Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Stalo sa Vám to niekomu? Pozitívny tehotenský test, ale na sone nič nevidno

Tehotenský testSom tehotná
ivanka1997
10. aug 2019
Ahojte potrebujem vašu radu nakoľko som Dva roky brala HaK a po vysadeni menstrucia chodila ako chcela tak som bola pred 10 dňami na injekciu na vyvolanie menštruácie a teraz nastala taká vec že menzes nikde mám ako keby take jemne sťahovanie maternice a test vyšiel pozitívne lenže lekárka mi vravela na základe. Ultrazvuku že tehotná niesom myslite že to vtedy nemusela vidieť?
dadanu5
10. aug 2019
Počkaj dva tyzdne a chod znovu na sono prve dni ozaj nemusi byt vidno nic...skus este nejaky doma ci test a neskor na kontrolu 😉
00kvetinka00
10. aug 2019
Hak som brala 6 rokov .... 21 dni tabletky tyzden pauza na mrchu ..... po mrche som dalsie tabletky nebrala ..... ani som nestihla mat dalsiu mrchu a uz som mala // ciarky 🤣
limetka69
10. aug 2019
ak sa bojis co mohla injekcia sposobit, tak nic, vraj to posilni plod, aspon mne to gynekolog povedal 🙂
eriksonka1234
10. aug 2019
@ivanka1997 som podobný prípad, pri prvom tiež som dostala vyvolavacku, tiež ma uisťoval Dr. ze nemôžem byť tehotná, a už som 5 dní bola (viem to presne).
coolbaba
10. aug 2019
E
veronikaszabova
10. aug 2019
@ivanka1997 ak si bola na sone v rannom tehotenstve, este nemusel nic vidiet.
Gratulujem a prajem ti, aby si to dotiahla do uspesneho konca 🙂
ivca88
10. aug 2019
Tehotna si.
Vyvolavacka ti nevytvori HCG.
A babatku to neublizi.
Oddychuj.
Gratulujem k tehotenstvu 😉
mnauu1
11. aug 2019
Mne tiez chodila menstruacia hocijako. Tabletky som brala 5 rokov. Potom 2 mesiace bez a testy negativne, dala som si aj vysetrit krv - tiez negativne na hcg. Pichla mi vyvolavacku. O 2 tyzdne menstruacia stale nikde, tak som si zo srandy spravila test a konecne pozitivny. Teraz som uz v siedmom mesiaci. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli