Strašne sa škriabem

nataliaviktoria
9. dec 2018

Baby poradte mi... skriaBem sa asi keď mam stres všimli si to aj ľudia ale ja neviem čo s tym lebo mňa to svrbí ale niektori hovoria že to mám iba v hlave tak ja neviem...

tova
9. dec 2018

ked ta svrbi koza, najprv skontroluj ci neni sucha, ak nie, tak priloz lad alebo mrazeny hrasok v sacku ukludni to kozu

loliki
9. dec 2018

Chod ku koznemu, nech zisti, ci nemas ekzem alebo svrab alebo ine kozne choroby. Ak nic, tak navstiv psychologa. Ved na vsetko su odbornici, maju svoje ambulancie a nesedia vsetci na MK.
Nic v zlom, ale pomaly sa tu zalozia temy: Kolko je hodin?

zitaje
9. dec 2018

@nataliaviktoriadaj si spraviť pečeňové testy

marika142
10. dec 2018

Treba jednoznacne zajst ku koznemu doktorovi, ci za tym nie je nejaky ekzem alebo nieco ine.

ejmylia
10. dec 2018

Môžeš to mať aj v hlave ale môže to byť aj nejaký zdravotný problém. Treba navštíviť doktora a povedať mu o tomto probléme. Všeobecný ťa už pošle k odborníkovi

ja197
10. dec 2018

@nataliaviktoria ja sa nenormálne škriabem kvôli alergii, je síce na peľ a prach ale škriabem sa nonstop celý rok, hlavne keď zabudnem užiť tabletku 😊 na jar a jeseň je to extrém, chvíľami ani tabletky nezaberajú 😊

welfaristka
15. dec 2018

Môže ísť aj o neurodermatitidu hlavne zo stresu netlacit to v sebe ale prežívať emócie no jednoducho nestresovat sa