Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

veldinka
11. júl 2009

Ahojte. Chcem si poslať prihlášku na na ujak na špeciálnu pedagogiku - vychovávateľstvo externou formou na Mgr. stupeň. (doteraz som študovala denne v RK). Rysuje sa mi však práca, ale nie v danom odbore. Neviete mi prosím povedať, ako je to v takom prípade s praxou? Dočítala som sa, že v prvom ročníku na Mgr. stupni je prax 2 týždne a v ďalšom ročníku 3 týždne. Keby to bolo menej týždňov riešila by som to samozrejme dovolenkou počas ktorej by som si prax spravila, ale teraz neviem či celú dovolenku obetujem len na prax. Prosím napíšte mi, ako prax riešite ak študujete a nepracujete v danom odbore, respektíve ako má prax vypadať na UJAK. Ďakujem pekne.

misinn
2. dec 2010

@katkaevka Platon 🙂

misinn
2. dec 2010

@lenkamys ja som sa ju este ani nezacala ucit 🙂

lenkamys
2. dec 2010

Ja aj , ale ako si mi to odpadlo od chuti som zvedavá čo nám povedia zajtra ovšem ak sa tam dohrabem.

misinn
2. dec 2010

@lenkamys ako to myslis ze ak sa tam dohrabes?

anjelik323
2. dec 2010

už je stanovisko,čítali ste?na stránke študentov

misinn
2. dec 2010

@anjelik323 nie co je tam napisane? ja nemam pri sebe heslo.. 😒

lenkamys
2. dec 2010

Neviem ake budu cesty.

barunka
2. dec 2010

a vieš mi poradiť nejakú inú školu s podobným oborom????

grettka
2. dec 2010

barunka, este UMB v Banskej Bystrici ma externu andragogiku

tatat
2. dec 2010

prečo barunka hľadáš podobný obor? 😒

barunka
3. dec 2010

grettka, to som tiež našla, jedine tieto dve... no škoda. ale ďakujem...
tatat, pretože ma to zaujíma... prečo? niečo nezvyčajné??? 😀

grettka
5. dec 2010

barunka, a co podobne by si pripadne chcela? Este potom mozno masarykova uni v Brne.

brckava36
6. dec 2010

Ahojte, prosim vas,neviete ako je to s ubytovanim,keby som si zobrala niekoho z rodiny so sebou? Ze by sme byvali napr.na colnici a iba by sa zaplatilo za tu osobu?Da sa to?

katkaevka
7. dec 2010

@brckava36 zavolaj si na obecný úrad v Hrozenkove, to máš najistejšie🙂

roja310
7. dec 2010

Ahojte, študujete niekto na UJAK-u PhDr. - odbor Andragogika?

anjelik323
11. dec 2010

budete riešiť aj občerstvenie pre skúšajúcich?

fidorka1108
20. dec 2010

🙂 caute spoluziaci 2.skup. špecka uciteľstvo! mgr. neda sa my pozerat na stránku našu odkazy vždy jak dám heslo
tak vraj ?spatne! môžte my poradiť? ako sa na str.našu dostanem aby som mohla i ja sa dočítať čo je nové?tam?diki za odpoveď píšte prosím email:mspp@azet.sk Krásne vianoce vám želám všetkým 😝 😝

radeonati
5. jan 2011

Zdravim, studuje niekto externe na UJAK v Hrozenkove SOCIÁLNU A MASOVÚ KOMUNIKÁCIU alebo MANAGEMENT CESTOVNÉHO RUCHU??
Konkrétne, ako by ste ohodnotiti studium na UJAK.
1. cez skuskove obdobie mate napr. na kazdy den vypisane viacere skusky z predmetov alebo na kazdy den byva skuska len z jedneho predmetu??
2. co sa tyka skript poskytuju vam ucitalia vsetky materialy a dokumenty, z ktorých sa budete ucit alebo si vsetko musite zhanat a kupovat sami!
3. na univerize sa robia len skusky alebo napr. najpr urobite zapocet az potom vas pustia na skusku??

Dakujem za odpoved

martinka.bebe
17. jan 2011

Ahoj. Ja chodim prvy rok na SMK. zatial sa mi to zda byt fajn len na tvojom mieste by som pockala ako dopadnu akreditacie pretoze sa to teraz riesi..
co sa tyka skusok daju ti na vyber viac terminov...moozes si vybrat.teraz za zimny semester.mame 5 skusok a 3 zapocty..
co sa tyka prihlasenia na tuto skolu mas cas aj do jula...

tak drzim palce pri vybere

janka8359
19. jan 2011

ahojte
chcela by som isť študovať do Hrozenkova špeciálna pedagogika vychovávateľstvo, ale počula som že sa škola v Hrozenkove má zrušiť, že su nejaké problémy.........bude ešte možnosť študovať na tejto škole alebo nie...........prosím info

janka8359
19. jan 2011

@amaca
tak to je strašné, keď táto škola nie je dvôverihodná. A keby som chcela isť študovať na tuto školu ale priamo do Prahy tak ta akreditácia sa týka aj Prahy alebo len Hrozenkova? a nevieš náhodou, ktorá škola by bola dobrá chcem si urobiť mgr a mám ukončenú Predškolskú a elementárnu pedagogiku.............

amaca
22. jan 2011

@janka8359 skus Univerzita mateja bela v banskej bystrici

anjelik323
24. jan 2011

@janka8359 akreditácia sa týkala pobočiek školy, problémy však malo hlavne magisterské štúdium, zavolaj si do Hrozenkvoa, tam ti dajú na všetky otázky odpoveď

zuzubabo
2. feb 2011

aké má uplatnenie špeciálna pedagogika? dá sa učiť normálne deti v škôlke alebo na prvom stupni?

enilora
4. feb 2011

Ahojte chcela by som ísť študovať od septembra špec.pedagogiku mentálne postihnutých externe do BA..Bola by som vám velmi vďačná ak by sa mi ozval niekto kto to študuje.Chcem vedieť výšku poplatku za štúdium ,náročnosť a pod..Neviete mi poradiť nedá sa to náhodou študovať aj niekde inde viem že je to v BB, Ba a ešte kde?
Velmi pekne ďakujem.

slavkadamko
14. feb 2011

Ahojte, ako to vyzerá pre buduci šk.rok s Hrozenkovom? Viete niečo aktualne tie ktore tam momentalne študujete? 😒

misinn
15. feb 2011

@slavkadamko ahoj ako myslis aktualne? vsetko ostava tak ako aj bolo, momentalne sa nic nemeni a nechapem preco sa kazdy pyta ci sa tam nieco meni..

slavkadamko
15. feb 2011

@misinn ahoj , myslim ohladom akreditacie a celkovo Hrozenkova...dost sa to tu a kde kade na nete prebera zrusenie pobociek... 😒

misinn
16. feb 2011

@slavkadamko momentalne je to tak ze magisterske studium je presunute do prahy ale bc ostava v hrozenkove 🙂 a do buducna sa chcu posnazit aby sa magisterske presunulo naspat do hrozenkova.

janisi
16. feb 2011

Ahojte děvčata, sem se nyní zaregistrovala, takže sem nová....do Hrozenkova sem volala, přihlášky berou normálně. Asi konečné řešení bude v březnu, ale tak nějak sem vytušila to co říká misinn.
Chci se vás optat? Je tam hodně učitelů Slováků ?