Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

molin
22. feb 2016

@zuzoka a tie spoločne sociálne zariadenia sú aké?

simonka99
22. feb 2016

@katkasofi ano mozes

katkasofi
22. feb 2016

@simonka99 lebo náš tata ma vrtuľu na zadku... Stále výlety atď... Samozrejme s deťmi 😁

zuzoka
22. feb 2016

@molin každý deň všetko umývali a dezinfikovali, sprchy boli rozdelené podľa izieb, max. 2 izby na jednu sprchu, my sme mali samé sprchu

katkasofi
22. feb 2016

Baby a bola z vás niektorá v kategórii A?? Nikde nemôžem nájsť foto...

musa307
22. feb 2016

Baby vie mi niekto poradiť ako je to s návštevami, v papieroch som našla že s povolením lekára sú možné aj na izbe. Kde ste sa stretávali s manželom ...

sara1980
22. feb 2016

@musa307 na izbu nepustaju navštevy..buď na chodbe,alebo vonku.

musa307
22. feb 2016

sara1980 to si ma velmi nepotesia ale čo už Ďakujem

molin
23. feb 2016

Žienky 18.apríla sa s kým stretneme?

hamimami
23. feb 2016

Ahojte, chcem sa opýtať, za izbu B2 sa dopláca 13 eur. To sa vzťahuje len na mňa alebo aj na deti? Ďakujem

nika80
23. feb 2016

@hamimami deti za ubytovanie neplatia.

nika80
23. feb 2016

@musa307 záleží aj na typu ubytovania, my sme sa vcera vrátili, mali sme kategóriu C1 a ked prišiel za nami manžel, tak bol u nas na izbe. Ale oficiálne to nie je povolené.

simonka99
23. feb 2016

@nika80 ako bolo? Na 4B momentalne karantena...crevny virus

musa307
23. feb 2016

Tak dnes sme sa teda ubytovali a manželovi na izbe návštevy nedovolili no skoda dúfam ze to tu nejako zvládneme ☹

nika80
23. feb 2016

@simonka99 celkom dobre, boli sme už 2x, tak som vedela do čoho ideme 🙂 Na chodbe sme boli super partia, tak to tam potom aj rýchlejšie ubiehalo. My sme boli na 4A, moja malá tam 2x zvracala, ale vždy len raz za deň a na druhý deň už bola ok. Tak som rada, že sme už doma. Tie posledné dni, čo sme tam boli som sa bála, aby opäť niečo nechytila, lebo som sa pýtala domov skôr a choroba by náš pobyt predĺžila.
Aj vy máte vírus?

nika80
23. feb 2016

@musa307 a na akom oddelení ste ubytovaní? Ani u nás neboli povolené návštevy, ale jeden deň sa nedalo ísť von, tak som manžela "prepašovala" na izbu. Na našej chodbe totiž nebola sestrička, tak sa to dalo.

simonka99
23. feb 2016

@nika80 ano virus,vsetky deti na oddeleni to schytali....uvidime,kedy nas pustia..

hamimami
23. feb 2016

Z celej diskusie som si prečítala asi 15 strán a všade sa spomínajú rotavirusy a črevné virozy, to sa tam točí celý rok? Predstavovala som si, že sa tam moje deti dajú po zdravotnej stránke dokopy, že si užijeme tatranský vzduch, ale z toho čo som si doteraz prečítala nemám dobrý pocit. Zajtra som chcela potvrdiť pobyt, ale úplne váham :(

nika80
23. feb 2016

@simonka99 tak nech to u vás čím skôr skončí.

molin
24. feb 2016

@hamimami ja som tiež váhala kvôli tomuto a nakoniec som potvrdila. Nastupujem 18.4. tak dúfam, že to bude ok. V tomto období sú všade samé vírusy a chrípky. A v tom apríli to bude hádam lepšie.

sofinka12345
24. feb 2016

@molin ja Vas asi sklamem, ale ked som tam bola ja, boli brusne chripky a tie su tam pomerne casto. Aj my sme tam ochoreli.

stanusa89
24. feb 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

fu to neni moc dobre, idete tam s cielom aby vam pomohli a este tam ochoriete..juj mali by to vtedy zatvarat

margareeetka
24. feb 2016

no tak to ste ma neptesily my nastupujeme 9.3 dufam ze neochorieme

tetana
24. feb 2016

@molin ahoj,my so synom by sme mali nastupit 20.4.

molin
24. feb 2016

@tetana aj ja idem so synom (4r.) môžeme dať stretko 🙂 My budeme ubytovaní v kat. C a na oddelení kde je osem izieb, tak mi pani do telefónu povedala.

molin
24. feb 2016

@sofinka12345 a v akom období ste boli prosím?

sofinka12345
24. feb 2016

@molin my sme boli zaciatkom novembra.

musa307
24. feb 2016

@ nika80 my sme na 2a na 3 poschodí . A k tým črevným virózam zase je celé jedno oddelenie zavreté. Ako ste tu zvládali vy?

nika80
25. feb 2016

@musa307 tam mate asi na oddelení aj sestričku, tak preto tam nemôžete mat návštevy. My ked sme nič nepotrebovali, tak sme sestričku nevideli aj pár dni 🙂 Moja mala zvracala prvý krat vo štvrtok, tak sme boli 2 dni len na oddelení, potom sme uz mohli ist von j do jedálne. Druhý krat zvracala v noci z utorka na stredu, tiez sme boli na oddelení 2 dni a v piatok uz sme išli von aj do jedálne. Ale malej nezistili žiaden vírus ani z vyterov, tak preto sme neboli dlho izolovane. Ale viem, že niektoré deti boli aj týžden izolovane a to si s mojou malou neviem predstaviť.
Ked sme boli minuly rok v marci, tak tam vtedy bol rotavirus a na oddelení 1A to išlo z izby do izby. Nas to vtedy obišlo 🙂

tetana
25. feb 2016

@molin my ideme do kategórie B.ideme 1x,tak som nevedela čo nás čaká a budem sa striedat asi s mamkou,preto som zvolila tento typ ubytovania.neviem,či som urobila dobre...finančne je to hrôza...a chcela som sa vyhnut alebo aspon zmiernit ak sa da nejakej tej viróze,čo tu všetci píšu...a vy ste odkiaľ?