• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
prosim vas daju sa pouzivat bezplatne preukazky na vlaky aj na vlaciky v Tatrach?
28. apr 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviete preco sa neda dpo srpbarovho ustavu dovolat?
6. máj 2015 o 15:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsuzsula mozem ta poprosit o kontakt na ubytovanie pre ocka v dolnom smokovci? a cena? dakujem
7. máj 2015 o 15:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má niekto termín 29,6,2015 na 1A oddelenie kategoria D?
7. máj 2015 o 19:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dievcata... prosim Vás viete mi niekto poradit ... ideme zo syncekom na 2 tyzdne do Šrobárovho ústavu. Ako ste to riesili v praci? To Vám dal lekar ošetrovné, alebo ako riesit? Vôbec nemam predstavu. termin sa blizi a budem to musiet v praci riesit a informovat. Vopred dakujem za odpoved :slight_smile:
11. máj 2015 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata17 ahoj ja som sa teraz z tadial vratila a riesila som cez pn-ku.alebo si vezmi dovolenku.lebo ocr nedostanes.pnku vybsvis u svojho lekara .povedz ako si na tom ako ja som povedala pravdu a dr.pochopila dalo sa to.
11. máj 2015 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tupinka
Ahojky Dakujem za odpoved :slight_smile: nuuuz, ale PN ked si tam tak by mohol byt problem, ze som nebola doma ak by prisla nejaka kontrola nie? a preco Ti nemohli dat osetrovne nerozumiem :(? zatial dakujem
12. máj 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ocr sa poskytuje len ked je dieta doma, nie v zariadeni, ak by bolo aj v nemocnici a Ty chces byt s nim tak si musis zobrat tiez dovolenku alebo pn.Mam to potvrdene od lekara z poistovne sociálnej. Tam ti oni nedaju ziadnu pn, to oni neposkytuju.Bud to risknes alebo zoberies si dovolenku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2015 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata17 ahoj, viem, že sa dalo nahlásiť pri PN, že na akej adrese sa budeš zdržiavať a to sa tam do Pn písalo, len neviem, či to ešte platí
13. máj 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale moja dr. mi dala moju adresu kde byvam
13. máj 2015 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......taaak od 1.6.2015 spoplatnili ubytovanie kategorie D z 0e na 2e za noc :confused: :confused: :confused:
aj strava išla hore zo 7,50e na 8e na deň :confused: :confused: :confused:
14. máj 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak my to máme už za sebou, včera sme sa po 16-tich dnoch vráliti, bolo super, každé poobedie som s detmi behala vláčikom po výletoch, o rok sa určite vrátime, aj nám nasadili liečbu, no som rada že sme tam boli :slight_smile:
14. máj 2015 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravým prepáčte chcem sa spýtať ako je riešený ústav aj pre oteckov, lebo čítam pavilón pre mamičky s deťmi a mi kde oteckovia? Idem tam 25.6. zo synom hádam mu to pomôže.
15. máj 2015 o 06:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@avotalip Dobry den, chcem sa spytat, ako ste robili vy vylety vlacikom do okolia.
Kde ten vlacik stoji? Kam sa da nim cestovat? Kde sa kupuju listky? Je aj v blizkom okoli Srobarovho ustavu nejaky park, preliezky, ihrisko pre deti? My nastupujeme 4.6.
Dakujem
15. máj 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den, aj ockovia mozu byvat s detickami tam kde mamicky,myslim tym oddelenia, uplne v pohode, ved kazda rodina ma svoju izbu alebo apartmam -podla toho co mate vybrate, my sme boli na odd. 4b a ockoia tam boli tiez aj dedo bol s vnukom, ked sa neda rodicom idu stary rodicia a pod.
