• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Štúdium na UJAK. Ako sa rieši prax v obore?

1. novembra 2016 
Holčiny, tak v pondělí budou řešit v Hrozenkově autobus do Prahy na pátek.
Takže nejpozději v úterý budete mít info v kolik hodin se tam setkáme. Jestli nemáte některé ještě své ID, tak Vám ty informace sem hodím. Jinak sem zjistila, že v Praze budeme asi vždy v jedné posluchárně, žádné šatny a tak....takže vše budeme mít u sebe a kdo si chce vzít přezůvky, tak si může vzít....pak jen tužku, blok a nebo noťas, jak je libo....ahojte janisi
1. okt 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janisi Ahoj, a ubytko už rezervovane maš? Kedy sa potom odchadza z Prahy tým busom do SH?
2. okt 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nores ahoj to ma teší, že idete študovať tam kde ja. Boli sme v Prahe na vyrovnávací kurz a ubytko sme si hradili a aj teraz si budeme musieť hradiť. a vy kedy idete na vyrovnávací kurz ? idete toho 7.10.2011? lebo idú nejaké dve ženy aj z Prešova.
moje t.č.0903054323
2. okt 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nores ahoj možno by som si na niečo spomenula moje t.č. 0903054323
2. okt 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tmarky,
ubytko mám u kámošky a ten odjezd nevím, ale jestliže je do 19:00 hodin škola, tak snad hnedkaj ze školy a budeme fičet, páč dojedem do SH tak v 23:00 když to dobře pojede... :unamused: . Bude to náročné....j.
2. okt 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikoll28 ahoj ja som v skupine K046 a začíname 15.10. Zdenka
3. okt 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisinka112
Ideme až 21.10., takže na prvých prednáškach nebudeme, ale dúfame , že nám pomôžete s poznámkami. Veľmi sa bojíme, ale dúfame, že to zvládneme. Tešíme s na nové spolužiačky. Nora a Kveta
3. okt 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria8 ahoj, v ktorej si skupine? začínaš 15.10.2011 ? Odkiaľ si ? Zdenka
3. okt 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nores Ahojte dievčatá,tiež idem na test do Prahy 21.10. a neviem čo ma čaká,som sama tak vám sa pojde ľahšie dvom.Nevadilo by keby som sa mohla spojiť s vami?zuzica30@azet.sk Ďakujem.
4. okt 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky ani neviem ako vlastne a kde zacat, ja som tu dnes prvi krat a potrebovala by som fakt ze nakopnut. chcela by som studovat ucitelstvo-vychovavatelstvo len neviem ci som teraz uz nezmeskala vlak, prosim skuste mi poradit ci sa da este nieco robit myslim s prihlaskou a aby som mohlo uz teraz s vami niektorymi mozno studovat. vdaka za kazdu radu pekny den vam vsetkym.
4. okt 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nores ahojte aj ja som z roznavy tak sa spojme ja neviem dokopy nic o tej skole a chcela by som studovat ucitelstvo-vychovavatelstvo viete mi viac poradit, boze som rada ze niesom sama z rv.
4. okt 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zavolejte do Hrozenkova, jsou velmi ochotné a poradí. Všecko jde...třebas si to vyřídíte a platbu provedete na místě v Praze.
Jinak zatím ohledně busu nic....janisi
4. okt 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka65 Ahoj Zdneni ja som v skupine K047- sudijne zameranie pedagogika a zacinam 22.10. Pokial viem tak skupina K046 je zamerana na ludske zdroje.
4. okt 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Je tu niekto kto cestuje v piatok 20.35hod do Prahy autobusom Student agency? Ak áno tak sa mi ozvite.
5. okt 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kopíruju došlé oznámení:
Informace o odjezdech autobusu Trenčín - Starý Hrozenkov - Praha a zpět pro skupiny K012, K031, K052, K101 a K104
- odjezd autobusu v pátek dne 7.10.2011 bude z nástupiště č. 1
autobusového nádraží Trenčín v 14:00 hodin
- autobus bude mít zastávku ve Starém Hrozenkově u Kulturního domu,
kde odjezd od Kulturního domu bude v 15:00 hodin
- odjezd autobusu z Prahy bude v neděli 9.10.2011 v 19:15 hodin od hotelu Aramis (v těsné blízkosti školy)
5. okt 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janisi ahoj, ja síce idem až 14.10. ale zaujímajú ma tie odchody ale hlavne príchody. To prídete alebo teda potom aj my o polnoci do Trenčína a čo ďalej? Prosím Ťa a nevieš v Starom Hrozenkove sa zastavuje kvôli neakým pokynom alebo čo ? Prosím Ťa po príchode napíš info ako to celé bolo. ďakujem. Zdenka
5. okt 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V neděli dojedeme takto pozdě, no...z Hrozenkova a nebo Trenčína bude třebas někdo ještě pokračovat.
Takže v pondělí budeme trochu nedospalé.... :frowning2:
V Hrozenkově se zastavuje kvůli zahájení a pokynům, nastupují stud. z Moravy a pak už se jede.
Info napíši. janisi
5. okt 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janisi prosím Ťa a kde Ti dali vedieť, myslím na akú stránku odchody a príchody autobusu na Váš termín ?
