Ste spokojné s predĺženými vlasmi?

miriamsipecova
3. jan 2015

Kocky, ktore ste si dali predlzovat vlasy: Boli ste spokojne? Urobili by ste to znova? Neovplyvnilo to kvalitu vasich vlasov?

ivanka12311
3. jan 2015

Ahoj ako kadernicka nie som moc za predlžovanie vlasov brazil keratinom..moja skúsenosť je to pekné,ale veľká záťaž na vlasy,nie každý vlas to vydrží a veľa krát sa stáva že vypadne celý prameň aj zo svojimi vlasmi.Po cca 3mes.by si nadrobené vlasy musela dávať posúvať..a poviem ti to rozcesanie keď sa tie vlasy dajú dole,polovica vlasov fuč..takže aaau 🙄

barbora59
3. jan 2015

mala som eurolocky asi 2 roky. kazda co to robi povie ze vlasy sa nenicia. Je to hovadina. Ked som sa rozhodla ze ich nechcem a dala ich dole , mala som vlasy uplne tenke , ozobance , uplne zle. Pekny kus som si dala ostrihat a nemala som vlasy ani po ramena. Teraz mam svoje do pol chrbta svoje.Nechcela by som to uz sa to ani nenosi ,mne to pride take sedlacke , hlavne ked si baba da nasilu dlhe.

siss5496
3. jan 2015

Ahoj, ja som si dala predlžit vlasy keratinom.Už ich mám vyše roka ale som snimi spokojna.Mam ich 65 cm.Je sice pravda že každe 4 mesiace je treba chodit na posunutie..ale inak su tie vlasy bezproblemove.Ja si ich planujem nechat! Nemam problem ani z česanim.Zatial mi ani jeden pramen nevypadol a mám ich 150.Použiavam prirodne pripravky ktore su určene na predlžene vlasy...ale som snimi spokojna 🙂 a nemam pocit že by mi poškodili vlasy... a vobec nesuhlasim s tym že predlžene vlasy su sedlacke hlavne ak su moc dlhe..Podla mna krajšie vypadaju dlhe predlžene vlasy ako tie kratke 🙂

eeffka
4. jan 2015

Kamoska ma nadpojene pramene, robila jej to jej kolegyna ( su kadernicky), vyzera s tym ako .... ruska pracovnicka. Uz si to konecne aj uvedomila, ide to dat dole, ked ich odpojila asi na tyzden kvoli posuvaniu mala na hlave o 1/3 menej vlasov