• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

1. novembra 2016 
ahoj.mam podanu prihlasku na spec. ped. 1.rocnik bc. v starom hrozienkove. Stale som nedostala rozhodnutie o prijati... ma niekto podobny problem?
20. sep 2010 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackjane Ahoj :slight_smile: Tak to sme na tom rovnako dvaja. Ked budes mat info, tak daj prosim vediet. Dakujem
20. sep 2010 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackjane Ahojky,aj mne prišlo oznámenie o prijatí na andragogiku mgr. v piatok ako tebe,netreba sa plašiť,zaplatíme a budeme čakať.Kočky tu písali,že by sme mali začínať 22.10.Neviem,či tento rok bude výber smerov:vzdelávanie alebo riadenie,malo by to byť dokopy(viď niekoľko strán dozadu na koníkovi),ale ak sa bude dať vybrať,ja si dám vzdelávanie,záleží čo potrebuješ k svojej práci alebo čo ťa viac baví.A ozaj,odkiaľ si?Ja z trenč.kraja.
20. sep 2010 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stefan1973 Ahoj,tak už sme na tom rovnako traja... :wink:
20. sep 2010 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
zacinam studovat na ujaku socialnu a masovu komunikaciu prvy rocnik a chcela by som sa spytat ci je tiez niekto v tomto rocniku s kym by som sa mohla spojit a popisat???dakujem e-mail: mirka.guzikova@centrum.sk
20. sep 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ozvite sa kto ešte idete na mgr.-andragogiku, budem rada, aspoň sa trocha spoznáme :slight_smile: a popíšeme si, čo kto zistil a budeme ,,múdrejší,, :wink:
20. sep 2010 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkamys
Ahoj,to este neviem lebo mi
zatial este nic neprislo...:frowning2:
20. sep 2010 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@didinkaka
Ahoj som z NR a zatial mi este nic neprislo tak stale cakam...
20. sep 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stefan1973
Ahoj mne tiez este nic neprislo tak stale cakam dnes som tam pisala e-mail tak uvidim...
20. sep 2010 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už sme piati :slight_smile:
20. sep 2010 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hlavne že nás pribúda :sunglasses:
21. sep 2010 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackjane ahoj aj ja idem na andragogiku mgr. som z trencina... :slight_smile:
21. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@afrodita088 Ahoj neboj sa oni na teba nezabudnú.
21. sep 2010 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, ako ste sa dopracovali k ID ja som ešte nič zo školy nedostala idem na špec.pedagogiku mgr. ďiky za radu
21. sep 2010 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marcolka
aj ja. Som z BB a v piatok mi prišli tiež doklady o prijatí s ID a teším sa na stretnutie všetkých, ktorých prijali.
21. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lena363 Já mám také podanou přihlášku na spec.ped. bc a také mi ještě nic nepřišlo. :cry:
21. sep 2010 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lila710 síce ja idem na nmgr andragogika, tiež som dlho čakala a nevedela som čo sa deje. Písla som mail do SH na študijné, a obratom mi odpísali, že ž dohľsdnej dobe dostanem vyrozumenie. O 3 dni nato t.j. tento piatok mi prišiel list, že ma prijímajú, bolo tam ID a postup ako sa treba prihlásiť a termín, dokedy máš zaplatiť školné.Takže Ti neostáva, samozrejme ak máš všetky doklady, ktoré požadovali v poriadku tak len čakať.
22. sep 2010 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Písala som tam e-mail prečo mi ešte nič neprišlo zo školy a odpisali mi že moju prihlášku evidujú a rozhodnutie o doručení mi bude doručené čoskoro ..tak nam ostava iba čakať...
22. sep 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak budeme čakať, už nás je dosť, ale do októbra to bude ok.
22. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mali ste niekto problém so zasielaním a schválením fotky? Ja som už poslala aj poštou a dvakrát elektronicky a stále fotku v Mogise nemám. Kam sa mám obrátiť? Už čakám mesiac. Poraďte. :cry:
22. sep 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatat posielala si fotku ako prílohu emailu, alebo si si ju natiahla sama?
22. sep 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som to posielala cez program, ktorý mi poslal pán z technického. Fotka sa preskenovala a poslala som ju. Vieš ja som posielala fotku kámoške. Najprv jej fotku ktorú poslala poštou neschválili a keď som ju poslala elektronicky ,tak kámoške ju schválili a mne nie. Ja tomu nechápem. Boli sme sa s kamoškou fotiť spolu.
22. sep 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatat poslala som ti link, podla ktoreho som foto natahovala
22. sep 2010 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dda ja som to posielala v tom , čo si mi zaslala ty až 3-krát
22. sep 2010 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ak ti system potvrdil, ze foto preslo, tak problem je na ich strane. :frowning2: Budes to musiet urgovat emailom/studijne, u mna autorizácia trvala dva dni, aj to len pretoze bol vikend. drzim prsty :slight_smile:
22. sep 2010 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lila710 Jéééj ahojte, náhodou som Vás tu našla, ja idem tiež na špeciálnu pedagogiku - mgr - Hrozenkov. S fotkou som mala tiež problém, napísala som mail a na druhý deň tam už bola, tak nech sa to aj Vám skoro vyrieši.
22. sep 2010 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
duskaf prosím komu si volala? Ja už som emailovala s celou Prahou kde pracujú s nahrávaním fotiek a stále : fotka nikde
22. sep 2010 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janka8359 Ja som z Košíc a idem na rovnaký odbor ako Ty.
22. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatat Ja som mailovala tu valickova.monika@ujak.cz
Vždy mi táto pani pomohla.
22. sep 2010 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky neviete mi poradiť, kde by som si mohla vopred objednať ubytovanie, keby som chcela ísť na ten víkend do Hrozenkova aj s manželom a deťmi?
22. sep 2010 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok