• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stroj na pečenie oblátok

22. augusta 2016 
Máte niekto skúsenosti s pečením, zvládne to aj začiatočník? :slight_smile: Moje deti oblátky vianočné milujú a chceli by sme si ich piecť celý rok. Budem rada za Vaše skúsenosti.
5. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
je to piplacka a chce to prax. my sme robievali doma trubicky. treba utrafit cesto a mat trpezlivost,lebo hrozia popalene prsty. a teku masinku som davno nevidela, my sme pozicaivali od susedy :slight_smile: potom sme to vzdali a trubicky nam nosila ona :slight_smile:
5. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor viem, že veľa aj pokazím, ale skúsila by som to, nemusia byť trubičky, stačia aj rovné :grinning: , mňam, inak sa nedoplatíme :grinning: a môžme si do nich dať aj zdravú múku a tak...
na googli som našla parádne stroje, len neviem, či na to budem mať :frowning2:
5. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne tak prsty si to odnesu a hlavne ked sa robia trubicky,oblatky su ok.dobre by bolo keby si mala niekoho kto ich robi aby ti dal recept a ukazal co a ako... :slight_smile:
5. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor moja suseda oproti nám každé Vianoce dá, tak skúsim ju kontaktovať, ale neviem, požičať stroj, čo ak ho zničím :confused: oplátky - oblátky nám chutia ešte viac a aspoň sa z nich tak nemrví. Tie z obchodu stoja za houby!
5. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my máme doma jeden stroja a trubičky robím :slight_smile:, recept ti kľudne poskytnem a stroj sme zohnali v jednom výrobnom družstve dôchodcov - nebol ani drahý, len sme ho kupovali pred 6 rokmi, tak už neviem či existujú
5. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor jej, super. Nenašla by si ten kontakt prosím??? Nesúri to.
5. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stroj neznicis, su to dve zeleza :slight_smile: len k nemu nepustaj deti....a skus dat inzerat do aviza, mozno ostal u niekoho po babicke a radi sa ho zbavia....
5. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor hej, pravda :grinning: možno sú tie storočné stroje už naprd a lepší by mi bol nejaký novší typ a začnem podnikať :grinning:
do avíza sa ako dávaju inzeráty? :confused:
5. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak mas niekoho, kto ti moze z nemecka alebo holandska priniest, odporucam strojcek zn. cloer, myslim ze "Waffelautomat 1621", stoji okolo 30 eur, ale robi trochu hrubsie oblatky, asi ako tie dobre sladke kornutky na zmrzlinu :wink:
5. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor tak ikke, tie hrubšie milujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nemám žiadne kontakty do Nemecka ani Hol. :frowning2: :frowning2:
5. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor bora, nekupovala si to niekde pri Novych Zamkoch?
5. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...mozno maju aj v rakusku, viem ale, ze je to nemecky vyrobca a na slovensku predava iba take tie hrube vaflovace a sendvicovace (aspon co som nasla na nete a videla v slov. obchodoch)
5. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozri
magropom
5. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor miriam, akurat som to aj ja zistila, ale na porade pisali, ze ten stroj je velmi drahy a ze by mi prisiel az za 2-3 mesiace!!! :confused: :rolling_eyes:
Ten za 30€ by som brala, ale nemám nikoho v zahraničí, len v UK.
5. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj, tak oprava, treba hladat v nemecky hovoriacich krajinach Hörnchenautomat 260, 261, 271, 281 alebo 285 :sweat_smile: to co som predtym pisala je vaflovac na hrube vafle
to len tak, keby nahodou niekto chcel :wink:
a stoja od (okolo) 40 eur - pise vyrobca, u nas (NL) ich predavaju za asi 35 eur :confused: /najlacnejsi/
5. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor dobre, budem zhanat. Vdaka.
Len je to asi velmi tazke, tak neviem ako by to poslali...
U nas stoja okolo 3500 Sk!!!! To by som nedala.
5. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ten moj cloer ma 1.5 kg, ale je to trochu starsi model (c. 26) :sweat_smile: :wink:
5. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten náš oplatkovač bol nový a kupovali sme ho z nejakej dediny od Levíc??? alebo NZ???? nepamätám si
5. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor bora, napis cenu. :wink:
5. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babula, mame rovanke chute :sweat_smile: toto som nasla na ebay, nemci pytaju za poslanie dost, okolo 20€ :unamused:

http://global.ebay.com/Cloer_Elektrogerte_Hrnchenautomat/170400971114/item
5. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babula, naši majú takýto stroj z Lipovej, skúsi si vygoogliť, je to dedina pri Šuranoch, žiaľ, cenu si už nepamätám, lebo je to už pár rokov, ale cenník ti pošlú :wink:
5. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor dakujem, babulky, idem hladat :slight_smile:
ako sa to cesto potom do toho da, naberačkou? :slight_smile: už vidím ako mi to nepojde, ale nevzdávam sa :grinning:
6. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor babenky, ktorá pečiete oblátky, je to moc ťažké? Odhovárajú ma od toho, tak teraz neviem, či mám ísť do toho, podeľte sa o skúsenosti, dakujem!
1. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
v dedine mojej svokry je tiež žena čo ich robí doma,su trošku hrubšie a robí aj s príchuťami,napr.vanilkove,škoricové.Prave mi volala že nám ich pokupila zajtra donesie.mňam,máme ich moc radi.A v obchode ich kupujeme vo veľkom
1. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby mnam neni nad to si spravit oplatky doma chce to len prax :slight_smile:
1. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor milujem domáce :slight_smile: budeme robiť celý rok, aj sladké, aj slané, len aby sme nepribrali :grinning:
Je vela dať 60€ za 15 ročný stroj????
Ako vyberáte horúce oplátky zo stroja??? :confused:
1. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne to príde dosť ale nie som odborník,neviem koľko asi stojí novy,
1. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor nový stojí raz toľko... ani mi neodpísali z firmy, ktorá ich vyrába :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...nie je to tazke len to chce prax ako pisala marianka a veeeela trpezlivosti pri praci a este jedna dolezita vec cesto musiiii byt tej spravnej konzistencie to je asi najdolezitejsie a na vsetko ostatne si prides sama babula pri peceni .......vela zdaru a nech su chutneeee...... :wink:
1. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor dakujem miska, uz ho mam doma, zajtra zarábam cesto, nechám odležať a potom sa uvidí :confused: :grinning: potom sa ozvem, ale chuť mi nechýba :slight_smile:
2. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7