Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
3. nov 2008

endzi ... toto vravela aj tá lekárka, ale hovorila, že v tom nie je nijaký problém či balstulky alebo morulky, že tie po PK sú už preverené, že sú statočné 😵

Dr. hovorila, že na PK musia byť min. 3, takž ak bude viac tak potom dám PK a podľa toho čo povie lekárka 😉

zuzali
3. nov 2008

endzi...nebudem sa báť, lebo ja verím, že ich bude aspoň 8 😵 😵 😵

zuzali
3. nov 2008

😵

A okrem toho mne na dvojičky stačia dve 😀 😀 😀

zuzali
3. nov 2008

Endzi po ET plánujem dovolenku 😎 😉

kikina666
autor
3. nov 2008

zuzali to je rozumne s tou dovolenkou a endzi ty co ziadne priznaky ?

lubkaeck
3. nov 2008

Zuzi - ano dve stacia 😀 uplne, len aby sa nam uchytili 😅 Ale ved my spravne oktobrove sleeepky (aj tie opozdenejsie, vsak Kiki 😅 ) plodime len poriadnych bojovnikov 😀 😀

endzi30
3. nov 2008

hihi zuzali....takze takto to mas vymmaaaknnute 😀 😀 😀 😀 😀 ok ok, ja som sa len musela informovat, co zamyslas s tvojimi zuzulciatkami, vieeeees? 🤐 🤐

kiki....veru.....ani prd...NIC mi nie je!!!!! 😒

zuzali
3. nov 2008

Miláčkovia, idem si lažkať, lebo ma bolí gebulka, ozvem sa zajtra 😉 keď budem vedieť koľko mám deťúreniec 😀

endzi30
3. nov 2008

oki zuzalik, a neboj bude ich celaaaaaaaaa kopa 😀 😀 😀 bru nocku 😉

zuzali
3. nov 2008

endzi... to budú malinky vjeeeeeeeeeeš 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
3. nov 2008

Zuzi - DN ti prajem a oddychuj 😅

endzi - nestresuj, lebo uvidis ako budes pekne grckavat 😀

kejla
3. nov 2008

Ahoooj Zuzali, blahozelam k vajkam 😵 Aj ja som mala 12 😉

Lubka - zajtra na teba silnoo myslim, nech ti daju do bruska tie najkrajsie embryjka a nech ti v brusku ostanu 9 mesicov 😵

Chantalle - ty si ukazkovy pripad tehulky 😵 A Endzi samoska tiez 😵 Ja totiz nemam vobec citlive prsia, ani ma nenapina...Takze zajtra sa ukaze 😕

Kocky, mam fajnovo zapalene hrdlo, ale kym nemam vysledky krvi, nechcem riskovat, ze si tam nastriekam nieco, co by som nemala.Poradte, co do zajtra na hrdlo 😅

Volala som tej kocke, s kt.som bola na OPU a ET a je tehulaaa 😀 Tak sa tesim aspon z toho, velmi som jej to priala.A priznaky ma - mrskovske bolesti v podbrusku, citlive prsia, nafuknute brusko a pichanie vo vajecnikoch.

Labus-pozdravujem Robka 😉

Citala som vas len zbezne, tak ak mi nieco uniklo, ospravedlnujem sa 😎

endzi30
3. nov 2008

hihi zuzali....si pis ze viem...to budu maliny ako lusk 😀 😀 😀 😀 😀

lubka, ok, ked budem grcuskat, tak ti mozem sluubit, ze ti jedno vrecuuusko prinesiem 😀 😀 😀

lubkaeck
3. nov 2008

Kejli -skus Anginal -je to prirodne a mozu to tehule - salviovy (myslilm) Draheho posli do lekarne nech ti kupi, teta v lekarni mu povie ktory mozes (su dva druhy) a aj nejake oscillo nech ti donesie - neboj za chvilu budes fit 😀

Endzi - dobre urobime roznor na Vinei, ze ktroa co papava 😀 😀 😀 😀

endzi30
3. nov 2008

kejlaaaaa, cafiny mamina 😉

no to ano, nic si nestriekaj, ja by som kloktala so slanou vodou, ale to si tu uz spomiiinala minule ze pojdes, tak neviem ci si to aj dodrzala 😠 😠
kejla, tie moje prsia nie su citlive (teda kazdy si pod tymto pojmom predstavuje nieco ine), moje su take, ze ked si ich ''zmacknem'' hohoho...tak trosku bolia, tot vsjo! 😉

a nic ti zatial neuniklo 😀 😀

endzi30
3. nov 2008

lubik...tak rozbor vravis....OUKEJ 😀 😀 😀

lubkaeck
3. nov 2008

Kejli - a ak sa mu nechce -tak si pretlac cesnak a natri si ho do hrdla - je to saakris hnusne, ale zabera to fantasticky 😀

