Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
13. nov 2008

lubka ja si kremujem nohy z avonu s tym sivym kremikom z morskych rias, len som tam mala 4 podkozne bradavice a dala som si poradit dobrou dusou a tak som aj dopadla .... miesto toho aby to vyzralo bradavice mi to vyzralo nohy .... no co ti budem hovorit

baby ja mam taky dojem, ze sa to tu zvrhlo a miesto o sutazenie v tehulkovani tu sutazite ktora skor dostane mrchu ...;. na tomto sme sa nedohodli, mate odo mna velke pokarhanie ☹

zuzali ty mas test 18.11. a ja az 22.11. ... no to bude sleha ak ja otehotniem normalne ... 😀 😀 😀

labus aj mne este zostal fostimon ... asi 11 krabiciek a cela davka

kikina666
autor
13. nov 2008

luly no co ty ... uz mas pripravenu strategiu ako ma porazis ????? 😀 😀 😀 a vyhras stavku ???

luly3
13. nov 2008

kiki 😀 nemam pripravene nič 😅 len pevne verím
ze toto ifko bude premna úspešne..., ani neviem prečo
to tak cítim ale proste cítim pri prvom som mala tiež
takeho tušaka ze prve sa nepodari a ze pojdem hned na druhe...
a je to tu nepodarilo sa a nemala som ani snehuliakou a šup druhé....

luly3
13. nov 2008

kiki ja mam dlhy protokol nie krátky 😀 😀 😀

given
13. nov 2008

Caute baby, ja este stale sutazim o //. Zajtra asi mam ET (mali by mi volat z GF o chvilu), tak drzte palce.

luly3
13. nov 2008

given držíííííííííííííííííííííííííme 😅 😅 😅 😅 😅

kikina666
autor
13. nov 2008

jasne given budeme drzat ...

ozaj baby viete ze som na tom najlepsie teraz ... teraz mi budete vsetky drzat palce .... xixixi a ja som ich musela delit medzi vas vsetky .... 😀

given
13. nov 2008

inak, nema tu ani kto naplut na nas tie tehotenske TTT?

luly3
13. nov 2008

given no to nemáááááááá nám sa tu akosi zatial nedarííííííííí
tak poprosíííme za 10 dni dúfame že nám tu budeš plut
konečne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiki 😉 si veríš 😝

luly3
13. nov 2008

halooooooooooooo ste sa stratili????????????????????

given
13. nov 2008

jezis maria, zajtra o 11 mam ET!!!! a vsetky co sa oplodnili, tak prezili PK a delia sa dalej.ja ich tam vybozkavam, ked ich uvidim!!!

luly3
13. nov 2008

tešíííííííííííííííííííííííím sa 😀 😀 😀 😀 😀 a given kolko si mala vajok???
sú bojovníci 😉

given
13. nov 2008

To dufam, ze zabojuju, lebo ze vraj 3 den pri PK je kriticky, tak som aj pocitala som stratami. Pri OPU mi zobrali 8 a vhodnych na oplodnenie bolo 5 z nich.

labus
13. nov 2008

kiki a čo je fostimon, to nepoznam u nas vo Ferticente davaju každej Merional a Cetrotide a CHoragon -ten je na ovulku
given paráda blahoželám

given
13. nov 2008

Dik Labus, aj ked zatial to je len ciastkove vitazstvo. No ale ideme krocik po krociku, co nam ine ostava...a najvacsia radost by mala byt na konci. Tak dufam, ze sa jej vsetky dockame 🙂

labus
13. nov 2008

Zuzali dík a ja idem na stretko takže doplním partu ale tie vaše lieky kočky fakt nepoznám
Zuzali ty musiš otehulkovie sakriš lebo mna picne kurnajz fakt ma to serie dokelu

labus
13. nov 2008

ZUZALI A DIOR počuvajte ma vy moje babulky tehulky musite tu už hodit tie tužobne // lebo sa naštvem a vykašlem sa na to a to budete mat na svedomí možno aj rozvod tak sa snažte budem sa za vas modlit jak šialena lebo chcem vydiet že má cenu bojovat kurnik šopa

given
13. nov 2008

chichi...vidim Labus, ze to len ty sa tu teraz rozculujes a hecujes a nikto na to nereaguje. De ste sa vsetky podeliiiiiiii??????

labus
13. nov 2008

to by som aj ja rada vedela ako to tu začalo íst dolu vodou tak všetky na nás kašlu a už sem radšej ani nechodia

given
13. nov 2008

no tiez musim trosku popracovat, kedze od zajtra budem PN. maj sa zatial pekne, zajtra tu asi kuknem. pa

zuzali
13. nov 2008

Labus...prepáč, ale ja som v práci, tak nemám toľko času reagovať, ale zajtra sa vám venujem celý deň 😉

a snažím sa veeeeeeeeeeľľľľľľľľľľmiiiiiiiiiii hladkať a rozprávať bamuľkám aby mi vydržali 😵 😵 😵

labus
13. nov 2008

Zzuzali nenamáhaj sa v práci spolieham na teba

zuzali
13. nov 2008

Labus...neboj, dávam pozor 🙂

ja tiež spolieham na bambuľky

labus
13. nov 2008

ježiš ja budem mat s toho neuspechu riadnu depku mna to tak serie že až

luly3
13. nov 2008

labus 😉 žiadne depka neva že to nevide na prvý krat vyjde na druhyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😅 😉 😅

babule sme tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

luly3
13. nov 2008

jááááááááj ako si to tu smrdí prázdnotou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
nikde nikoho a ja sa nudííííííííííííííííííím

labus
13. nov 2008

ahoj luly ja som tu čakám či sa mi ozvu kočky čo som im písala že odkupim lieky a vravým že sa to tu rozpadá

kejla
13. nov 2008

Hello kocky,

uz som doma z prace, bol to zaberaaaak 😝 😝 😝 nevladzem, a do prace musim ist aj v pondelok, takze na to stretko nebudem moct prist ☹

Lubka, je mi velmi luto tej mrchy, ☹ ale neboj, mas krasnych mrazacikov, uz sa k tebe tesia 😉 Ja som pred vysadenim Utrosu vobec nekrvacala a to boli zbytocne nadeje 😒 A to je vraj kriticky 10.den po ET.

Zuzali,Kiki,Given - je to na vas, drzim vam palce 😉

Given, ty si mala ICSI,alebo sa ti oplodnili klasicky? 😉

tinka12
13. nov 2008

Ahojte babulky,
tak ja som dnes konečne dostala mrchu!!! v sobotu, alebo v nedelu idem na kontrolku, tak som zvedava.
Lubik, nabudúce to už urcite vyjde, uvidis 😉
Luly, parťačka 😀 , zajtra ides do GF? mozno nam nakoniec ten ET spoločne aj vyjde...

lubkaeck
13. nov 2008

Dievcata - no pevne verim, ye na druhy pokus to isto vyjde 😉

Kejli -ja si tiey myslim, ze mrchu drzi len ten Utros, zatial len po kvapkach farbim, ale mam pocit, ze uz uz to bude 😖 No ved zajtra idem do GF na rozumy 😉 lebo chcem ist hned na KET 😀

Luly -zajtra ides do GF? 🙂

Given- zajtra zelam vela zdaru 😀