• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

1. novembra 2016 
ja idem tiez na RLZ.kto ide zajtra autobusom z tn?
21. okt 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca71 ja idem z tn, ale idem autom, lebo tam nebudem spať...chce sa niekto pridať a ísť so mnou?
21. okt 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute andragogovia, zajtra sa na vas tesim a nezabudnite, tangace na hlavu :grinning: :sweat_smile: :wink:
21. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem autobusom z tn a idem na rlz.
21. okt 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca71 budes tam aj spat?
21. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie. mam tam blizko rodinu, som dohodnuta ze prespim u nich.
21. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete niekto ako sa preukažeme v tom buse, že sme študenti v hrozenkove??či to nas len tak naberú a ideme ci ako, to by sme nemali platiť vsak?
21. okt 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus68 nemusis sa preukazat, len nastupis :wink:
22. okt 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ma niekto volne miesto v aute 29.10.a spat.Z PO alebo vychod/ prisposobim sa.Anka
24. okt 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som pocula od kamosov co isli na andragogiku,ze mali problemy s ubytkom...ze strasny bordel v organizacii...neviem ako vy...normalne sa teraz bojim,ze co to..ja idem o tyzden teraz
24. okt 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenkaaa ake problemy mohli mat? To akoze potom isli domov alebo co? Ja idem tiez 29.10.
24. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenkaaa a @brckava36, aj ja idem 29.10. Aké to boli problémy? Dúfam, že nič strašné :wink: Hádam sa nám k tomu niekto z andr. vyjadrí.
24. okt 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vraj s ubytovanim..ze spali v nejakych budach co vyzerali ako buda pre psa :slight_smile: ..a nezmestili sa ani do prednaskovej saly...ale neviem ci je to pravda..ale asi 3 ludia mi to povedali..tak bude sranda ludia :wink:
24. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ,ze inak bolo dobre..len,ze ich tam bolo strasne vela....ale mylsim si,ze na specialnu pedagogiku nas az tak vela nebude
24. okt 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktol ahojte, ja som bola tento víkend na RĽZ a s tým ubytkom je to pravda...des a hrôza....niektorí nevedeli ešte po skončení prednášky, kde budú spať....vraj dve kočky spali dokonca v aute :unamused: bolo nás tam fakt spústa, v našej triede nás malo byť okolo 90 s ktorými počítali a prišlo 130....nebolo to tam doriešené ...smutné.....
24. okt 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je smutne,ze clovek si zaplati velke peniaze a nema ani kde spat...normalne sa bojim co to bude o tyzden...snad nebudem spat na lavicke a potom zamrzneme :slight_smile:
24. okt 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale ja si myslim, ze ked uz im platime tolke peniaze, tak by to ubytko mohli mat vyriesene dopredu, zas ja nechcem spat v hociakej bude. Pocuvajte, ja stale nemam pristup k rozvrhu. V decembri mame kedy skolu - špec.ped. učiteľ.? A kedy dostanem preukaz? Staci si ho zobrat az v piatok?
24. okt 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak s tými problémami to je pravda - malo nás byť na Andragogike do 200 a bolo nás ževraj okolo 240 -to som len niekde začula - nepočítala som:D.... a problémy s ubytovaním mali len tí, ktorý nemali všetko v poriadku (neboli napr. elektronicky zapísaný, ešte nezaplatili školné atď...) ja som bývala na colnici z českej strany - bol tam slovenský signál a aj wifina, a ako bonus aj sem tam zima a parkujúce kamiony pred dverami :slight_smile: ako prvé si treba vybaviť ubytko a stravu (od tej osmej) a potom v priebehu piatka a soboty si treba vyzdvihnúť na študijnom (v kulturaku) aj študentskú kartu a zaplatiť 500,-kč .... na študijnom sa dajú potom zakúpiť aj skriptá -tak ak by niekto chcel nech si vezme peniažky .... keby ste mali ešte nejaké otázky - kľudne sa ozvite :D
25. okt 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brckava36 skolu mame v decembri 17 :slight_smile:
25. okt 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky je niektora z vas z dalekeho vychodu (Humenné, Snina, Medzilaborce, az po KE)? Spec.ped.ucitelstvo 29.10.? Mohli by sme sa spojit a spolu pretrpiet tuto predlhu cestu :wink:
25. okt 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alaala30 fidorka1108 @aktol ahojte baby z vychodu! Uz ste rozmyslali nad spojami? Vychodnare drzia spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenkaaa ahoj boli tam nejake organizacne problemy ale vsetko sa vyriesilo, nepocula som ze by sa niekto stazoval, myslim ze na vas uz budu pripraveni. Podla mna bol cely problem v tom ze si to zavinili sami studenti tym ze vsetko nechali na poslednu chvilu, preto v prahe nestihali so zapismi.Co sa tyka ubytovania my sme mali velmi pekne, krasne zariadene a teplucke. Strava je tiez vyborna, ale nie je na skodu vziat si nieco aj z domu. A teplejsie sa obliect. pa :slight_smile:
25. okt 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. o probleme s ubytovanim som pocula, no nakoniec sa vsetko vyriešilo. je tu niekto, kto ide 29.10. na specku- odbor. Chcem vas poprosit ak mate nejake skriptá. dakujem
25. okt 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cowgirl88 neviem ako Vy, ale ja idem vlakom z PP o 05:20 do Trenčína, no a potom na ten bus...
25. okt 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink33 ... skripta sa tam daju zakupit len v czk alebo sa da platit aj kartou?
25. okt 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babenky :slight_smile: aktol alenkaa aj cowgirl88 :slight_smile: aj ja idem vlakom s tym 5.20h v pia z pp ak daco vymenme si kontakty zasielajte maily na fidorka1108@azet.sk mam aj ja obavy ako s tym ubytkom uff hadam uz nááss tolko na specke nebude? a nejak to vedenie poriesi? a za tie prach!!!!y by sme mali mat aj slusne ubytko co vy na to hmm ok den som na vas zvedava vychodnaryk drzia spolu jasnacka xiii papa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všetky baby z východu :slight_smile: :slight_smile: , ktoré sa chystajú na Špec. pedag. - učiteľstvo 29. 10.Tak ako tak čítam, bude to riadne zaujímavé. Snáď to nejako len zvládneme :wink: Aj ja idem vlakom z PP o 5.20. Tak sa na vás teším. Inak kontakt na mňa- ala3015@azet.sk . Zatiaľ sa majte krásne :slight_smile:
25. okt 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja idem tento víkend na špec. pedag. učiteľstvo. Je tu niekto z Trenčína, kto bude dochádzať domov autom a mohla by som sa s ním zviesť? Veľmi pekne dakujem.
25. okt 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte viete niekto kde sa mame hlasit po prichode? ja som konkretne 1Mgr rocnik Spec ped - OBOR Autocamping 1. Treba ist priamo tam? ci na ten obecny urad? Na kolku tam idete? Pozerala som ten Autocemp 1 na google maps neviem ci to najdem malo by to byt hned za hrancami na zaciatku?
25. okt 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepusline skriptá sa dajú kúpiť len za korunky - kartou sa platiť nedalo ..... ale pani na študijnom hovorila že sa dajú zakúpiť aj na internetovej stránke školy - na dobierku
@natashkaa ten autocamp nájdeš bez problémov - je to pri hlavnej ceste - keď pôjdeš z TN smerom do dediny tak po ľavej strane uvidíš jazero a budovu kt. má na streche napísané CAMP :slight_smile:
26. okt 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok