Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
13. nov 2008

Kiki -ziadne ale 😠 sa vyhovaras!! Ani si nevies predstavit ako my cakame na ten Tvoj testik 😀 lebo uz som dlho dialnicu nevidela 😖

Labus - no ved aj ja som PN, tak ak pride mrcha tak hadam ukecam dokiho nech ma necha dom do KET 😅

kikina666
autor
13. nov 2008

ale ale ale .....

labus
13. nov 2008

Lubka určite ta necha neboj

lubkaeck
13. nov 2008

Hadam ano, lebo mu v robote potom nebudem pomahat 😠 😠 😀

kikina666
autor
13. nov 2008

no dialnica bude ked dam 2 testiky vedla seba 😀 baby ja neviem, uz som na tom normalne, uz ma ani brucho neboli, ani zle mi neni .. ani ma nemota, soom uplne v pohode, akurat ma bolia prsia, ale to moze byt aj tym ze ich mam velke a same o sebe su tazke

labus
13. nov 2008

Lubka 😀 😀 presne tak

lubkaeck
13. nov 2008

Kiki - hovorim Ti nevyhovaraj sa 😀 ved nemozes hned od zaciatku tehu byt opisana 😉 to preto si sa ukludnila, ze nemas cas na to tolko mysliet, ale ja Ti verim 😀

buducamamina
13. nov 2008

kikna neboj uz tolko nestresuj

lubkaeck
13. nov 2008

Kiki - malo tam byt "odpisana" nie opisana 😀 😀

labus
13. nov 2008

kiki klud

lubkaeck
13. nov 2008

Babule - idem do obchodu,mam vychadzku, potom sa ohlasim 😉 papa

buducamamina
13. nov 2008

babule idem pozriet na chvilu telku tak zatial papa

luly3
13. nov 2008

kuk ahojteeee 😀 ja už som ako rybka 😅

dnes som malo prvu kontrolu v GF na prvom vaječníku som mala 4 foliky
1 velkyyyyyyyyyyyy a 3 maleeeeeee a na 2 nič ☹ ten zaspal 😀 😀 sa
ma doki pýtal ze vy mate len jeden vaječník, debil 😝 😝
od soboty začínam s puregonem 150 a menopur 75 ..... jááááj a teraz neviem
kam sa ten menopur šlahá či podkožne alebo do svalu , hm mosím volat 😀 😀 😀

luly3
13. nov 2008

čo to čo to čítam kikina ty nám tu nič rozbehovat nebudeš 😝
na to som tu ja 😀 😀 😀 jedine že by si bola už teraz tehu 😅
inak adeptky su zajtra Lubka 😀 😀 😀
a potom zuzali 😀 😀 😀 oni rozbehnú a mi dve sa len vezieme 😀 😀 😀
a ked nerozbehnu tak potom som na rade ja!!! ja určite rozbehnem 😀

luly3
13. nov 2008

☹ tak nič idem na kavu pa

lubkaeck
13. nov 2008

Luly - sklamem Ta, ale zacala som krvacat 😢 😢 idem volat do centra, ze co mam robit, alebo sa zajtra spytam, ved to je uz jedno, nie? 😢

kikina666
autor
13. nov 2008

luly na kratky protokol to mas dost ... a naco potrebujes viac ked ti staci jedno kvalitne embryjko co sa zahryzne

luly ved mam v pase napisane ze testujem 22.11. ak dovtedy nedostanem kramy, dnes mam 22.den cyklu

kikina666
autor
13. nov 2008

lubka to mi je luto, ale ak iba slabo este nie je nic stratene ... baby uz ma nestvite s tymi kramami, ked som ich ja potrebovala tak neboli a ked ich vy nepotrebujete tak sa to tu miesto tehu vlny rozbehlo na kramovaciu vlnu ☹

luly a stavka plati tak sa chystaj ....

idem na obed po obede sa ozvem

kika

tribitka333
13. nov 2008

boze kocky co sa to tu stale deje..

lubka, este NIC nie je stratene.. velmi drzim palceky

Labus - je mi velmi luto co sa stalo.ale skutocne co napisat.. nenachadzam slova utechy,ktore by si uz milionkrat nepocula... drzkaj sa moja, a rychlo sa preliec - daj do poriadku aby si bola pripravena na dalsie babatko,ktore na teba caka..

kiki, drz sa v praci, mas to fakt riadne nabite.. dufam,ze masaz a kozmetika ti pomohla trosku zrelaxovat

bambulky,teraz trosku mimo temy, pozerala som prave na nete tu ukradnutu spermiu. bolo to fakt super, opat som si uvedomila ake mam stastie ze mam pri sebe takeho cloveka... niektori muzi skutocne reaguju hrozne..

