Ste spokojné s Boxspring posteľami?

dynnora
7. aug 2019

Ahojte, mate skusenosti s boxspring postelami? Aka je ich zivotnoat? Oplatia sa? Nevylezi sa matrac? Obavam sa prave toho, ze ked sa vylezi, tak mozem vyhodit celu postel.

n_adka
7. aug 2019

@dynnora mne sa tiež veľmi páčia ale boli sme sa na nich kuknúť v kamennej predajni a mne prišli strašne mäkké 🤨

lussy83
7. aug 2019

My ju máme a nie som spokojna

cluiy39
7. aug 2019

@dynnora ahoooj, my ich máme, som s nimi veľmi spokojná... posteľ sa skladá z troch “vrstiev” alebo ako to nazvať 😄 tvrdosť alebo mäkkosť si volíš sama ☺️ My máme tie spodné pruženové, ostatne sú bez spružín ☺️ Za mna určite, no koľko ľudí toľko názorov 😄

kengurica
7. aug 2019

@dynnora keď sa vyleží matrac, tak vymeníš len matrac...prečo celú posteľ ?

lussy83
7. aug 2019

@kengurica s týmto súhlasím.su tam tri samostatné madrace čiže nie je problwm vymeniť len matrac

dynnora
autor
7. aug 2019

@lussy83 preco nie ste spokojna?

dynnora
autor
7. aug 2019

@kengurica lebo ten matrac je zabudovany v posteli

dynnora
autor
7. aug 2019

@cluiy39 dakujem 🙂 nam sa velmi pacia, hladame vysoku postel 🙂 a smiem sa opytat ako dlho ju mate?

lussy83
7. aug 2019

@dynnora matrace ani jeden nie sú zabudované v posteli.a práve toto je pre mňa také no...všetky tri matrace sú len tak položené čiže ten najvrchnejsi sa vkuse krúti točí....

liligreg
7. aug 2019

@dynnora my mame len jeden zabudovaný - pruzinovy. A ten nám veľmi kvalitu spánku neovplyvnuje. Na ňom mame nezabodovany (ja mám zvlášť, muž zvlášť, teraz ideme meniť tento v druhej vrstve, postel mame 6rokov,takmer už 7 vlastne, muž chce tvrdší matrac) a na vrchu je topper. Ten sme menili po 4rokoch za dormeo, z dôvodu, že syn pozvracal, ocikal... inak by tam zostal. Jedine, prečo by som postel menila, nemáme úložný priestor. Nabudúce boxspeing jedine s úložným priestorom.

kengurica
7. aug 2019

@dynnora ? Spodná zakladňa - zväčša pružinovy matrac je na spodku ( ten sa tak ľahko neprelezi teda), na tom je položený ďalší matrac a na tom je ešte tenký matrac - "topper"....

dynnora
autor
7. aug 2019

@liligreg prosím Vás a nevedeli by ste mi poslař obrázok Vašej postele? ak by ste vygooglila. Dakujem.

dynnora
autor
7. aug 2019

Pre predstavu prikladám foto, ako som to myslela s tým zabudovaným matracom. Toto sa asi vymeniť nedá.

liligreg
7. aug 2019

@dynnora nie som doma. Ale mame postel na tento štýl. 220x200xm. Dole sú nohya rám a pruzinovy matrac. Sú spolu ako celok. Na tom je položená ďalšia vrstva matracov (sú samostatné- tie ideme teraz meniť. Muž chce tvrdý, ja nejaký stred - ani tvrdý, ani mäkký. Navlek vi farbe postele môžeme na tie nové použiť). A na vrchu mame spoločný topper https://m.moebelix.sk/p/postel-boxspring-titani...
Tu, pri tomto tupé ľutujem, že nemame úložný, ale môžeme mat každý zvlášť matrac a to sme chceli. Aspoň minimálny úložný, sby bol - zvlášť matrace by som volila variant, ako je na tu https://m.moebelix.sk/p/postel-boxspring-flexi-...

To čo si posielala je klasicky veľký úložný, nevýhoda tých matracoc. Pri výmene matrace pomôže jedine calunnik

lussy83
7. aug 2019

@dynnora presne tento typ postele máme my teda presne tú istú len v hnedom.tiw matrace tam nie sú napevno sú tam v podstate kvázi len položené.zajtra môžem odfotiť ak máte záujem..

dynnora
autor
7. aug 2019

@lussy83 to by ste boli veľmi zlatá. Ďakujem 🙂

cluiy39
8. aug 2019

@dynnora samozrejme, posteľ mame cca asi tri roky 🙂

drozdajkahra
8. aug 2019

@dynnora
https://sedacky-nabytok.sk/produkt/3757-boxspri...
My máme túto a matrac je na rohoch na gumku tiež som si myslela že to je spolu ale dá sa vymeniť za iný matrac a za nás úplná spokojnosť

liligreg
8. aug 2019

@dynnora už som našla aj konkrétny link na našu. Len teda my mame ešte pár cm navyše. https://www.asko-nabytok.sk/1003111.0-postel-na...
Je tam pekne vidieť, ako mame tie matrace podelene

robin30
8. aug 2019

Matrace su strasne makke vyhodila som ju po roku

aandrea9
6. nov 2019

@dynnora boxspring nemáme ale ak hľadáš vysokú posteľ riešenie je možno kúpiť klasický rám s úložným priestorom a zainvestovať radšej do kvalitného pruzinoveho matraca. My sme to riešili matracom vysokým 26 CM a spokojnosť ☺

river_song
6. nov 2019

hento na obrazku vyzera byt vysoka valanda.. Kazdopadne, mame boxspring ale len jeden matrac zlozeny z niekolkych vrstiev.. Ma asi 40cm a je to vlastne najvacsia "zlozka" tej postele.. Tym ze je obrovsky a tazky, tak sa netoci a ani nijak nepohybuje po posteli.. ja som max spokojna..