Strach zo skúšok v autoškole

6. máj 2022

Ahojte, prihlasila som sa na vodicak. Chodim na teoriu no uz teraz mam strach zo skusok. Prosim tie co ste skusky absolvovali za poslednych 6 mesiacov, ako to prebiehalo? Ako dlho trvala jazda? A co testy? Ako sa pisu? Na Pc alebo este normalne? Kolko mozem mat nespravnych odpovedi aby som test zvladla?
Dakujem 😊

alexka89
6. máj 2022

Ja som síce robila pred 11mesiacmi ...jazda trvála 20-25min.testy sa píšu normálne papierovo policajti rozdajú testy Stoja nad vami a kontroluju či nepodvadzate....najviac je 55b a najmenej tuším 50b mozes mať...teraz neviem ako to je no vtedy to bolo tak

anavipredam
6. máj 2022

Stáť nad tebou nik nemusí. Pri nás sedel normálne za katedrou ako v škole. A bodovo ako sa píše vyššie.

autor
6. máj 2022
siska53
6. máj 2022

Test je nic, to je pohoda. Ak si robievas tie testy, co su na nete, tak to zvladnes lavou zadnou. A ako pisu, sedia za katedrou a normalne na papieri. Ja som mala skor strach z jazdy, ale ved su aj opravaky a aj jazd si mozes aj viac zaplatit, ako je povinne. To ak by sa niekto bal zas jazdy 😁.

autor
6. máj 2022

@siska53 ja sa bojim testu aj jazdy. Ano testy si robim, ale co ak zastresujem a pokaslem to 😔. Ja som uz teraz vynervovana, a to som este len zacala

stary_ujco
6. máj 2022

Drzim palce, aby to bolo potom v premavke lepšie...

autor
6. máj 2022

@stary_ujco dakujem 😊

alexka89
6. máj 2022

@anavipredam áno aj sa prechádzali a kontrolovali aj sedeli za katedrou ....zle som to tam udala

autor
17. máj 2022

Baby a ako vam to slo na jazdach? Ja mam teraz za sebou 4 jazdu. No stresujem,panikarim a potom robim strasne hlupe chyba 😢

siska53
17. máj 2022

Ako kedy, ale.casom lepsie. Treba si najma zaplatit aj jazdy navyse. A hlavne.. tam je pri tebe instruktor, vie zasiahnut.

autor
1. jún 2022

Takze o par dni mam skusku. Ako to bolo, po skonceni skusky ten isty den mozem ist na policiu odfotit sa a vybavit vodicak? Alebo ako to funguje? Vdaka

alexka89
1. jún 2022

mne instr.poradil že počkať aspoň 1den aby si to polícia do systému nahodili aby ťa tam našli že si spravila skusku