kikina666
autor
13. nov 2008

tribitka ahoj

no trosku to pomohlo ... dnes este idem na pedikuru jedna dobra dusa mi poevdala, ako si mam osetrovat chodidla a cim a vam poviem nechceli by ste vidiet tie pluzgiere ... tak sa idem dnes spytat co by sa s tym dalo urobit a nejaky kupel liecivy

baby mne sa nechceeeeeeeeeeeeee, poobede mam este sedenie kvoli auditu a potom uz free a zajtra dalsi audit uz chvalabohu tento tyzden posledny ...

lubkaeck
13. nov 2008

Tribitka -dakujem 😉 uz som sa vyplakala, MM ma dovolenku, tak ma aspon riadne vyobjimal 😅 Zatial je ticho, chodim sa stale pozerat, ale uz tomu neverim. Volala som dso CARu a Utros mam brat dalej, ale hltat, no ked by sa to nahodou nepustilo, tak si ho dam dolu, aj ked neverim, ze sa to nepusti 😖
Tribit - mas aj nejake mrazaciky?

Kiki - ja chodim v NR k jednej kocke na pedikuru, ale ja mam celkom dobre nozky, az na tie nase ortopedicke slapky - mavam tvrde paty 😠 ale mamina, mi raz dala taky lacny polsky krem na nohy - z tych obchodov za 39, a ten bol super - na noc natries na nohy, das ponozky a rano natries znovu a za par minut ide sucha a tvrda koza dole, to bolo super - no samoska ze ho uz neviem zohnat. 😠 No kremujem si nohy, takze celkom fajn, ale terapia je to fajnova a este k tomu dobra masaz - hmmmmmm 😀

labus
13. nov 2008

ahojte
tribit si zlatučká fakt mne už zostáva len zhanat lieky čo komu zostali nech ma to výjde o trošku menej a obiehat lekárou nech sa mi už nestane to čo teraz už neoplačem začínam verit že nabuduce to proste výjde musí
Lubka moja zlatá čo ti mám napísat je mi to luto ale to určite vieš ja ešte dufam že to nebude take hrozne ako u mna - nepatrí sa opakovat-to aby si sa trošku usmiala moja
KIKI ty šefka kurníka vymysli dačo kurnik šopa už ma to začína štvat ten nezdar tu u nás ved to nieje normálne sakra...baby mna to už fakt serie dokelu

buducamamina
13. nov 2008

LABUS ASI NIESI SAMA,KTORU TO SERIE KURNIK.VEDUCA KURNIKA KIKINA KDE SI MUSIS NIECO VYMYSLIET VED DO KEDY MAME TOOTO TRPIET CO.LUBKA MOJA JE MI LUTO ALE NEMOZEME PADNUT,MUSIME SA POSTAVIT A DALEJ IST.

buducamamina
13. nov 2008

prepacte neuvedomila som si zase tie pimenka velke 😀

lubkaeck
13. nov 2008

BM - uz som to nejako rozdychala a som plne rozhodnuta, ze idem dalej 😀 Ved inak sa k babuliatku nedostanem 😠 Takze zajtra idem do CARu a popytam sa, ze co mam robit a aky bude postup 😉

Prave tlacim segedin 😝 mnam a potom idem trosku do mesta, lebo ma tu uz svihne 😠

zuzali
13. nov 2008

Ahojte, tak som sa trochu odtrhla od práce 😀

Lubi ... to ma teda fakt mrzí, ☹ ale využiješ snehuliačikov 😉

To stretko samozrejme platí a je to 17.11. 08 o 13.30, počkáme sa pri vláčiku oproti Baťovi, je tam taká väčšia kaviareň. Mi nehovorte, že tam budem s Endzi sama, lebo aj MM som vymyslela náhradný program 😠 😠 😠

To fakt už len ja cítim brucho, prsia a kríže .... do kelu ja som tuším posledná čakateľka, teda okrem KIKI ☹

zuzali
13. nov 2008

labus...ja mám ešte Diphereline a nejaký Fostimon, tak ak bude treba daj vedieť, pošlem ti 😵

lubkaeck
13. nov 2008

Kocky idem sa odreagovat do mesta 😉 Vratim sa vecer, mozno 😉 Zajtra idem do GF som zvedava, co mi tam povedia 😅

Zuzi - udrz to tam aspon TY! 😀

zuzali
13. nov 2008

Budem sa snažiť ako viem 😉

luly3
13. nov 2008

ahojte 😅
lubka čo nam to zasa vystrájaš 😕 hm