Strata balíku na pošte a skúsenosti s úložňou

iwka123456
15. júl 2013

Ide o to, ze som posielala hraciu deku jednej mamicke, balik jej nechodil ani po tyzdni, tak sme sa dohodli, ze zajdeme na postu aj ona aj ja spytat sa, kde sa stala chyba. Na poste mi oznamili, ze balik bol ulozeny v ulozni v Trnave, mam tam zajst a vydaju mi ho. Tak som isla a tam mi zas povedali, ze na to potrebujem pisomnu ziadost, ktoru mam poslat postou a budu ma informovat spat. Netusim vsak preco mi balik skoncil v ulozni kedze nedorazil ani k adresatovy a ked uz aj, tak sa mi mal vratit spat, nie? A este netusim co by taka ziadost mala obsahovat, samozrejme ziadost viem ako vyzera, ale ci tam maju byt nejake urcite veci, bez ktorych to nepojde vybavit ? Na poste ma odbili, ze si to mam zistit na webe, ale tam nic nieje dokopy

tykat
16. júl 2013

@iwka123456 nič by som nezisťovala, napísala (zdôrazňujem napísala!!! by som na poštu mailom žiadosť o infomáciu kde je môj balík (uveď číslo podacieho lístka) a prečo nebol doručený a žiadala by som ho doručiť. Zaplatila si za službu, ktorú si nedostala, máš právo vedieť prečo si nesplnili svoju povinnosť a máš právo požadovať aby splnili k čomu sa zaviazali.