Stretnutie s bývalým triednym učiteľom

27. apr 2024

Chystám sa navštíviť bývalého triedneho učiteľa zo ZŠ (9.ročník) keďže včera som prišla domov neskôr tak som mu napísala spravu s prosbou či by som mohla prísť do školy keďže teraz je už riaditeľom (ale to je na dlho) . Ale (zatiaľ) neodpísal... A vlastne som mala v pláne tak že v pondelok by som išla keďže budem mať čas ale neviem zasa nie je slušné prísť bez ohlásenia alebo nevhod... Mám ešte počkať?

domkakvet
27. apr 2024

Ked si napisala meil, tak pockaj, mozno si ho precita az v pondelok, ked bude v praci a potom odpise.

gribka1
27. apr 2024

Keď už si mu napísala, on už vie, že chceš prísť, takže už to prekvapenie nebude. Ak by mi neodpísal, nešla by som. Ale len ty vieš, kvôli čomu za ním ideš a či musíš.

autor
27. apr 2024

@domkakvet písala som vlastne smsku

autor
27. apr 2024

@gribka1 potrebujem pomôcť s jedným predmetom do školy a iba on by vedel... A aj len tak sa porozprávať

danyelia
27. apr 2024

Ja by som mu tú správu so žiadosťou či návrhom o stretko napísala určite vo väčšom časovom predstihu, aby si našiel čas, naplánoval prácu...Nešla by som len tak naslepo, nemusí mať práve čas a bude to nepríjemné pre oboch, radšej počkaj, čo Ti odpíše.

gribka1
27. apr 2024

Tak tam jednoducho choď, prinajhoršom sa dohodnete na termíne. A možno ešte odpíše. To tel. číslo ma platné?

autor
27. apr 2024

@danyelia ja som mu napísala že budem rada ak mi dáte vedieť

autor
27. apr 2024

@gribka1 áno má

gribka1
27. apr 2024

Aj vie čo chceš?

autor
27. apr 2024

@gribka1 zatiaľ konkrétne nie lebo neodpísal ale učil ma biológiu

gribka1
27. apr 2024

Mohla si mu v skratke v tej sms napísať, takto to možno nejako nerieši.

danyelia
27. apr 2024

Keď si mu napísala v piatok večer správu, nemala by si ani očakávať, že Ti hneď aj odpíše. Pravdepodobne má rodinu, deti, ženu a trávi čas s nimi, alebo niekde v meste s kamošmi. Chce si užiť víkend, možno sa ozve až v pondelok. (Inak, my ako rodičia školákov sme boli na rodičku normálne upozornení, aby sme neočakávali odpovede učiteľov na správy či emaily po pracovnej dobe či cez víkendy, lebo vtedy má učiteľ voľno, čomu aj rozumiem a rešpektujem to)

autor
27. apr 2024

@danyelia ja neočakávam odpoveď hneď... Len vravím že budúci týždeň mám voľnejší tak som rozmýšľala že mi to vyhovuje aj vtedy

autor
27. apr 2024

@danyelia písala som mu okolo 14:00

domkakvet
27. apr 2024

Aj tak este pockaj, ci v pondelok odpise.

koniarova
28. apr 2024

Milión krát sa mi stalo, že si sms dotyčný neprečítal. Zavolaj mu.