Sťahovanie sa na 2 roky do zahraničia. Kam s vecami?

strawberry17
8. máj 2012

zazili ste uz niekto stahovanie do zahranicia na urcitu dobu a viete poradit kam zatial s vecami? kamoska sa stahuje s manzelom a 2 detmi na 2 roky do zahranicia, byt chcu prenajat, aby sa im zatial z najomneho platila hypoteka. Ma niekto tipy kam dat nacas veci z 3izb bytu -. nabytok, oblecenie, hracky...(cenne veci davaju k svokrovcom ako je televizor, atd). Slubila som jej najst nieco na nete, ale zatial bezuspesne. Pozerala som garaze, sklady, nebytove priestory (lokalita BA), neviem co by bolo najlepsie a najlacnejsie a aby im to nevykradli (nejaku opustenu garaz). Mala som predstavu, ze keby niekto lacno prenajimal napriklad 1 nepouzivanu izbu v rodinnom dome, ale priestor na povale, ale nic take som nenasla. Plus jej pomozu vsetky tipy, rady vseobecne ohladom stahovania, stahovacej sluzby - napr na co davat pozor a ci stahovaci nezvyknu pocas prevozu otvarat krabice (kedze pojdu stahovaci dlhu cestu sami s vecami), ze ako by to bolo najlepsie bezpecne zabalit, ci krehke veci stahovakom radsej nie, atd, atd

katkarina
14. máj 2012

To by aj mna zaujimalo...