Straty a nálezy Bratislava

mamalina
21. mar 2013

Ahojte mamicky,

dnes sa nam v Poluse stratila babika Masa. Dcerka ju mala velmi rada, dostala ju ako darcek k tretim narodeninam a dnes okolo piatej poobede sme ju tam stratili. Boli sme ju aj hladat, ale nenasli sme, Masa ma uz asi novu kamosku.
A u nas doma je slzave udolie 😢
Ak by toto nahodou cital niekto, kto ju nasiel, budeme velmi radi, odmena ista! 🙂
Babika mala fialove satocky ako na fotke a na ofinke mala pripnutu oranzovu sponku.

mamalina
autor
21. mar 2013

lilitela
21. mar 2013

@mamalina to by bola nahoda keby to prave citali nalezcovia. Neda sa kupit nova? drzim palce aby ste natrafili na poctivych nalezcov.

mamalina
autor
21. mar 2013

@lilitela ja tiez pochybujem, ze by sa touto cestou nasla, ale aspon som to skusila 🙂

sissy27
21. mar 2013

@mamalina zavolaj do polusu na informácie, ak ju niekto našiel a odovzdal, tak tam...

mamalina
autor
21. mar 2013

@sissy27 my sme sa tam osobne vratili, hladali sme aj sme sa pytali na recepcii, ale nic 😒 tak, mame ponaucenie do buducna...

mamalina
autor
21. mar 2013

Zase na druhej strane, ak by sme my niekedy nasli nejaku hracku, napisem to sem, nech je co najmenej smutnych deti...

sissy27
21. mar 2013

@mamalina skús aj na druhý deň, možno upratovačky niekde našli a odovzdali až po záverečnej... držím palce, občas sa stane aj malý zázrak 😉

mamalina
autor
22. mar 2013

@sissy27 urcite tam pojdem aj dnes, mala v noci zo sna hovorila: pozri, nasla sa! Treba sa ist presvedcit 🙂

katyt
26. apr 2015

V Devínskej Novej vsi sa včera poobede našli dve detské jarné čiapky, jedna chlapčenská od 1 roka, druhá dievčenská od 2 rokov. Bolo to na akcii SAMOVE HRY oproti Ternu. Ak sa nájde ten komu chýbajú nech mi napíše správu.

lucosa1
23. júl 2015

Ahojte, dnes sme v Ruzinovskom parku na ihrisku nachvilku zabudli odrazadlo Puky Wutsch zelenej farby a ked sme sa pre neho vratili, uz tam nebolo, tak ak by ste o nom nahodou niekto vedeli, prosim ozvite sa. Dakujem.

sandracs
10. dec 2015

Mamičky, ktoré Ste z Petržalky, prosím Vás nenašli ste náhodou v autobuse 191, alebo v okolí zastávky Petrž. stanica takúto náušnicu? Kolegyňa ju stratila tam niekde v sobotu stratila. Je strieborná. Ďakujem 🙂

sandracs
10. dec 2015

Patrí k príspevku vyššie 🙂

marthuska
21. aug 2017

nenasiel niekto nahodou?

babuc8176
19. mar 2023

Ahojte, dnes som nasla v Petrzalke handrovu babiku so zltymi vlasmi.