Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

vika34
4. jan 2009

verím kiki,že budú dobré správ&y a všetko bude o.k.,ja sa ozvem až za pár dní,tak sa mi všetky držte 😀 ahojte

labus
5. jan 2009

Dobré ránko kočky
takže Kiki držím palce 😉
ideme do Ba odviezt Andyho do nemocky tak sa ukážem až niekedy poobede želám vám všetkým krásny dník 😉 😵

kikina666
autor
5. jan 2009

ahojte, uz sme sa vratili, takze nastastie vsetko OK, zase som dostala injekciu hcg, folikov mame cca 15 - 20, dr. pochvalila,m ze som sa pekne rozbehla na to, ake mam nizke davky, na kontrolu idem v stredu 7.1. a poobede mi este povedia kolko si mam pichnut a ci mam ist zase na tu hcg injekciu.

labus stastnu cestu, my sme sa do martina vliekli 50, co bola taka zasnezena cesta

vika drzim palce a nech vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵 😵

k

zuzali
5. jan 2009

Ahojte, ešte sviatkujete, či už pracujete?

ja mám dnes voľno, tak ešte pracujem na Mgr. práci 😠
v BA do rána pekne nasnežilo, ale zasa nie veľa 🙂

posielam všetkým čo treba pár čerstvých zásob
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
5. jan 2009

inak 8.1. idem do poradne, tak potom pridám aj nejaké foto 😉

lubkaeck
5. jan 2009

Ahojte kocky 🙂 nejako ste sa rozbehli 😀

labus - hrejive naplasti som nemala - mne MM doniesol Flector naplasti - nehriali ale boli fantasticke - maju tam byt cca 10 hodin a velmi mi pomohli. No a este je super na panvici poprazit sol, zabalit ju do bavlnenej utierky a cez uterak to prilozit na postihnute miesto - je to strasne horuce bez uteraka, ale dlho to vydrzi teple a pomaha to velmi. A idem este pohladat link na tie cvicenia na lopte a pridam ho sem 😉

Zuzi - no tak pekne pracuj 😉 to budu mudre deti 😀

lubkaeck
5. jan 2009

Labus - http://www.trainwithmeonline.com/exercises/3/15... kliknes si na get excercise ukaze ti tam aj vedeo ako to mas robit- je to sice v anglictine, ale too sa da pekne pochopit z toho videa 😉

labus
5. jan 2009

Lubka dakujem moc
Zuzali už sa teším na fotečku

kikina666
autor
5. jan 2009

baby,
davku mi nechali tu istu 1,5 fostimonu, v stredu idem na krv, utz a stiplavku a uz mozno aj na pohovor k embryologicke. takze mi pekne drzkajte palceky, aby vsetko islo tak ako ma, dakujem 😵 😵 😵

kikina666
autor
5. jan 2009

takze uz mam potvrdeny, v stredu mam aj embryologicky pohovor 😵

lubkaeck
5. jan 2009

Labus -nemas za co, dufam, ze ti to pomoze 😀
Kiki- len pekne pichaj 😵

tinka12
5. jan 2009

ahojte...tak baby, konecne sa dnes citim uz lepsie a uz nekaslem.... 😀 ale von este nechodim , a tak len cez okno obdivujem ten nadherný zasnezeny svet.... 🙂 je náááádherne...aj u vas?

kikina666
autor
5. jan 2009

tinka to je super ....ze ti je lepsie hlavne aby babenko bolo v poriadku

tinka12
5. jan 2009

kiki, mam taky pcit, ze je v poriadku, ale s istotou to budem vediet az bud. tyzden 😉
a som tiez zvedava ako to dopadne tebe... drzim palce

lubkaeck
5. jan 2009

Tinka - aj tu v NR je krasne, snezi stale, aj ked take malicke bodcky padaju 😉 bola som dnes na vychadzke a bolo to super 😀 A nestresuj, vsetko bude oki

tinka12
5. jan 2009

ahoj lubik, nie, ja nestresujem 🙂 hrozne som sa bala v ten 1. den po ultrazvuku, ale dnes mi bolo rano zle a paradoxne mam z toho radost 😀 😀 😀 a stale mam pekne priznaky tehu, takze si myslim, ze baby je v poriadku 😉

lubkaeck
5. jan 2009

Tinka - tak to je dobre 😉 akurat som bola v inej teme - KET a tam ma kocka konecne podrzala a vysvetlila mi aj lieciky tak sa tesim a idem do toho 🙂 uz aby bol stvrtok 😉

tinka12
5. jan 2009

lubik, vo stvrtok ti zacina stimulka?

lubkaeck
5. jan 2009

tinka - ee ja idem vo stvrtok zistit, ze kedy asi bude KET - mam este 11 mrazacikov, cize dufam, ze stimulka uz nebude potrebna 😅

tinka12
5. jan 2009

no tak to je super, to je velka sanca, že sa to podari a ze ket vyjde. ...ja som myslela, ze aj pred ket ta musia nastimulovat nejako pripravit maternicu....

lubkaeck
5. jan 2009

Tinka -nemusia, ked mi bude dobre rast sliznica, tak mi nemusia davat hormony, ale zase ma nadopuju niecim inym, cize na liekoch budem asi tak ci tak 😀

tinka12
5. jan 2009

no jo, ale urcite to bude lahsie znásanlive 😉
idem uz do hajan, lebo som hroooozne unavena...
krasne sny vsetkým
a na dobru noc: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

labus
6. jan 2009

tak kočky ja som sa definitývne rozhodla odložit stimulku neviem na ako dlho to nech povedia lekáry najskor musím byt fit ale vám držím pace 😉

lubkaeck
6. jan 2009

Labus - no tak sa daj pekne dokopy- dufam, ze budes rychlo fitova, aby si mohla stimulovat 😉 budem na Teba mysliet 😉

Jooj baby bola som si dnes zaplavat a unavena som ako dostihova kobyla 😀 a to idem odstrojovat stromcek a upratovat - mne sa taaaaaak nechce 😠 😀

tinka12
6. jan 2009

ahojte kočky,
labus , tak to bude lepsie.... bolo by toho na teba teraz naraz vela a baby si zasluzi stopercentnu pozornost...rozhodla si sa správne....myslíme na teba a podporujeme ta!!!
joooj lubik...mne je toho nasho stromceka luto, taku mam z neho radost, ze sme sa rozhodli, ze si ho nechame az do konca januara.... celý rok som sa nan tesila, tak si ho chcem uzit 😀 este ze je umelý 😀 😀 😀 😀 😀

labus
6. jan 2009

Lubka,Tinka dakujem a držím vám palce

kikina666
autor
6. jan 2009

ahojte ... no dnes som fungovala prechadzkovo ale zase ma boli hlava ako kona ..prisla nam navsteva utekam neskor sa zovem

lubkaeck
6. jan 2009

Tinka - nam so okolo neho dosta zle chodilo, je dost siroky, ale to by nevadilo, len si suches teplaky o stromcek, ale aj z neho padali tie strieborne a zlate chlpy a bol toho uz plny byt 😒 😠 ale myslim, ze ked budu deti tak sa mi s nim bude lucit horsie, vies my s muzom sme uz stari capi, tak sme to urobili tak ako sa ma a neriesli sme to 😅

Kiki - no ta hlava je z Dekacu, neskusala si Medipyrin? mne to velmi pomahalo 😀

kikina666
autor
6. jan 2009

napila som sa litra vody a preslo, dnes som mala posledny, uvidim ci mi zajtra este daju dalsi

kikina666
autor
6. jan 2009

baby drzte mi zajtraaaaaaaaaaaaaaa mooooooooooocc palce, aby bolo vsetko v poriadku a foliky pekne rastli a mali kvalitne vajicka 😵