Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

alenkaaa
30. sep 2010

maro12..skoda..ja na ucitelstvo...myslela som,ze budeme chodit spolu..ja som tiez z RV...preto ma to zaujalo 🙂

andreasek82
30. sep 2010

alenkaaa, take nastupuju na ucitelstvi, ale uz na mgr. a ty? 😉

tatat
30. sep 2010

andreasek82, aj ja s kámoškou ideme na Mgr. špec.-učiteľstvo ,tak sa uvidíme 29.10...... 😅

kocca
30. sep 2010

Ahojte, všetci! Už som aj ja konečne prihlásenáááá! Len mi ešte neukazuje rozvrh ☹

mystery22
30. sep 2010

Prosím může mi někdo poradit jak mám poslat elektronicky fotky. 😢 Také se chci zeptat,jestli někdo ví kdy začínáme,mě teprve včera přišlo,že jsem přijatá na speciál.pedagogika-vychovatelství bc,tak nemám k ničemu přístup.Děkuji moc 😉

andrjusa
1. okt 2010

@mystery22 ahojko, ja som tiež posielala foto elektronicky, pretože tie, ktoré som im poslala poštou, nevyhovovali. Mne to vôbec nešlo cez link, ktorý mi administrátor poslal, hoci som mala veľkosť obrázku podľa jeho kritérií, tak som mu to zaslala klasicky mailom ako jpg...

hana2a1
1. okt 2010

@kris85 ahoj, idem na specku Bc., ty uz to mas za sebou? Ak mas nejake skrypta k dispozicii, budem velmi rada, ked sa mi ozves gurecka@post.sk, Vopred pekne dakujem. Prajem Ti vela, vela zdravicka mamicka, drzte sa! Februarove deti z vlastnej skusenosti su celkom pohodove, kludne.

kris85
1. okt 2010

@mystery22 klidně ti rozvrh pošlu, já mám už přístup ke všem 🙂 napiš email
@hana2a1 ano mám to za sebou v Hrozenkově, jdeš tam? pak když budu moct ti něco pošlu, ale je zbytečné ti něco posílat dopředu, když třeba nebudete mít ani stejné profesory jako jsme měli my a jak už jsem psala, ve většině případů, prosfesoři vše dají studentům k dispozici 🙂 takže pak se klidně ozvi 🙂

mystery22
1. okt 2010

@kris85 ahoj děkuji moc můj email je :s.pundy@seznam.cz.Ještě jednou ti moc děkuji za ochotu

babulka1704
1. okt 2010

Ahojte vsetci, je tu niekto, kto ide na specku Mgr. (nie ucitelstvo) do Prahy?
Krasny den!

lila710
1. okt 2010

@aninka79 čauko napiš ako ideš toho 29.10. do Hrozenkova pa-pa

lenkamys
1. okt 2010

@kris85ako sa ti darilo so studiom?A ako to prebieha na skúškach?

kris85
1. okt 2010

@lenkamys já myslím, že se mi dařilo dobře...nakonec jsem získala červený diplom 😅 Ale nic nebylo jen tak, v životě nám to nikdo nedal, jak si možná mnozí myslí o soukromých VŠ... 😠

amaca
1. okt 2010

Ahojte, chcem sa spytat, je potrebne si ist osobne este pred zaciatkom prednasok do Hrozenkova pre studijny preukaz?

katkaevka
1. okt 2010

ahojte, chcem sa spytat ci nemate niekto rozvrch do Hrozenkova, spes.pedag.-vych.Bc, kedy sa zacina, dakujem pekne vopred 🙂

shima88
2. okt 2010

Ahojte.. viete niekto ako je to s ubytovaním?? či je to v cene atď. .. a ako to tam chodí?? ďakujem 🙂

kris85
2. okt 2010

@shima88 chodí to tam tak, že na tom místě kde máte přednášky, je vždycky nějaká starší pani, která to zapisuje (jsou většinou 4lůžkové pokoje, záleží na tom, kde jsi, )a ještě loni to bylo zdarma v ceně školného, ale to chtěli zrušit, protože se prý kradlo všechno co se dalo...

shima88
2. okt 2010

aha.. takže nie je potrebné sa vopred ubytovať??..stačí keď najprv pôjdeme na prednášky a ubytovanie sa vybaví potom?? ..pretože budeme cestovať a neviem ako to ráno budeme stíhať ... ty tam ešte študuješ??

afrodita088
2. okt 2010

@katkaevka
Ahoj prve prednasky su 15.-17.10.2010 a poslem ti rozvrh ak chces napis mi tvoj e-mail.

lenkamys
2. okt 2010

@kris85 Ahoj ,gratulujem k uspešnemu zvládnutiu študia a držím ti palce do ďalšieho.Dúfam,že aj mne sa to podarí.Skúšky sú ústne alebo písomne?

katkaevka
2. okt 2010

jej, dakujem afrodita008, katarinahorvathova6@gmail.com, vdaka 🙂

katkaevka
2. okt 2010

a este jedna otazka, fotky treba poslat do S.Hrozenkov alebo do Prahy?

kris85
2. okt 2010

@lenkamys díky...zkoušky jsou ve většině případů ústně...
@katkaevka fotky jsem posílala do Prahy na adresu školy a do rukou nějaké paní Bc. Marcele Křížové, která má na starosti Starý Hrozenkov.

mystery22
2. okt 2010

Poslala jsem fotky emailem a paní ze studijního mi odepsala,že fotky musím poslat poštou do Prahy. ☹

ywushka
2. okt 2010

ahoj! Ja zacinam letos studovat ve starem hrozenkove-obor vzdelavani dospelych. Chtela jsem se zeptat,zda i nekdo z vas nekdo nezacina tento obor v hrozenkove??? A jeste bych mela dotaz,budu jezdit autem pravidelne trasu z okresu Hodonin a kvuli tomu ze mam doma devitimesicniho chlapecka,tak se budu i vrace,tak jestli nekdo z vas neni z okoli-treba i ze Skalice,Hodonina,z Uherskeho Hradiste?? Ze by jsme jezdili spolu??!! Moc dekuji za odpoved

majka371
4. okt 2010

Anjelik323,zuzikavrbove
Ahojte. V piatok som o 8:30 hod. z Talianska v Trenčíne 🙂. Ak sa stretneme, budem len a len rada.

ywushka
4. okt 2010

@majka371 ahoj,i ja jsem v patek rano ve skole 🙂

anjelik323
4. okt 2010

@majka371
@zuzikvrbove-aj ja sa na vás teším,majka,mne to vyhovuje,môžme sa stretnúť o 8.30 v Trenčíne vonku pred stanicou,podľa čoho sa spoznáme?))
zuzik,ty kedy prídeš do TN?
@ywushka- s tebou sa stretneme až v Hrozenkove)

ywushka
4. okt 2010

@anjelik323 jo se mnou az v hrozenkove,protoze by bylo zbytecni si zajizdet do trencina 🙂 Me na fotce vidite,tak se ke me pak musite i hlasit 🙂!! Ne ze me tam nechate samotnou

m3lana
4. okt 2010

ahojte, mozem sa vas opytat....pre studensky preukaz si musim ist este pred prvou prednaskou???alebo staci ked si ho vyzdvihnem v den prvej prednasky hm??dakujeeeem :D