lubkaeck
3. nov 2008

Endzi - jasnacka, zistime aku ma ktora zivotospravu 😀 😀 len neviem kolko nas potom nechaju v tej kaviarni 😀 😀 😀

endzi30
3. nov 2008

lubka, cesnak by som si dala, mnam s takym chrumky chlebiikom, aj mandle by som si namazala 😀 😀 😀

a v tej kaviarni budeme musiet byt diskreeetus 😎 😎

endzi30
3. nov 2008

no idem ja nieco porobit v exceli...MP mi dal robotu 😠 😠 😠 tss.........ale budem sem nakukat a priebezne dopisovat 😵 😵 😵

lubkaeck
3. nov 2008

No tak pracuj, ja sa idem povenovat hacikovaniu - uz dokoncujem vianocnu hviezdu (oni to tak navali, ale mne sa to nepodoba 😀 ) tiez sem tam kuknem

labus
3. nov 2008

chantal ma netráp ved ste mladuchy ja mám 37 a máte najlepší vek na bábo krásne si to užijete ver mi je to iné ako v 18-20 ved aj Dara Rolind rodila v 35

lubkaeck
3. nov 2008

Ja sa normalne hanbim, ja som tu taka zaba 😅 😅 😅 ale co uz ked ja chcem babatko a MM tiez? No a inak ako IVF+ICSI to nejde? 😖 Ja mam 26,5

labus
3. nov 2008

Lubka a ty chceš po zadku alebo čo?čo že sa hambíš ?také nehovor ja sa veru nehambím za to kolko mám rokov a mám deti a som tu medzi vami chciet dieta nieje hamba hamba je niečo iné ja sa nehambím ani že som porodila v 17 som pišná že som to zvládla a mám super syna a každý si myslí že je to moj brat 😀 😀 😀 😀
hambila by som sa keby som ho dala preč -to je hamba jasnačka moja
ZUZALI -BLAHOZELAM moja zlatá tolko som na vás s Kejlou myslela
samozrejme držím palce obom nadalej a nestresuj sa vobec aj z toch možeš mat dvojčatá -kvalituš je kvalituš ked som sa ja dostala až k ET s tromi vajkami a dvomi embriuskami tak ty moooožeš kludne buvat neboj ty si učebnicová
ENDZI ahoj
a samozrejme večerné pusky posielam babatkam ENDZI,KEJLA,DIOR,IXIA CHANTAL ty brdo ale sa rozrastáme 😀 😀
a IXI moja ty čo na nás kašleš?dlho si sa neukázala

lubkaeck
3. nov 2008

Labus - ved dobre, ja si aj tak myslim, ze mam akurat na rodenie 😀 A to, ze si mala 17? Moja krstna tiez a uz ma krasnu vnucku a aj vnuka, dcera ma VS a tie decka vyzeraju ako jej deti a vsetci su spokojni a aj dostudovala skolu 😀 😀 😀 Nezalezi na veku, len na tom ako sa k tomu konkretna tehula postavi 😀 A synacik TI isto bude robit radost 😀 😀 Ixi -ma inu temu 😅 a citala som ze negativny test, ale velmi kratko je po ET a je vyplasena ☹ Jooj a kamoska mi povedala, ze kocka ôedva vystimulovala dve vajka a porodila trojicky, kazde po 2,5kg 😀 😀

chantalle7
3. nov 2008

b&by prave sompo veceri je mi zase blbo a este som zistila ze sa mi protivy maso /vcera som si to az tak nepripustala ale kezde sa to zopaklo aj dnes ..../
no mozno to bude naozaj to 😉

chantalle7
3. nov 2008

labus tak to je suepr mas tolko co ta moja kamoska co caka dvojicky takze ani ty nie si stara ... takze naozaj ako lubka pise vsetko zalezi len na nasom pohlade na vec a my sme vsetky mladice 😀 😀 😀

lubkaeck
3. nov 2008

Chantalle - ja sa z teba vazne tesim, ale pssst. Az ked bude krvicka 😀

chantalle7
3. nov 2008

lubka ja obdivujem kazdu babu co ma dieta v skorsom veku resp. tuzbu mat dieta mna v case ked som mala 26 traoila maximalne praca- kariera a moj sen Australia.... v tom case ma ani nenapadlo mat dieta....no ateraz uz 2 roku strasne chcem a vidis teraz to nejde
take mas moj obdiv a vobec sa necit blbo ved ty mas super vek na dieta ... skoda ze mna to v tom case nenapadlo.... ale mozno to bolo aj tym ze som pri sebe nemala toho praveho a teraz mam 😉

chantalle7
3. nov 2008

lubka ano pssssst 😉 😉 😉 😎