Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
5. nov 2008

babky moje neviete ako si mam zmenit login

endzi30
5. nov 2008

kejla moja....inac ani nevies aka som rada, ze si tu...bolo mi z toho vsetkeho uuplne na ''....'' a som strasne rada ze sa chystas na dalsi pokus...presne tak to mam v plane aj ja 😅

takze aj v Prahe to tak robia? no uuuzasne...aspon v tomto netraposim sama 😀

endzi30
5. nov 2008

kejla a ano, ked naaahodou budem mat poz. test, tak ma objednaju o 1-2 tyzdne na sono...(o krvicke nic nepisali)

BM...co chces ine meno, ci?

buducamamina
5. nov 2008

endzi ano nechcem to buduca mamina dam nieco kratsie

tinka12
5. nov 2008

endzi...tak som sa bála, že som myslela že ten alkohol na dezinfekciu radsej vypijem. Než mi mangel pichol prvú , desať minút som sa nevedela odhodlať. Ale zvládli sme to, ešte stále to bolí jak šlak, ale manžel ma vždy krásne polutuje a súcití so mnou, takže sa to lahšie zvláda. tvoje super rady nám pomohli a máme ich vycapené na ľadničke 🙂

tinka12
5. nov 2008

Kejla máš môj veľký obdiv!!! dúfam, že aj ja sa s tým tak popasujem, ked to nevyjde.

endzi30
5. nov 2008

BM...tak podla mna sa musis uplne nanovo prihlasit s novym menom...meno asi nepojde zmenit...ale neviem to isto 😀

tinka 😀 😀 😀 tak predsa hadzal sipky manzel? hihi...ale to je dobre, treba ich do toho zapojit, nech vedia ako trpiiime 😉 a som rada ze som mohla aspon troooosicku pomoct..ja amater 🙂
a po decapeptyle mas ake lieciky?

kejla
5. nov 2008

Kocky, co mi uz ostava? 😅 Jedine ist dalej...Dnes sa mi nepodarilo dovolat do tej Prahy, ani stranka im nejde...tak neviem, co to? Hadam maju len dovolenku 😎

kejla
5. nov 2008

Endzi, po tolkych Dekosoch predsa nemozes byt amater 😀 😀

kejla
5. nov 2008

BM, to si si inka vybrala dost dlhy nick 😀 Ale na MK je zakazane mat viac nikov, tak snad ti ho nezrusia 😉

endzi30
5. nov 2008

kejla, mozno maju plno 😖 tak to na chvilu zavreli 😒

kejla, ja som tiez rozmyslala o tej imuno, ale mam velky problem...zevraj tam musi ist cely par, lebo treba spermie samozrejme...leeeenze, ked MP ich nemoze dostat von prirodzenou cestou, tak co potom? 😕

kejla
5. nov 2008

Ahha, tak to by si sa ich pripadne opytala po telefone. Ak sa dovolam, opytam sa ti, ale verim, ze to nebudes potrebovat. Vy v tom pripade musite mat ICSI, takze imunita voci spermiam je obidena, rovnako ako pri nas. Tak mozno by ste spermie ani nepotrebovali.Neviem 😉

endzi30
5. nov 2008

aha vidis to, takto som na to nemyslela 😉 ja dora...takze stacilo by ak by som tam ja isla? no fajn...ja sama v Prahe 😀 😀 😀 😀 rovno mozete vyhlaaasit paaatranie po nezvestnej osobe z kona 😅

lebo mna predtymto ivf nikto vobec nevysetroval dokladne myslim (len urobili sono, krv), tak uvidim ako teraz dopadnem 😖 a tiez chcem to imuno, a o genetike ani nevravim...moj drahy ju ma, ale ja nie

kejla
5. nov 2008

Mozno by potrebovali jeho krv. Lebo nieco by z neho asi chceli 😀

Inak ja sama v Prahe, to by bola uz druha nezvestna osoba. 😀 Mne vysetrili len priechodnnost vajcovodov,horm.profil, ureaplazmy, mykoplazmy a mozno ine plazmy 😀 +toxoplazmozu, toxocaru...a na internom komplet krv-aj HIV a Hepatitidu...
Ale inak sa so mnou nezaoberali,laparku som odmietla, akurat nam doky povedal, nech sa objedname na genetiku a to sme neurobili.Ale napravime.

endzi30
5. nov 2008

hehe, tak predsa nepojdem sama do tej Prahy, ale s MP a stretneme tam Kejly s M 😀 😀

ja by som isla aj sem kedze by to bolo blizsie, ale JA IM TU VOBEC NEVERIIIIM, a pochybujem ze vlastne vedia co to je to imuno 🙂 😠 😠

kejla
5. nov 2008

Iste vedia, ale ja som pocula, ze v Prahe su o triedu lepsi, ako ti ostatni v CR a v SR. Vraj je medzitym rozdiel...Tak preto by som isla radsej tam, Praha je krasna, tak by sme si tam spravili aj minivylet 😉

endzi30
5. nov 2008

no to ano, v Prahe som tiez dlho nebola 🙂 tak ci tak, ked sa tam dovolas, daj vediet, aspon budem vediet, ci to tam nezatvorili, ci co 😅

kejla
5. nov 2008

Jasne,ze dam vediet...Dnes im to bud len zvonilo, alebo mali obsadene, co znamena, ze im volal niekto iny.A som zvedava, co nam zistia na genetike. Lebo tam mozu najst cokolvek 😲

endzi30
5. nov 2008

to ano, genetika, to je vec....MP ma nieco s chromozomami, tak aj keby som bola ja tehu, tak ten uuplne najvacsi stres mi len potom zacne 😒
och joj...no co narobim 😠

a si samka doma? ci TM sa niekde obsmieta okolo? 😀

kejla
5. nov 2008

MM je pri NB a pracuje a MH (moj hafan) sa tu ku mne tuuuli 😀

Ja si myslim, ze ked robia geneticke vysetrenia poriadne, takmer kazdemu paru nieco hrozi. 😠

endzi30
5. nov 2008

MH 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten tvoj zlatu kutko 🤐 🤐 ZK 😀

endzi30
5. nov 2008

zlaty 😠

kejla
5. nov 2008

skor strieborny 😀 😀 Uz je totiz presedively 😎

endzi30
5. nov 2008

no uz je asi starucky, co? 😉 a tym paadom dobre vychcany za tolke roky 😀 😀 , ze?

aj ja by som chcela hafiika, nech sa mam s kym mojkat 😵 😵

kejla
5. nov 2008

Veruze, ten uz ma tooolko rozumu, ze az 😀 Rozumie skoro vsetkemu, ono sa to nezda, ale ked je vnutri a stale pri mne, vela pochyti...A za zradlo by zapredal aj sam seba. 😀

Hafan je naozaj dobry spolocnik, clovek nie je tak sam 😉

luly3
5. nov 2008

kuk som tu

kejla
5. nov 2008

peknaaa fenka 😀 😀

endzi30
5. nov 2008

ahoj lulik - pichanda 😉

no idem ja na chvilu ta het...umyt si hlavku 😠

kejla
5. nov 2008

papa endzi 😉

luly3
5. nov 2008

pa endzi sme pokecali 😀 😀 😝 😝 😀 😀