5. okt 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni,
jak jsem uhradila školné, poslala fotku, tak sem byla zařazena do databáze studentů a mám své identifikační číslo a heslo, podle kterého si otevřu svou stránku kde mám všechny zprávy a informace ze školy. Je zde rozvrh, zprávy profesorů, seznam předmětů na zimní semestr a letní semestr. Takže pak všechno chodí tam, dívám se tam každej den co je nového....
6. okt 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako mam zacat? pomozte mi niekto prosim.neviem o tej skole vobec nic , chcela by som studovat ucitelstvo-vychovavatelstvo. poradi mi niekto ?
6. okt 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janisi ahoj, aj ja tam chodím každý deň, tak to znamená, že zatiaľ dali info o odchode autobusu len pre Vás čo idete tento víkend, lebo ja som tam na nástenke nenašla, teda myslím info pre Vás, možno Vy zase nebudete mať o nás. Prosím daj mi vedieť ako to všetko prebehlo. Ubytovaná budeš kde ? Prepáč a Tvoje meno ? Moc díky.....Zdenka
6. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Info dám určo, jsem jana a příjmení sem psát nechci, spíše do schránky a nebo při osobním kontaktu. Přeci jen je to tu veřejně přístupné a tak nějak o studiu ve svém okolí nehovořím...
Spát budu u kamarádky v Praze.
6. okt 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka65
@janisi Ja mam tiež teraz prednášku( som v K 104) a na mojej nastenke nie je nič.Čo ma dosť štve! Lebo keby nie janisi tak neviem nič.Neviem koho vlastne informuju!!!!!
7. okt 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, už netrpezlivo čakám ako bolo v Prahe, ako ste cestovali a či viete niečo o tých čo tam bývali, kedy ste prišli v nedeľu domov a tak, díky za každý detail... môžete mi napísať aj na môj meil: uctaren@mocenok.sk. ďakujem Zdenka
10. okt 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no tak sem dorazila do Hrozenkova v půl 3 a už tam v posluchárně bylo pár info jak to bude, prý přednášky a zkoušky v Praze. Cosi říkali o testcentru v Hrozenkově, že jej vybavují...ale v Praze mezi vyučujícími nepadlo nic, že by něco bylo jako v Hrozenkově. Já sem jediná z takové dálky ve třídě a pak ještě holčina z Vysočiny. Jinak se ve tři odjelo a dojelo se tak před osmou, ale díky tomu, že na dálnici se to zadrhlo a bylo prostě zdržení. Na SMK je nás 60 a výuka opravdu podle rozvrhu, v neděli byl odjezd v 19:15 od školy a dojeli jsem po půl 12 do Hrozenkova. Po cestě když někdo chtěl zastavit na benzince, tak řidič zastavil úže pro něj třebas někdo dojel autem.../. Já jela do Hrozenkova a přes hodinu sem se zase vracela nazpátek domů. Jinak tam byly i děvčata ze Slovenska a celkově nás v autobuse bylo málo, asi prostě jeli na první školu autama a pak už toho bude více. Taky sem zaslechla, že chtějí autobus rušit, což by bylo kalamitní, protože tak pozdě vyjet z Prahy a jít na druhý den do práce je nemyslitelné. Takto se to ještě dalo, já šla spát ve dvě v noci...no ale budu se modlit v tom prosinci, aby nebyl sníh a já jela bez problémů. V lednu jsou už zkoušky a zápočty a to pojede každej sám busem nebo vlakem do Prahy a pak škola až zas v únoru busem....prostě jednoduše v Hrozenkově to vypadá, že se opravdu soustředí na doběhlé ročníky a nové všecko v Praze, tj.první ročníky Bc. a první Mgr. O víkendě je otevřená prodejna knih, vyřídíte index a průkazku studenta. Jejich knihovna tak nějak pro dojíždějící nemá smysl, je to jen na měsíc a za 100,- Kč a za každý nevrácený den 2,- Kč navíc. Jedna kniha stojí v průměru 190,- Kč. Učitelé hned řeknou co si koupit a je dobré mít aspoň základ, ostatní si můžete mezi sebou nakopírovat. Tmarky, asi se ti to ukáže až budou mít od tebe všecko. Taky mi to trvalo trošku...a odjezd tam hodí 3 dny před, což je na poslední chvilku, no....tak držím pěstičky....v buse legrace, fajn holky všecky...no jsme na stejné lodi....pa janisi
10. okt 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janisi Jani, ďakujem za info, trochu sa desím. Je tu niekto kto ide na andragogiku teraz tento víkend 14-16.10 ? napíšte....Zdenka
11. okt 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janisi jani a v Starom Hrozenkove Vám dávali niečo k štúdiu ? neaké kolky, či čo ?
11. okt 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Hrozenkově nám nic nedávali, jen s náma pohovořil o situaci /já došla pozdě totiž a tak sem zachytila něco málo a holky pak daly info v buse/. Všecko zařídit v Praze tj. kartičku studenta a index.
11. okt 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janisi jani ďakujem, počula som, že niektoré kočky zo Slovenska si podali žiadosť o vrátenie peňazí, to kvôli skúškam v Prahe. Nevieš o tom niečo ?
11. okt 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni nevím, ale jen tak jsme se o tom v buse bavily, že jestli to jde jako. Protože to je fakt v tý vzdálenosti náročný a komplikovaný časově. Nás třebas na SMK chybělo cca 5 lidí.
11. okt 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok