Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

majka371
4. sep 2010

@anjelik323
Po dlhej dobe? Je dlhšia ako 27 rokov? Stačí "áno" a "nie" 😀 Máš nejaké názvy skrípt ktoré treba pozháňať? Určite ich nájdem a pošlem "éterom". Možno ich aj mám a neviem o tom...hihi.

lenkamys
4. sep 2010

@dasam Ahoj,ja idem skúsiť špecku,kedy ti to začína?

anjelik323
4. sep 2010

@majka371 nie,8 rokov som po).....neviem čo budeme potrebovať,ale niečo už mám ..... všetko čo budeme potrebovať nám samozrejme povedia na prednáškach

anjelik323
4. sep 2010

@nymphalis niečo som ti už poslala,daj vedieť,či ti to prišlo

anjelik323
4. sep 2010

@templerin niečo som ti už poslala,daj vedieť,či ti to prišlo

dasam
4. sep 2010

@lenkamys 22-24.10. su prve prednašky, uvidim čo to bude...

dasam
4. sep 2010

Ahojte idem na ujak do Hrozenkova - management - riadenie ľudských zdrojov, máte niekto nejaké materiály k štúdiu?
Ide tam niekto na tento odbor okolie Senice, Skalice,Myjava...?

michalka12
4. sep 2010

ahoj, ja som si tiez podala prihlasku na ludske zdroje, este mi neprisla odpoved, ale dufam, ze ma vezmu.
Ja som z Vinicneho, okres Pezinok.
dasam, tak to budeme spoluziacky
zevraj sa vsetko dozvieme na prednaskach, pocula som, ze prof. ti sami daju studijne materialy, kopiruju ich na kluc alebo sa daju vytlacit zo stranky, ktoru si potom spolu vytvorime.

jana252
4. sep 2010

@lenkamys ahoj aj ja idem na špecku....odkiaľ si?

dasam
4. sep 2010

@michalka12 ja som si podala prihlášku ešte tuším v máji, v júli som všetko zaplatila, už som poslala aj fotky a mám aj dátumy prednášok.Viničné 🙂 viem kde je išla som tadiaľ asi pred 2 týždňami z Pezinka do Senca.

michalka12
4. sep 2010

tak to je super, mas aj info ake predmety a kedy budu na prednaskach?

marcolka
4. sep 2010

Ahojte dievcata, ja som davnejsie pisala ze volitelne predmety zrusili, a potom som po telefonate s ujakom zasa napisala ze su volitelne predmety, tak mi oznamila dievcina zo studijneho odd..Osobne som si zasla po stud. kartu a tam mi druha pani povedala ze volitelne predmety su zrusene takze mam v tom hokej co je vlastne pravda. Odpovie mi niekto? dakujem M. ☹

nymphalis
4. sep 2010

@anjelik323
Ahojky, přišlo mi to. Mooooc děkuji. Určitě nezapomenu a ráda se odvděčím. 🙂

dda
4. sep 2010

Ahoj, niekto z BA, 4.ročník andragogika? 🙂

marcolka
4. sep 2010

jaaaaaaj zabudla som napisat volitelne predmety - andragogikyyy..... 😵

hana2a1
4. sep 2010

@jana252 moc dik uz dopredu, tak az budes nieco mat prosim preposli na gurecka@post.sk. Jani a odkial si? Bola si uz pre ten stud. preukaz? Mne sa moc nechce znovu ist do Hrozenkova pretoze som tam bola koncom augusta platit skolne, vtedy mi predbezne povedala pani na studijnom, ze prednasky zacinaju v oktobri, stale asle rozvrh neni na nete - na tej stranke studentov. Pa,

dasam
4. sep 2010

@michalka12 Mam cely rozpis na zimny semester su tam predmety :Zaklady psychologie , Zaklady sociologie - 22.10, Andragogika, Rozvoj ľudských zdrojov a Pracovné právo 23.10 a Management 24.10. a to isté zase 10,11,12.decembra.

dasam
4. sep 2010

@hana2a1 na stranke študentov rozpis je daj si Nastenka, Dokumenty a Dokumenty UJAK a rozvrhy Stary Hrozenkov . Študentsky preukaz si nie je treba vyzdvihovať dostaneme ho pri prvej prednáške.

anina71
4. sep 2010

Ahojte kočky. Ja tiež začínam Andragogiku na Mgr. Som z TN kraja. Mohla by som poprosiť aj ja tie materiáliky? a.koysova@centrum.sk. Dˇakujem 😉

kocca
4. sep 2010

@anjelik323 kocca69@gmail.com. Veľmi pekne ďakujeeeem! 🙂

kocca
4. sep 2010

@anina71 Ahoj,aj ja som z TN kraja a idem na mgr.andragogiku,teším sa,že máme ďalšiu spolužiačku!!!

anina71
4. sep 2010

@kocca Teším sa aj ja. Už ste hádam aj po zápisoch, že. Ja som včera ešte len platila školné. 😝

kocca
4. sep 2010

@marcolka Ahoj, asi majú vo všetkom riadny guláš, tak ako mne povedali, že budeme začínať už 17.9. a tebe až 22.10. Ostatné dievčence a chlapci, ktorí idete na andragogiku Mgr., máte v tom už jasno? 😒

kocca
4. sep 2010

@anina71 Ale kdeže!!!Aspoň čo sa mňa týka,ešte mi ani neprišlo,či ma prijali....

jana252
4. sep 2010

@hana2a1 ahoj ja som zo stredného Slovenska, okolie Krupiny a Zvolena.....ja som zaplatila školné v auguste, hneď ako som dostala odpoveď, že som prijatá, ale stále ma to nechce pustiť do toho škol.systému...ja som foto ešte neposielala....no a jedna kočka odtialto mi poslala rozvrh a termíny prednášok na zimný semester....tak ti to prepošlem....a potom aj tie materiály....a ty si odkiaľ?

anina71
4. sep 2010

@kocca Ja som posielal prihlášku asi v polovici augusta a vo stvrtok mi prišlo, že ma prijali. do 7.9. mám zaplatiť školné

marcolka
4. sep 2010

@kocca ahooj no je v tom riadny chaos, povedali mi na studijnom aj to ze rozvrh je uz zaveseny na nete a otvorim svoju zlozku a prd nic. 😒

kocca
4. sep 2010

@anina71 Ja si zrejme ešte chvíľku budem musieť počkať na odpoveď,posielala som to neskôr ako ty. Ako vidíš,sme sa tu dohadovali o tom,kedy vlastne začína škola a či budú výberové predmety alebo nie.

kocca
4. sep 2010

@marcolka A ostatní,čo sú už zapísaní sa tam dostali?Lebo vieš,že ja som pozadu... ☹

anina71
4. sep 2010

Este som neprecitala celu diskusiu... pustim sa do toho 😉