15. máj 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vlacik stoji hned vepod ustavom . listok si kupite na poste , taky jednorazovy , potom sa oplati kupit si mesacny - stoji 16 euro, lebo týždenný stoji 14 euro, ale ten si kupite hned na dalsej zastavke - Stary Smokovec, vylety smerobili vlacikom napr. strbske pleso, popradske pleso- zastavka-odtial tura hore po ceste asflatovej az k plesu super prechadzka moje deti to zvladli super ,maju 5,5 a 3,5 roka., skalnate pleso - do tatr. lomnice vlakom a odtial hore lanovkou - deti do 6 rokov neplatia lanovku a spiatocny listok na lanovku stoji 19 euro.ale oplati sa , potom sme boli ked bolo skaredo v Poprade v Maxe, na Hrebienku- -odtial tura na Rainerku , Bilikovu chatu a az do Stareho Smokovca peso.Vsetky vylety sme robili vzdy po obede o 12.54 vlakom sme sli a do vecere sme vzdy vratili.Z dolneho Smokovca ide vzdy kazdu hodinu vlak do Stareho Smokovca 11,54 12,54 atd. a do popradu ide vzdy tiez kazdu hodinu 12.08 13.08 atd.Ihrisko s preliezkami je hned pri ustave ak mate moznost zoberte si aj kolobezku , prip. bicykel
15. máj 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tupinka Dakujem, ja idem s 5,5 rocnym synom a 2,5 rocnou dcerou. Ak si na nieco prakticke spomeniete, napiste. Berieme odrazadlo pre dievcatko.
15. máj 2015 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je to už 6 rokov , čo som tu písala na prvej strane a rada by som nejake nove info . Planujem ist s dvoma detmi zas do Smokovca , dnes som pýtala pediatričku vypísať navrh . Ako to je s poistovanmi , je problem so schvalenim ? Ide nam hlavne o diagnostiku - časte infekty HDC , silny reflux u mladsieho .... kedy sa cca zvyknu ozvat ? Máme UNION - diky
22. máj 2015 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka Dobrý večer nám žiadosť vybavovala alergologicka a odpoveď bola za mesiac a poisťovňu máme VŠZ ale hádam nebude problém ani u vás
22. máj 2015 o 22:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijovr a termín kedy dali ? su dlhe čakacie doby?
23. máj 2015 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka noo ideme od 25.6.do 16.7. na 3 týždne
24. máj 2015 o 23:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem za info
25. máj 2015 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer zienky niekto kto bude 23.6-3.7 IV.B?My ide uz ddruhýkrát najprv som bola s dcerkou a teraz ide aj syncek aj dcerka.Dufam ze nam pocasie vyjde.
25. máj 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra122 Dobrý deň aj ja so synčekom idem na 4.B odd kategória C .
26. máj 2015 o 07:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievcata, prosim Vas viete povedat, ze aka je ta izba odd.2A kat. B1? Ake je vybavenie izby atd? Prosim Vas je v objekte aj bazen treba plavky? Je tam pieskovisko? Mozeme si na ixbu dinies napr. Bicykel kolobezku? Vobec neviem ako to tam funguje... dakujem za info
26. máj 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mozno sa s jednou z vas aj zoznamim.Ideme od 1.6. so synom 2r.9m.Mali by sme byt 2 tyzdne :slight_smile: Tiez som zvedava ake si porobime vyletiky ked drobec spava dlho poobede.
27. máj 2015 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@missia A na ake oddelenie idete vy? My ideme od 4.6. na dva tyzdne a oddelenie je 2A, mame nadstandardnu izbu kat. B2.
Idem so Zuzankou 2 roky a 8 mesiacov a Jakubkom-5 rokov a 7 mesiacov.
27. máj 2015 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenkaorava idem na odd 4.B-D ideme uz 2X pacilo sa nam,ale bolo to dlho tie 2 tyzdne .To bolo v novembri a snehu nikde len zima bola.
27. máj 2015 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata17 Noo ten bazén aj mňa zaujíma čo a ako
29. máj 2015 o 23:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok