doktorky...odisli sme s tade so soplikmi a uz mi zo soplikov zvracia zase...neviem ci nebudeme musiet na infuzie do nemocnice...hlavne ze vo ,,VYCHYTENOM,, diagnostickom centre zazracne vsetko v poriadku a nikoho nic nezaujmalo a nikto jej zdravotny stav vobec neriesil...
10. okt 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludka0610 presne toto mame aj my, takze ako pises, 250€ +|- ako keby som o zem hodila zrejme..no uvidime, co nas caka...
10. okt 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyusha no my sme už včera boli na prijme na decke nakoniec nás pustili domov a ak niečo mame hneď prísť tak som zvedavá .... Ten ústav mi nedal nič okrem toho že som stretla a spoznala moje úžasne dievčatá
@vanesa10 a @katkapd ktoré mi strašne chýbajú :-*
11. okt 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujem Ľudka, aj ty nam veeeeeeeľmi chýbaš
13. okt 2014 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vanesa10
@ludka0610
@freyusha

jááj baby, ja som sa odtiaľ po 10 dňoch (ktoré sú povinné z poisť.) pýtala preč, zbytočne vyhodené prachy, platila som si nadštandard takže sumička bohovská....
13. okt 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veqa ten nadštandard je úplne zbytočný-aspoň mne sa zdá.fakt zbytočne vyhodené peniaze.
@vanesa10
@ludka0610 my dnes ideme konečne domov!!!hurá! Ešte si s drahým užívanie kávičku na slnečnej terase J&T a je mi super.asi tak ako vtedy na Štrbskom Plese:slight_smile: malý už nehnackuje,asi bolo niečo v strave,lebo viaceré maminy hlásili....
baby o rok stretko single....:slight_smile:
14. okt 2014 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkapd ako ja neľutujem ten nadštandard,do D som nechcela ísť , len to,že mu pobyt tam v ničom nepomohol:slight_smile: a keď smerem boli my,tak tam deti tiež hnackovali a vracali...:'(
14. okt 2014 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati som rada, ze uz aj ty ides domov...Veqa ani nam nic nezistili, resp. ani velmi nerobili vysetrenia..Dokonca posledne vysetrenie ani nevieme ako dopadlo, lebo mi nenapisali do prepustacej spravy,ze ako sme dopadli, tak nam to vraj poslu :(
14. okt 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanesa10
@veqa
@katkapd vyhodene peniaze cely ten pobyt...teda aspom podla mna...nic nezistili a pravdu povediac ani nemali zaujem nieco zistit...
@katkapd Katuska a Svetka teda dufam,ze ten vykendovy pobyt dame :slight_smile: taku damsku jazdu :slight_smile:
14. okt 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata my mame zase 40teploty :( hrooza..az tyzden a pol bol zdravy :( Zajtra ideme k lekarovi a zase mam adi da dalsie antibiotika,lebo kasle vkuse s tym svojim kaslom..ludia na nas pozeraju ako keby si mysleli,ze ma tuberkulozu :(
15. okt 2014 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok