Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
6. jan 2009

Kiki budeme neboj 😉
Zuzali, Tinka a samozrejme aj ostatné kočky mrknite na www.femibion.sk zaujímave čítanie a ked kliknete na :vyberte meno svojmu dietatku su tam všetky dievčenske aj chlapčenske mená a každe je rozpísane čo znamená a aky je jeho nositel -je to super

kikina666
autor
7. jan 2009

ahojte vsetky,

utz sme mali dobry dr. nas pochvalila, ked som bola na krvi tak mi sestricka povedala, ze som riadna sliepka ... 17-19 vajicok, odber naplanovali cca na pondelok, dali mi este dalsie 4 decapeptyly a poobede ked budu vysledky mi povedia kolko si mam pichat fostimonu a dokedy a pravdepodne v sobotu uz aj pregnyl ...

Na embryologickom pohovore sme sa dohodli na klasicku metodu oplodnenia, predlzenu kultivaciu a vlozit 2 embryjka.

dakujem za drzanie palcov 😵 😵

kikina

kikina666
autor
7. jan 2009

no baby kde ste kto ma bude podporovat ... pamlicky koncim stimulu a nikde nikoho

luly3
7. jan 2009

kiki ahoj 😉
no ja už mam fajront tak sa ti od nes budem venovat každy den 😉

kikina666
autor
7. jan 2009

luly no huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... som nervozna este nevolali vysledky z heliosu ☹

luly3
7. jan 2009

kiki ja niesom v obraze ake vysledky??? kolko maš pichat???
a ako si natom kolko vajok maš zatial a ako reaguješ na lieky, hm??? 😉

kikina666
autor
7. jan 2009

uz mi volali, takze kontrolu mam v piatok, zostavam na tej istej davke .... 1.5 fostimonu a zase dostanem stiplavku do zadku a utz a krv .... vraj je vsetko dobre, ale minule povedala, ze velmi dobre tak mam trosku obavy ... lebo pred odberom krvi mi kazali prist az v sobotu a teraz uz v piatok ... bojim bojim

luly3
7. jan 2009

kiki ty sa s tym vela stresuješ nestresuj prosím ta to tiež
nieje dobre 😅 ver doktorom a uvidíš bude to OK

kikina666
autor
7. jan 2009

luly dik , verim len ma to trosku zaskocilo .... musim verit ze to bude dobre ... uz aby bol piatok a boli vysledky dobre 😵 teraz sa to zacina vliect

luly3
7. jan 2009

kiki toto je ešte nič vliect sa ti to začne až prídeš domou s
krpalmi a budeš dlhých 14 dní čakat na výsledok 😉
takže pohodka....., jááááj normalne ti zavidim a ja už chcem KET...,
ale mosím čakat jeden ciklus 🙄

kikina666
autor
7. jan 2009

luly dockas sa a kolko mas este snehuliacikov namrazenych??? vyjde ti ket neboj, pri 1.IVF mi vysiel ket ale zial skoncil MA ... takze ver vyjde to aj tebe 😵 ja ti budem posielat tehu virusiky ak budem mat ake ☹

luly3
7. jan 2009

kiki budeš neboj 😉
jááááj aj ja som si verila a vidíš ako som dopadla 😕
no stale neviem pochopit ako je možne to že to babeno
vzdalo ☹ ☹ ☹ a HCG kleslo....................................
inak kiki na vratnej som sa čelne zrazila s lyžiarkou to bola
bolest no ale chvalabohu nikomu sa nič nestalo...
no mi pojdeme zasa na vratnu ak by bolo snehu tak dúfam
že tentokrat sa stretneme 😉
inak ta chata bola hned za terchovou prva odbočka do lava
a preto sa volala pod kopcom, ale bola super

kikina666
autor
7. jan 2009

no tak sa hadam stretneme ked pojdeme, a ak bude nejake stretko cez vikend tak by som mohla dojst aj do blavy

luly3
7. jan 2009

kiki ja mam 8 snehuliačkou a dúfam že je medzi nimi bojovník
ktorí to nevzdá

kikina666
autor
7. jan 2009

luly tak tomu ver ze ty budes tehulka po kete .... 😵 😵 😵

tinka12
7. jan 2009

ahoojte baby!!! luly!!!!!! 🙂

kikina666
autor
7. jan 2009

ahoj tinka tak ako sa dnes mate ???? grckate ??

tinka12
7. jan 2009

no zatial uspesne negrckame, ale zaludok mam ako na vode a vzdy po jedne predýchavam.... aj idem na WC ale potom sa mi nejako odgrgne a nic 😀

tinka12
7. jan 2009

baby, idem navstivit kamosku...kuknem vecer
😵

kikina666
autor
7. jan 2009

ok papa a prijemnu zabavu 😵

kikina666
autor
7. jan 2009

baby tuto basnicku pre mna zlozila alicao z konika , ma dojala k slzam :

Prirodzene sa nedari,
musia pomoct lekari.
Okrem stovak roznych liekov,
nadajam sa kavou s mliekom.
Mineralka, dzuz a caj
cikanie je pre mna raj.
Brucho ako balon rastie
a v nom vajka - moje stastie.
Nie jedno, ba devatnast
nech spermijky sa mozu past.
Modre brucho? –nevadi
nech sa bodka usadi.
Ihly bolia, no ja myslim len
na moje babo, na moj sen!

gall
7. jan 2009

Ahojte,
tak ja sa hlásim zas po mesiaci .... stimulku som mala prerušenú, ale od včera som zase začala. Dnes konečne aj okrem decapeptylu som pichla aj puregon. Dali mi krátky protokol. Dúfam, že nenastanú žiadne komlikácie a dopracujem sa konečne k peknej úrode 🙂

lubkaeck
7. jan 2009

Ahojte - no uz dnes som za hviedzu - mala som dnes manikuru, kadernicku aj kozmeticku 😀 a idem pocitat co pisete 😉

lubkaeck
7. jan 2009

Kiki - no Ty si nasa veduca kurnika 😀 😀 Drzim Ti strasne palce a mozno musis prist preto v piatok, ze mas vyssie hormoniky, cize moze byt OPU uz v nedelu 😉

Gall . no tak drzim palec, aby to tentokrat dopadlo dobre 😀

Luly - ahooj 😉 aj ja cakam kedy bude KET 😅 zajtra idem do GF, som zvedava, ze co mi povedia, uz mam nervy a este som dnes asi prechladla, lebo kycham ako besna a u kozmeticky a kadernicky bola riadna kosa 😕 tak mozno este sa budem liecit z chripky, uz mi nic lepsie nechyba 😠

kikina666
autor
7. jan 2009

gall drzim palceky neboj tentokrat to vyjde

lubka uvidime v piatok, idem teraz pichnut ku kamaratke a potom sa ozvem .. dali mi dalsie 4 decapeptyly.

buducamamina
7. jan 2009

ahojte babeny ako sa mi mate,kiki teda normalne zasnem tak mi to rychlo bezi ani sa nanazdas moja a uz budes mat po stimulke moja,tak ti to prajem ani mi neveris uvidis ze to vide som uz teraz stastna s tebou ze ide vsetko podla planu 🙂 🙂 🙂 tinka noo ja bohuzial ☹ na ket nemozem ist pretoze nemam ziadnych snehuliacikov a bohuzial mi prezilo iba jedno vajko a to mi aj vlozili ale neujalo sa ☹ a tak pojdem na vsetko odzaciatku ale pripada to do uvahy az v priebehu druhej polovice roka uvidime ako peniazky usetrime lebo chceme aj uver na byt takze kopa planov uvidime ako sa to bude zvladat moja.ziadost mam doma doktor povedala kedy sa rozhodneme vtedy mame ziadost poslat.luly lubkaeck nebojte aj vam to ubehne ako voda ani sa nenazdate a budete mat po kete a v brusku malych najomnikov 😀 .labus,zuzali a ostatne vsetky vas zdravim

tinka12
7. jan 2009

ahojte, kiki, tiez si myslim, ze je to preto, pretoze sa ti pravdepodobne tvoria folikulky pekne a OPU bude aj skor, ked ti to takto pekne pojde 😉

tinka12
7. jan 2009

lubik, drz sa zajtra...som zvedava, kedy ti KET dovolia....a normalne ti zavidim dnesny den 🙂 aj ja by som si dala den u kozmetičky 😀
BM no caka ta toho vela. ved nic neutecie, a postupne ako vam to pojde poriesite aj bytík aj baby...ako sama vravís, cas bezí rychlo.
gall drz sa , nech sa stimulka pekne podari a nech sa aj uspesne završi a zastav sa tu castejsie a informuj nas 😉 😀

kikina666
autor
7. jan 2009

buduczamamina ... len to nezakriknime, mam strach aby to dopadlo v piatok dobre,
OPU bude najskor v pondelok, lebo vtedy je 14.den stimulky a mi povedali, ze na 90 % to bude v pondelok

len aby boli hormony v poriadku, len ma trosku znervoznuje ze mi pichaju stale to hcg, sice sestricka povedala, ze je to dobre a ze tu injekciu davaju len VIP pacientkam ... ale mala som z nej taky dojem ze ma chcela ukludnit, minule mi poevdala, ze som mala vysledky velmi dobre a dnes povedala, ze dobre .... nepochvalila ma a z toho som trosicku neista

ale sna dto bude v piatok dobre, baby drzte mi palce ... zacinam byt nervozna ... drzkajte mi palce a prosim Vas ukludnujte ma, aby som nezacala hysacit

vopred dakujem

k

endzi30
8. jan 2009

Kikus, drzim ti vseeeeeeeeeeetky palciska moja 😵 😵
Uvidis, ze kindervajok bude veeela a vsetko prebehne tak ako maaa!!

Lubka, aj tebe na zajtra vela stastiicka, nech uz zacnes KETovat 😵 😀

Zdravim inaaac vsetky diefcence-kuraaatenka 😀 😀 😀

PAPA 🤐 🤐 🤐